Реклама 2

 

New blog posts

Administrator has not posted any blogposts yet.

Статистика сайту

site stats View My Stats

 

 

Боротьба з корупцією та люстрація у владі. Погляд збоку

by Administrator on Mar 23, 2015

Ще з часів незалежності України кожна політична сила, йдучи на вибори, обіцяє нам нові обличчя, боротьбу з корупцією та різноманітні покращення у всіх сферах життя. «Потрібна люстрація, потрібна чистка влади!» – такі лозунги ми чуємо щоразу, коли починається чергова політична гонка за портфелями. Незалежно від того, які політичні сили рвуться до влади, усі вони звинувачують своїх попередників у корупції і неправильному та некомпетентному керуванні країною. Та, прийшовши у провладні кабінети, чиновники різко забувають про всі свої обіцянки. На даний час корупція в Україні, на жаль, є таким же явищем, як сніг узимку, чи дощ восени. Дуже рідко, а в більшості неможливо знайти чиновника, який з посмішкою на обличчі може прийняти відвідувача й безкорисно допомогти йому. Пересічний громадянин нашої держави звик до того, що заходячи в будь-який  кабінет, чи то чиновника, чи лікаря, чи когось іншого, потрібно нести подарунок, а в більшості випадків це просто визначена сума коштів.

Теперішнє керівництво країни пішло все ж таки на серйозний крок і вирішило провести люстрацію у владі. Безумовно, це заслуговує на повагу і підтримку. Головне, щоб усе це було не лише на словах, як у нас в більшості відбувається. Можна звільнити декількох політиків, яких зловили на «гарячому», можна спробувати при допомозі нових облич трохи зменшити розмір корупції, та набагато складніше викорінити в суспільстві систему негласних норм і правил, змінити те, що у нас називається «менталітетом». Досвід європейських, та й не тільки країн говорить про те, що для цілковитої і справжньої люстрації недостатньо частково змінити владу й заборонити перебувати в ній моральним, вибачте за слово, виродкам. Адже більшість чиновників залишаються на своїх місцях, незалежно від того, хто прийшов до влади. Справжня люстрація - це повна зміна політичного курсу й оновлення всіх гілок влади молодими, амбіційними людьми, у яких ще не зашкарубла в єстві єдина думка про збагачення. Людьми, які вважатимуть за сором брання взятки, чи наживання статку при допомозі своєї посади. Нові обличчя - це люди з іншим менталітетом, люди у яких на першому місці буде побудова великої держави і лише потім власний добробут.

Наша земля завжди «славилася» умільцями-корупціонерами та людьми, що перебуваючи довго при владі, забули що таке взагалі будь-які моральні принципи. З кожним днем все більшає інформації про випадки зловживання владою та корупційні скандали. Чого тільки коштують такі історії як з картинами та палацом колишнього генпрокурора Пшонки, чи пригоди судді Зварича, який, по його словам, «наколядував» під час різдвяних свят понад 963 тисячі гривень. А колишній міністр ЖКГ (2007-2010 рр.) і губернатор Запорізької області (2000-2001 рр.) О.Ю.Кучеренко! Він узагалі, будучи дуже багатою людиною - маючи два будинки в елітному селищі Конча-Заспа "Золоті Ворота", квартири на вул.Інститутській, на вул.Пушкінській і бог знає де ще, прикладає всі спроби для того, щоб забрати ще й майно у законних спадкоємців нині покійної дружини, з якою колишній губернатор Запорізької області розлучився за три з половиною роки до її смерті. І це при тому, що перебуваючи в офіційному шлюбі і проживаючи з дружиною, Олексій Юрійович зумів стати батьком чотирьох дітей від іншої жінки. Мало того, у судовому процесі, що відбувається у Шевченківському районному суді, щоб отримати «своє», пан Кучеренко, прикриваючись знайомствами в адміністрації президента, намагається чинити на законних спадкоємців майна померлої дружини тиск, чинить тиск на судові органи та продавлює незаконні судові рішення. І питання тут не настільки в тому, що колишній міністр, образно кажучи, хоче узаконити двоєженство, це вибір кожної людини окремо ні, питання в іншому - чи ж місце таким людям, що втратили будь-які моральні людські цінності, у владі? Чи ж буде процвітати наша країна за таких керівників?! Якось, в одному із інтерв’ю він, відповідаючи на запитання про іноземних інвесторів, які побоюються брати участь в українській приватизації, відповів – «Они не могут тут работать, поскольку они не знают, кому сколько дать, чтобы их не "кинули"». А ось вирізки з іншого інтерв’ю, даного телеканалу 112.ua - «Послушайте, давайте я вам честно скажу. Бизнеса без откатов, начиная с 90-го года, не было по определению. Были откаты сначала вот такие, а потом они росли, росли, росли. И все прекрасно это понимали!». А ще, розповідаючи про часи, коли він був міністром ЖКГ, пан Кучеренко розповідає у тому ж таки інтерв’ю  – «Я к концу второго года своего пребывания на "посаді" министра стал реально министром!». А що ж ви робили ті майже два роки, поки були не «реальним міністром»?! Відповіді на це питання ми, напевно, ніколи не знатимемо.

Можна довго приводити приклади, коли до влади йдуть одні і ті ж люди, котрі, вже наситившись безкарністю, забули про будь-які моральні і звичайні людські цінності й мають за ціль лише збагачення та вищий щабель у владі. Скажіть на милість, чи ж такі нові обличчя ми хочемо бачити? Можливо, люстрацію потрібно проводити не тільки по відношенню до діючих чиновників, а й відносно тих, що давно вже вибули з обойми, але намагаються усіма силами й способами у неї повернутись?! 

 

                                                                                                Левко Задерика

Політичні оглядачі 755 Переглядів

Author

admin

Administrator

Заява Редакції

Використання матеріалів stattitablohy.ezreklama.com дозволяється лише за умови наявності імені автора роботи та прямого посилання (лінку) на цей сайт. Вебсайт і послуги http://stattitablohy.ezreklama.com є надані компанією EZREKLAMA (Манітоба, Канада). Відповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції може не співпадати з думкою авторів публікації. Редакція залишає за собою право редагувати матеріали.

Українська музика рокeрує

ПИШИ УКРАЇНСЬКОЮ

Пиши українською
Тут спілкуються українською

HTML block #1

block.

Random Articles

Моделювання поведінки споживачів продукції підприємства

Виконав студент ВНЗ ВФЕУ  Групи 27ЕК-08   Степанчук Михайло Вікторович Керівник статті : Соловйова О.М.       ...

Бізнес/Економіка

Севастополь - чиєї слави місто?

Севастополь - чиєї слави місто? Автор: Ігор Саєнко Героїчна оборона Севастополя 1854-1855 років під час Кримської війни. Севастополь - місто...

Історія

Політика російського самодержавства щодо України в 1907—1914 рр.

Автор: Щербаківський Антон У І та II Державних думах діяла Українська думська громада (відповідно 45 та 47 депутатів), яка вимагала...

Історія

СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНЕ СТАНОВИЩЕ КІЦМАНСЬКОГО РАЙОНУ ЗА СІЧЕНЬ-ТРАВЕНЬ 2

повідомлення управління статистики у Кіцманському районі СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО На 1 червня п.р. згідно сформованої сукупності звітних...

Цікаво знати

ПЕРСПЕКТИВИ СПІВПРАЦІ УКРАЇНИ ТА МІЖНАРОДНОГО ВАЛЮТНОГО ФОНДУ.

Актуальність теми статті пов’язана з тим, що останнім часом серед політиків, науковців та пересічних громадян виникає дискусія про...

Міжнародні відносини

Actions

Поділитися

Надіслати друзям

Повідомлення

Very Bottom Block Position

 

Ваше оголошення тут

Пишіть admin@ezreklama.com

 

 

Реклама 3

Новини

Міністерські портфелі з українським корінням у новому уряді Канади

Nov 8, 2015

Етнічно та гендерно різноманітний новосформований канадський уряд буде діяти злагоджено та переконливо в обстоюванні української позиції на міжнародній арені та залучення нових партнерів до підтримки України. Такі сподівання висловлює посол Канади в Україні Роман Ващук. Канадський уряд в особі... Читати далі →

Новопризначений міністр Маріанна Мигайчук відвідала святкування 99-річчя Канадського-українського інституту "Просвіта" у Вінніпезі

Nov 8, 2015

Сьогодні, 7-ого листопада 2015 р., ми були свідками події історичного значення, яка відбулася у Вінніпезі, в приміщенні Канадського-українського інституту "Просвіта"  де відбувся бенкет з нагоди його 99-річниці. На запрошення голови Манітобської філії Ліги Українців Канади п.... Читати далі →

ВКонтакте, Яндекс та Мail.Ru почали "зливати" ФСБ дані про своїх користувачів

Sep 6, 2014

Субота, 06 вересня 2014 Соціальна мережа "ВКонтакте" включена до реєстру Роскомнадзору в рамках виконання скандального "закону про блогерів", прийнятого в Росії 1 серпня.  З відповідною заявою виступив прес-секретар Роскомнадзору Вадим Ампелонський.... Читати далі →


Footer block #1

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #2

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #3

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod incorrupte.

Footer block #4

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.