Реклама 2

 

New blog posts

Administrator has not posted any blogposts yet.

Статистика сайту

site stats View My Stats

 

 

Лист-звернення до голови Львівської обласної ради п. О. Панькевича з п

by Guest on Oct 16, 2011

          

УКРАЇНСЬКА  ВІЛЬНА  АКАДЕМІЯ  НАУК  (УВАН)  У  КАНАДІ  

 UKRAINIAN  ACADEMY  OF  ARTS  AND  SCIENCES  (UVAN)   in   CANADA   

235 McGregor St., Winnipeg, Manitoba, Canada R2W 4W5  

    Tel. (204) 942-5095;  E-mail: uvan@mymts.net

Вінніпеґ, 30 вересня 2011 p. 

Прес реліс

                         Лист-звернення

до голови Львівської обласної ради п. О. Панькевича з проханням  зачитати  на   найближчому засіданні обласної  ради

Львівська обласна рада  

вул. Винниченка, 18    

Львів, Україна       79008

lyst@oblrada.lviv.ua;  info@oblrada.lviv.ua

Достойний Пане Голово!

Президія Української Вільної Академії Наук (УВАН) у Канаді звертається до Вас, голови Львівської обласної ради,  в справі нашого члена, Тараса Шаха, довголітнього директора, вчителя історії та будівничого середньої школи ім. Уляни Кравченко м. Бібрки Перемишлянського р-ну Львівської обл, який, серед неясних нам обставин і всупереч його фаховим адміністративним і педагогічним кваліфікаціям та загальній громадській пошані, у серпні цього, 2011 року, був усунений з посади директора й учителя цієї  ж школи. 

Тарас Шах є талановитим адміністратором, фахівцем та педагогом, за що був визнаний як спеціяліст вищої категорії, і за свою освітню й виховну працю та активну участь у громадській діяльності був удостоєний звання Заслуженого вчителя України, кількакратно нагороджений грамотами Перемишлянської районної ради та головного управління освіти й науки Львівської держадміністрації (дві останні грамоти датовані 2011 роком). Рішенням атестаційної комісії при відділі освіти Перемишлянської райдержадміністрації, від 12 квітня 2010 року, йому було присвоєно педагогічне звання “старшого вчителя”.

Тарас Шах був делегатом двох учительських з’їздів України, учасником Першого всесвітнього форуму yкраїнців (1991) та брав участь у науково-педагогічних конференціях. Він відомий в Україні та за її межами науковець у ділянці історії,  засновник багатотиражного журналу «Шкільний дзвінок», автор понад 100 публікацій з історичного минулого краю, зокрема з історії національно-визвольної боротьби за Українську державу. Він підтримує тісні зв’язки й ділиться своїм науковим доробком з ученими Манітобського університету в Канаді. Вищесказане послужило підставою для прийняття його у члени Української Вільної Академії Наук у Канаді.

Стає зрозумілим, що головними факторами в усуненні Тараса Шаха з посади директора Перемишлянської школи ім. Уляни Кравченко й одночасне позбавлення його права вчителювати в тій школі, послужили не його адміністративні й фахові кваліфікації, не громадські заслуги й прикмети його особистого характеру, а щось зовсім інше, яке не має прямого відношення до найважливішого – до самої професії Тараса Шаха, завданням якої є вчити й виховувати відповідальних і моральних громадян держави.

Ми припускаємо, що керівники освіти й виховання молоді Перемишлянського району – голова РДА, О. Краєвський та керівник районного відділу освіти – Н. Борщ консультувалися з  Львівською обласною радою й подали Вам, пане Голово, причини усунення Тараса Шаха з посади директора та позбавлення його права вчителювати в названій школі. Його звільнення ми вважаємо ознакою дуже серйозного порушення міжнародно прийнятих правил в освіті, що, в свою чергу, є грубим порушенням міжнародних прав людини.

Президія канадської  УВАН просить Вас, Пане Голово, повідомити нас про мотиви такого рішення керівників освіти й виховання молоді Перемишлянського району, та прийняти заходи на всіх потрібних рівнях, щоб анулювати це рішення й повернути п. Тарасові Шахові його посаду та право учителювання в цій школі. Нам дуже прикро, що такі речі мають місце в Українській державі й не є контрольовані відповідним законом.

Дякуємо за увагу та надіємося на якнайшвидшу відповідь та вияснення нам цього надзвичайного в освітній практиці випадку.

З  пошаною

За  президію УВАН у Канаді:

Орест Цап,  д-р, професор, президент

Ярослав Розумний, д-р, професор, 1-ий віце-президент

Права людини 1921 Переглядів

Заява Редакції

Використання матеріалів stattitablohy.ezreklama.com дозволяється лише за умови наявності імені автора роботи та прямого посилання (лінку) на цей сайт. Вебсайт і послуги http://stattitablohy.ezreklama.com є надані компанією EZREKLAMA (Манітоба, Канада). Відповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції може не співпадати з думкою авторів публікації. Редакція залишає за собою право редагувати матеріали.

Українська музика рокeрує

ПИШИ УКРАЇНСЬКОЮ

Пиши українською
Тут спілкуються українською

HTML block #1

block.

Random Articles

Єврейські та українські канадці вшановують жертви Голодомору в Радянській Україні

У 1953 році Рафаел Лемкін, відомий як батько конвенції Організації Об'єднаних Націй про геноцид, описав голод в Радянській Україні 1932-1933 р.р....

Права людини

Василіянський монастир св. Онуфрія

Василіянський монастир св. Онуфрія Автори:  Роман Дзюбан, Орест Дзюбан Як під'їздити до Добромиля зі сторони Хирова, то вже здалеку...

Історія

Заклик до захисту освітян в Україні

Дирекція й члени Української вільної академії наук (УВАН) у Канаді оцим звертають увагу академіків, педагогів і освітніх діячів демократичних країн...

Права людини

Кому заважає сайт «Тарасова Правда»? Хто організував DDOS-атаку на опо

Як так? До початку виборів в Україні ще, як мінімум, три місяці, а кібер-війна з політичними сайтами вже почалася. Так, відомий опозиційний сайт...

Блоги

Російська – це мова окупації мого краю

В інтерв'ю ТСН.ua нардеп від "Свободи" розповіла про іноземну російську мову, про те, що саме не сприймає в Європі і як відреагує, якщо регіонал...

Політичні оглядачі

Actions

Поділитися

Надіслати друзям

Повідомлення

Very Bottom Block Position

 

Ваше оголошення тут

Пишіть admin@ezreklama.com

 

 

Реклама 3

Новини

Міністерські портфелі з українським корінням у новому уряді Канади

Nov 8, 2015

Етнічно та гендерно різноманітний новосформований канадський уряд буде діяти злагоджено та переконливо в обстоюванні української позиції на міжнародній арені та залучення нових партнерів до підтримки України. Такі сподівання висловлює посол Канади в Україні Роман Ващук. Канадський уряд в особі... Читати далі →

Новопризначений міністр Маріанна Мигайчук відвідала святкування 99-річчя Канадського-українського інституту "Просвіта" у Вінніпезі

Nov 8, 2015

Сьогодні, 7-ого листопада 2015 р., ми були свідками події історичного значення, яка відбулася у Вінніпезі, в приміщенні Канадського-українського інституту "Просвіта"  де відбувся бенкет з нагоди його 99-річниці. На запрошення голови Манітобської філії Ліги Українців Канади п.... Читати далі →

ВКонтакте, Яндекс та Мail.Ru почали "зливати" ФСБ дані про своїх користувачів

Sep 6, 2014

Субота, 06 вересня 2014 Соціальна мережа "ВКонтакте" включена до реєстру Роскомнадзору в рамках виконання скандального "закону про блогерів", прийнятого в Росії 1 серпня.  З відповідною заявою виступив прес-секретар Роскомнадзору Вадим Ампелонський.... Читати далі →


Footer block #1

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #2

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #3

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod incorrupte.

Footer block #4

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.