Реклама 2

 

New blog posts

Administrator has not posted any blogposts yet.

Статистика сайту

site stats View My Stats

 

 

Звернення до землян

by Guest on Dec 24, 2013

 «Людина, за потенційними можливостями, вища Бога» їх нащадки мають право заявити—НІ! І уточнити, що людина підійшла до межі такого існування. А щоб щасливо жити далі необхідно змінитися самим і змінити принципи нашого співіснування.

Настав час коли вже всі природні, соціальні і виробничі проблеми потрібно вирішувати не на підставі емоцій, а на основі глибоких знань. А для цього, в першу чергу, потрібно їх мати. Сьогодні людина стикнулася з грандіозними проблемами як в соціальні і виробничі сфері так і відносинах з Природою. Аналізуючи все це науковці і інші фахівці приходять до висновку, що людина підійшла до межі свого існування – «кінця Світу».

            Але, враховуючи твердження наших пращурів, що

В такі часи, в такі моменти, на Землю приходили Аватари у вигляді універсального прояву Бога, або тих людей, які при житті досягли єдності з ним – Хуан-Ді, Крішна, Піфагор, Ісус Христос, Бабаджі або діючий сьогодні в Індії Сат’я Са і ін. які надавали людям необхідні знання  але система підпорядкування знищувала і знання і їх самих. Піфагора і його сподвижників порубали в бою, а їх труди знищили. Ісуса розп’яли на хресті, а його знання спаплюжили і використали у створенні ефективного підпорядкування. А ті знання, що чудом з’являються, компроментують всіма доступними методами.

Та сьогодні Бог вивів на МАЙДАН самих Людей, у яких ці знання в генах і вони їх подають своїм прикладом. Тільки українці могли і зробили це.

Святі, просвітлені,  жреці, колдуни, пророки, знахарі, і інші хранителі великих істин, які передбачали і ждали – коли ж появляться не спеціальні, а звичайні методи щасливого існування. Ось вони, продукуються на Майдані у відносинах між собою і з довкіллям! Чи вам це розказувати? Тоді де ж ви?

Тібет тисячоліттями пильнував коли ж українці покажуть світу шлях до щастя. Ось він, люди на Майдані показують його! Підтримайте їх!

США теж мають свій відділ україністики? Чого мовчите? Готового не буде. Тільки разом і відкрито ми зможемо досягти кращого.

А ви, «святі» отці, доволі послужили демону настав час послужити Богу. Це ваше каяття. Бо по іншому – прощення не буде нікому. Ви знаєте що це таке.

Слава тому буде, хто поведе всіх інших людей за тими, що на Майдані! Чи то це буде Кличко, Порошенко, чи навіть Янукович, церква, Захід, чи Схід, немає різниці хто, лиш би вмів вести. А прозрівати пора всім. В противному разі, хто не зміни свого відношення до всього –згинуть,

і Американці – в першу чергу, вони знають про це.

Настав час Всім змінити гнів на милість. Тільки після цього нам допоможуть цивілізації інших планет.

Раніше Бог (Всесвіт) розвивався при допомозі спільного інтелекту закритого типу. Він, між всіма, влаштовував відносини за принципами насилля. З розвитком речових матеріальних форм, відкрилася можливість утворення спільного інтелекту відкритого типу, який може влаштовувати взаємовідносини на основі безнасильницьких дій. В людини, спільний інтелект відкритого типу проявляється відчуттями блаженства, радості, задоволення, спокою… (Відчуття це стан вище емоційного). Спільний інтелект відкритого типу має вищі можливості спільного інтелекту закритого типу --рівень інтелекту інопланетян.

Спільний інтелект відкритого типу утворюють і інші форми. Наприклад бджоли, терміти, зграї перелітних птиць і т. д. Відкритий спільний інтелект (ВСІ) має, на ступінь, вищі можливості, чим форми, що його утворюють. Найвищу якість має ВСІ породжений взаємовідносинами побудованими емоціями наближеними до Любові. Тільки такий інтелект, найменш болісними, шляхами, приведе людину до її мети. ВСІ породжений взаємовідносинами побудованими процесами створеними ницими діями -  насильства, обману, фарисейства і т.д, мотивоіваними ницими почуттями – наживи, влади, помсти, приниження, величі і т.д. приведе, як ми переконалися сьогодні, до «кінця Світу».

Не секрет – людина морально і духовно впала нижче тварин.

Відкриттям цього закон і самою закономірністю заклинаю всіх хто захоче реалізувати, свої чи інших, ниці бажання, при допомозі ВСІ і закликаю відмовитися від подібного, іначе згинемо.

Як ви зрозуміли –це стосується і автора. 

Настав час піднятися! Не прогавити б його.

ЛЮБОВ це відчуття благодаті, радості, задоволеності, захищеності, спокою … які виникають в людини під час її діяльності.

ЩАСТЯ це відчуття благодаті,  радості, задоволення, захищеності, спокою … які виникають в людини під час б.я. дії на неї.

Б.я. діяльність – фізична, психічна чи духовна називається взаємовідносинами, яка здійснюється в результаті обміну певною системою сил. Якість цих сил залежи від якості емоцій (відчуттів), які їх мотивують. За третім закону Н’ютона –всяку дію компенсує адекватна протидія. Тож кожний отримає те, що заслуговує.

 Якщо діяльність мотивувати ницими емоціями, то з часом те і отримаємо – не щастя, а суцільні муки.

Якщо діяльність мотивувати любов’ю або близькими до неї почуттями, то з часом завжди будемо отримувати чергову порцію щастя. Тобто – те, ради чого людина скоює б.я. свою діяльність.

Взаємовідносини на основі любові – являється універсальним засобом і методом на шляху до щастя.

Тож заради власного щастя любов’ю підтримаємо тих, хто на майдані, приєднавшись до них безпосередньо або подумки, В.С.І немає меж, ні в просторі, ні в часі

А в новорічну ніч кинемо клич – СЛАВА УКРАЇНІ!  СЛАВА ЛЮДЯМ НА МАЙДАНІ!  ВСІМ ЛЮБОВІ І ЩАСТЯ!

Я до вас звертаюся, люди Землі. За вами сьогодні БОГ.

 

До вас з любов’ю     ПЕТРО РУСИЧ.                                              23 – 12 – 2013р.

 

 

                                                                                                                            

Політичні оглядачі 633 Переглядів

Заява Редакції

Використання матеріалів stattitablohy.ezreklama.com дозволяється лише за умови наявності імені автора роботи та прямого посилання (лінку) на цей сайт. Вебсайт і послуги http://stattitablohy.ezreklama.com є надані компанією EZREKLAMA (Манітоба, Канада). Відповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції може не співпадати з думкою авторів публікації. Редакція залишає за собою право редагувати матеріали.

Українська музика рокeрує

ПИШИ УКРАЇНСЬКОЮ

Пиши українською
Тут спілкуються українською

HTML block #1

block.

Random Articles

Про фолдинг білків і його зв’язок з амілоїдозами, хворобою Альцгеймера

Більшість хвороб, в основі яких лежить неправильне згортання білків (фолдинг), є невиліковними. Довгий час про механізм фолдингу було мало що...

Здоров'я

Рослини в нашому житті

На Землі росте понад 400 тисяч різних видів рослин. Кожну секунду в результаті фотосинтезу на нашій планеті утворюється близько 10 тис. т. (200...

Цікаво знати

Звільнення французького селянства від кріпосної залежності в ХІІІ – на

Автор: Лопатовський Ю. Питання звільнення французького селянства від кріпацтва в ХІІІ–ХIV ст. привертало увагу багатьох дослідників. Серед...

Історія

Час Україні рятувати армію, щоб армія врятувала Україну

Час Україні рятувати армію, щоб армія врятувала Україну Автор: Олег Романчук Півстоліття тому Ярослав Стецько у статті "Дві...

Політичні оглядачі

Єдність у спорті

«Ритм», «гармонія», «форма», «плавність», «витонченість» і їм подібні терміни звичайно...

Спорт

Actions

Поділитися

Надіслати друзям

Повідомлення

Very Bottom Block Position

 

Ваше оголошення тут

Пишіть admin@ezreklama.com

 

 

Реклама 3

Новини

Міністерські портфелі з українським корінням у новому уряді Канади

Nov 8, 2015

Етнічно та гендерно різноманітний новосформований канадський уряд буде діяти злагоджено та переконливо в обстоюванні української позиції на міжнародній арені та залучення нових партнерів до підтримки України. Такі сподівання висловлює посол Канади в Україні Роман Ващук. Канадський уряд в особі... Читати далі →

Новопризначений міністр Маріанна Мигайчук відвідала святкування 99-річчя Канадського-українського інституту "Просвіта" у Вінніпезі

Nov 8, 2015

Сьогодні, 7-ого листопада 2015 р., ми були свідками події історичного значення, яка відбулася у Вінніпезі, в приміщенні Канадського-українського інституту "Просвіта"  де відбувся бенкет з нагоди його 99-річниці. На запрошення голови Манітобської філії Ліги Українців Канади п.... Читати далі →

ВКонтакте, Яндекс та Мail.Ru почали "зливати" ФСБ дані про своїх користувачів

Sep 6, 2014

Субота, 06 вересня 2014 Соціальна мережа "ВКонтакте" включена до реєстру Роскомнадзору в рамках виконання скандального "закону про блогерів", прийнятого в Росії 1 серпня.  З відповідною заявою виступив прес-секретар Роскомнадзору Вадим Ампелонський.... Читати далі →


Footer block #1

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #2

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #3

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod incorrupte.

Footer block #4

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.