Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/ezreklam/public_html/stattitablohy/index.php on line 65
Крик про допомогу батьків учнів ліквідованих шкіл № 3, 27, 100 з украї :: Надано EzReklama

Реклама 2

 

New blog posts

Administrator has not posted any blogposts yet.

Статистика сайту

site stats View My Stats

 

 

Крик про допомогу батьків учнів ліквідованих шкіл № 3, 27, 100 з украї

by Guest on Jul 16, 2011

Крик про допомогу батьків учнів ліквідованих шкіл № 3, 27, 100 з українською мовою навчання  

http://makeevkanews.at.ua/news/krik_o_pomoshhi_roditelej_uchenikov_likvidirovannykh_
shkol_3_27_100_s_ukrainskim_jazykom_obuchenija/2011-06-25-484

Звернення батьків учнів ліквідованих 15 квітня 2011 сесією Макіївської міської ради шкіл № № 3, 27, 100 з українською мовою навчання Донецької області

Шановні мешканці Радянського і Червоногвардійського районів м. Макіївки, мешканці Україні!

Батьки ліквідованих в м. Макіївці шкіл з українською мовою навчання № № 3, 27, 100 стурбовані тим, що директори ліквідованих шкіл отримують роботу директорами в інших школах чи йдуть на вищі посади. Занепокоєння обгрунтовується наступними фактами:

  1. Ці люди нічого не примножили, а навіть погіршили стан шкіл, в яких багато років пропрацювали;
  2. Вони (директори) жодного разу не обурилися, не виступили на захист навчальних закладів;
  3. Людина на такій посаді, на відміну від учнів цих шкіл, ніде не згадує про існуючі проблеми;
  4. Беззаперечне виконання наказів вищого керівництва і водночас улесливі промови батькам, говорить про лукавство цих людей.

Батьки і мешканці міста Макіївки!

Будьте уважні і пильні, якщо у Вас у навчальному закладі змінилося керівництво. Лестощі і м'якість-це напускне. Друга сторона - лукавство і зрада «маріонетки».

Міська влада стосвно цієї проблеми і по сьогоднішній день не хоче йти на жоден діалог.

Депутати різних рівнів від тих виборчих округів, де знаходяться наші школи, не дали жодної відповіді батькам учнів шкіл, які до них зверталися. При цьому навіть були відсутні на сесії Макіївської міської ради 15 квітня 2011р. , коли ухвалювалося рішення про ліквідацію наших шкіл № № 3, 100, 27 з українською мовою навчання (причини: відпустка, риболовля, зайнятість).

Прокурор міста Макіївки Олег Поляков, прокурор Донецької області Володимир Гальцов, до яких ми зверталися з проханням провести повну, всебічну, об'єктивну перевірку за нашою участю відповідності прийнятого рішення стосовно норм чинного законодавства, а в разі невідповідності прийнятого рішення нормам чинного законодавства винести прокурорський протест на рішення Макіївської міської ради від 25.03.2011р. № 6/2 «О ликвидации Макеевских общеобразовательных школ I-II степеней №№3,27,100 Макеевского городского совета Донецкой области» та поставити питання про скасування цього рішення, обмежилися недостовірними даними управління освіти Макіївської міської ради і «провели перевірку» без нашої участі ,обмежившись відписками. № 6 / 2 «Про ліквідацію Макіївських загальноосвітніх шкіл I-II ступенів № № 3, 27, 100 Макіївської міської ради Донецької області»

Ми тричі зверталися до Президента України Януковичу В. Ф. Адже він обіцяв почути кожного, але ось тисячі людей з віддалених селищ м. Макіївки ніхто не почув. Жодного офіційного відповіді з адміністрації Президента України, народних депутатів від Партії Регіонів Україна, ми не отримали. Наше звернення через газету «2000» до Президента України, Голови Кабінету Міністрів України Миколи Азарова, міністра освіти-науки Дмитра Табачника теж не були почуті.

У нас ще є маленька надія на відновлення справедливості за допомогою суду. Дійсно дуже маленька, так як суддя Центрально-міського суду м. Макіївки Андрюшина тричі відмовляла в забезпеченні позову, хоча представники влади в суді розповіли їй, як вони в порушення рішення міськради достроково по-варварськи, на очах учнів під час складання випускних іспитів, розгромили, знищили все, що може нагадувати храми знань - школи. Вони пояснюють, що це нормально, коли в школи вже приїжджали майбутні господарі звільнених об'єктів власності: нові «ефективні» власники знайдуть їм максимально прибуткове, «вигідне» застосування! Тобто суддя не бачить небезпеки в тому, що школи неможливо буде відновити, хоча влада це робить і цинічно в суді це демонструє. Суддя Андрюшина тричі наводить цитату з рішення, що школи повинні бути закриті 1 вересня 2011 року!!!

Якщо і там не допоможуть - нам нічого не залишається, як звернутися до Європейського суду. Нехай світ дізнається, що напередодні «Євро 2012» в Донецькій області панує беззаконня! Нехай світ дізнається, як у Донецькій області ліквідуються школи з українською мовою навчання, які тільки-тільки почали відроджуватися. Нехай дізнається світ про жахливий, протиправний, нелюдський злочин, який здійснює місцева влада по відношенню до наших дітей. Як порушується Конституція України напередодні 15-річчя її прийняття!

  1. Школа № 3: 86140, м. Макіївка, вул.Стандартна, буд.13, кв.1, тел . - 050 700 20 32; Назіпова Анна.
  2. Школа № 27: 86121, м. Макіївка, провулок Ханжонківський, буд. 17, кв.1, тел . - 095 46 80 31, Саєтова Олена Геннадіївна.
  3. Школа № 100: 86189, м. Макіївка, с. Червоний Жовтень, б.75, кв.5, тел. -095 51 76 682, Федосєєва Наталія Миколаївна.

Переклад з російської

Права людини 946 Переглядів

Заява Редакції

Використання матеріалів stattitablohy.ezreklama.com дозволяється лише за умови наявності імені автора роботи та прямого посилання (лінку) на цей сайт. Вебсайт і послуги http://stattitablohy.ezreklama.com є надані компанією EZREKLAMA (Манітоба, Канада). Відповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції може не співпадати з думкою авторів публікації. Редакція залишає за собою право редагувати матеріали.

Українська музика рокeрує

ПИШИ УКРАЇНСЬКОЮ

Пиши українською
Тут спілкуються українською

HTML block #1

block.

Random Articles

Інтимні проблеми українок

Автор: Валентина Синьоока 80-90% сексологів у нашій країні не орієнтовані на жіночі сексуальні проблеми. Вони менше обговорюються, менше...

Здоров'я

Голодомори в УСРР в 20-30-х роках ХХ ст.

Автор: Тетяна Клименко Україна! Це молода незалежна держава. Однак, не дивлячись на свій юний вік, її історія – велика, цікава, трагічна та...

Історія

Звідки беруться Ґалафастови?

Блог професора Пономарева

Лінгвістика

Інститут національної амнезії?

Автор: Олександр Палій Новий керівник Інституту національної пам'яті Валерій Солдатенко заявив, що для нього, як для "якого не якого історика...

Історія

Жирна їжа – як наркотик

Автор: Олеся ПАСТЕРНАК Чим більше їси, тим більше хочеться Калорійне і жирне харчування викликає залежність: у мозку людей, які їдять...

Здоров'я

Actions

Поділитися

Надіслати друзям

Повідомлення

Very Bottom Block Position

 

Ваше оголошення тут

Пишіть admin@ezreklama.com

 

 

Реклама 3

Новини

Міністерські портфелі з українським корінням у новому уряді Канади

Nov 8, 2015

Етнічно та гендерно різноманітний новосформований канадський уряд буде діяти злагоджено та переконливо в обстоюванні української позиції на міжнародній арені та залучення нових партнерів до підтримки України. Такі сподівання висловлює посол Канади в Україні Роман Ващук. Канадський уряд в особі... Читати далі →

Новопризначений міністр Маріанна Мигайчук відвідала святкування 99-річчя Канадського-українського інституту "Просвіта" у Вінніпезі

Nov 8, 2015

Сьогодні, 7-ого листопада 2015 р., ми були свідками події історичного значення, яка відбулася у Вінніпезі, в приміщенні Канадського-українського інституту "Просвіта"  де відбувся бенкет з нагоди його 99-річниці. На запрошення голови Манітобської філії Ліги Українців Канади п.... Читати далі →

ВКонтакте, Яндекс та Мail.Ru почали "зливати" ФСБ дані про своїх користувачів

Sep 6, 2014

Субота, 06 вересня 2014 Соціальна мережа "ВКонтакте" включена до реєстру Роскомнадзору в рамках виконання скандального "закону про блогерів", прийнятого в Росії 1 серпня.  З відповідною заявою виступив прес-секретар Роскомнадзору Вадим Ампелонський.... Читати далі →


Footer block #1

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #2

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #3

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod incorrupte.

Footer block #4

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.