Реклама 2

 

New blog posts

Administrator has not posted any blogposts yet.

Статистика сайту

site stats View My Stats

 

 

Декларація підсудного Івана Дем’янюка

by Guest on May 4, 2010

[виголошена від імені підсудного його адвокатом др. Ульріхом Бушем під час судового процесу в Мюнхені, 13-го квітня 2010 р.]

Я є особисто вдячний тим особам, котрі помагають мені в моєму безнадійно хворобливому стані, чи то у тюрмі, чи тут у судовому залі. Тому, я особливо дякую медичним кадрам, котрі стали корисними для полегшування моїх болів і котрі помагають мені витримати цей процес, який вважаю тортурами. З цього приводу я зазначую наступне:

Німеччина винувата в тому, що через нищівну війну проти радянського союзу я втратив свою хату та свою батьківщину.

Німеччина винувата в тому, що зробила мене військовополоненим.

Німеччина винувата в тому, що створила табори для військовополонених, де я і мільйони інших червоноармійців були приречені на голодну смерть, котру я уминув тільки з волі Всевишнього.

Німеччина винувата в тому, що змусила мене стати рабом в таборі для військовополонених.

Німеччина винувата в тому, що в тій нищівній війні 11 мільйонів моїх земляків українців були вбиті німцями, мільйони інших українців, включно з моєю любою дружиною, Лідою, були вивезені німцями на рабство.

Німеччина винувата в тому, що тисячі моїх співвітчизників були перетворені в неумисних співпрацівників з німцями і їх змушено під карою смерті до участі в програмі геноциду проти євреїв, циганів, українців, поляків та росіян - і сотні, котрі хотіли відмовлятись від цього лиходійства, були знищені німцями. Попри це, ще сотні тисяч були депортовані назад в Україну і або розстріляні Сталіном, або заслані на муки у сибірський ГУЛАГ, де працювали як раби для комуністів.

Німеччина винувата в тому, що змусила мене до нещасного життя в таборах для переміщених після війни.

Німеччина винувата в тому, що після 30 років юридичного переслідування в Ізраїлі та США, а також у Польщі, і після 10 років ув’язнення, з котрих 5 літ було в камері смерти в Ізраїлі, при кінці мого життя, на 90-му році, мене депортовано в Німеччину.

Німеччина винувата в тому, що протизаконно фальшиво обвинувачують мене в співучасті у вбивстві, при кінці мого життя і моєї сили, а це проти установленого права, котре існує 65 років і проти європейської Хартії прав людини.

Німеччина винувата в тому, що я, невинна особа, вже 9 місяців утримаюсь в ізоляторі штадельгаймської тюрми.

Німеччина винувата в тому, що я втратив навіки мою другу батьківщину, США.

Німеччина винувата в тому, що я втратив сенс життя, сім’ю, щастя і будь яке майбутнє чи надію.

Від 12-го травня 2009-го року я переживаю кожну хвилину, кожну годину, кожний день, кожний тиждень і кожний місяць як військовополонений в Німеччині. Ці почуття є продовженням бридких спогадів про німців і продовженням неописаного зла, котре вони зробили проти мене. Я знову став їхньою невинною жертвою. Вважаю невимовним злом те, що цим процесом Німеччина намагається перетворити мене, військовополоненого, на військового злочинця. Вважаю, що це нестерпна арогантність Німеччини, котра надуживає мене, і тим приховує злочини скоєні німцями, пробує їх затаїти, і проти правди твердить, що я, українці, та інші сусіди німців були дійсні злочинці.

Вважаю, що цей процес, котрий ведеться виключно проти мене, чужинця нібито із Травників, і оминає нелічимих сс-ів і німецьких «травників», суперечить всім принципам справедливости. Ще в Ізраїлі я вже раз оборонявся проти звинувачень мюнхенського прокурора. Там мене пробували зв’язати з фашистськими злочинами у Собіборі. Верховний Суд Ізраїлю особливо визнав, що ці звинувачення не доказані і визнав у вироку, що я вже 7 ½ років під арештом. А 5 із тих років я провів у смертній камері.

Цілком несумісно із справедливістю і гуманністю є те, що більше ніж 35 років я, вічно гонена жертва, обороняюся проти Відділу Спеціяльних Досліджень США (ВСД) і тих, котрі стоять за ним, особливо Світовий Конгрес Євреїв і Центр Візенталя, організації, котрі живуть на кошт голокосту. Тепер, при безсильному кінці мого життя, відбувається чи не сорокове слухання у цій самій справі, і я втратив силу дальше боротись. Я безсильний у війні, котру почало ВСД і тепер продовжує Німеччина.

Моя улюблена дружина, Ліда, моя супруга понад 50 років, також страждала в Німеччині. Це власне німці відібрали від неї юність і насильно потягли в Німеччину на роки рабської праці у жорстоких та нелюдських умовах.

Страждання, котрі ми пережили підчас нищівної німецької війни проти слов’ян не можна описати словами. А це, що Німеччина знову вибрала мене і мою родину за своїх жертв, для мене є незбагненним.

Іван Дем’янюк

Джерело: Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи http://khpg.org/index.php?id=1271948941

 

 

Права людини 856 Переглядів

Заява Редакції

Використання матеріалів stattitablohy.ezreklama.com дозволяється лише за умови наявності імені автора роботи та прямого посилання (лінку) на цей сайт. Вебсайт і послуги http://stattitablohy.ezreklama.com є надані компанією EZREKLAMA (Манітоба, Канада). Відповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції може не співпадати з думкою авторів публікації. Редакція залишає за собою право редагувати матеріали.

Українська музика рокeрує

ПИШИ УКРАЇНСЬКОЮ

Пиши українською
Тут спілкуються українською

HTML block #1

block.

Random Articles

Земля Хоту Мату’а. Нотатки з подорожі на острів Пасхи

Земля Хоту Мату’а. Нотатки з подорожі на острів Пасхи   Автор: Максим Кідрук “…Усюди вздовж берега стоять рівні ряди...

Туризм і дозвілля

Ольга Веснянка: Дискримінація жінок в Україні: факти є, закони є, насл

Українки намагаються протистояти дискримінації за ознакою статі на робочому місці. Наприклад, коли догляд за дитиною гальмує кар’єру. Успішні...

Права людини

Джеймс Бонд знову пересідає на Bentley

У Британії почався продаж лімітованого видання нової книги про агента 007, у якій новим авто суперагента буде не Aston Martin, за кермо якого Бонда...

Шоу-бізнес

Правила подачі сирної тарілки

Мистецтво споживання сирів прийшло до нас із Франції, яка заслужено вважається одним з "метрів сироваріння". Саме там ось вже багато століть...

Корисні Поради/Повчальні

Громадянське суспільство: між рибою і вудкою

Автор: Віктор Андрусів Наведення порядку, як характеризує свою діяльність сучасна влада, у всьому світі прийнято називати відкатом демократії....

Культура/Суспільство

Actions

Поділитися

Надіслати друзям

Повідомлення

Very Bottom Block Position

 

Ваше оголошення тут

Пишіть admin@ezreklama.com

 

 

Реклама 3

Новини

Міністерські портфелі з українським корінням у новому уряді Канади

Nov 8, 2015

Етнічно та гендерно різноманітний новосформований канадський уряд буде діяти злагоджено та переконливо в обстоюванні української позиції на міжнародній арені та залучення нових партнерів до підтримки України. Такі сподівання висловлює посол Канади в Україні Роман Ващук. Канадський уряд в особі... Читати далі →

Новопризначений міністр Маріанна Мигайчук відвідала святкування 99-річчя Канадського-українського інституту "Просвіта" у Вінніпезі

Nov 8, 2015

Сьогодні, 7-ого листопада 2015 р., ми були свідками події історичного значення, яка відбулася у Вінніпезі, в приміщенні Канадського-українського інституту "Просвіта"  де відбувся бенкет з нагоди його 99-річниці. На запрошення голови Манітобської філії Ліги Українців Канади п.... Читати далі →

ВКонтакте, Яндекс та Мail.Ru почали "зливати" ФСБ дані про своїх користувачів

Sep 6, 2014

Субота, 06 вересня 2014 Соціальна мережа "ВКонтакте" включена до реєстру Роскомнадзору в рамках виконання скандального "закону про блогерів", прийнятого в Росії 1 серпня.  З відповідною заявою виступив прес-секретар Роскомнадзору Вадим Ампелонський.... Читати далі →


Footer block #1

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #2

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #3

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod incorrupte.

Footer block #4

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.