Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/ezreklam/public_html/stattitablohy/index.php on line 65
ТАРАС ЧОРНОІВАН: "ЧИТАЙ ПРАВДУ! СТАВАЙ ВІЛЬНИМ!" :: Надано EzReklama

Реклама 2

 

New blog posts

Administrator has not posted any blogposts yet.

Статистика сайту

site stats View My Stats

 

 

ТАРАС ЧОРНОІВАН: "ЧИТАЙ ПРАВДУ! СТАВАЙ ВІЛЬНИМ!"

by Dorothea Paletta on May 18, 2012

Інтерв’ю з Чорноіваном Тарасом - головним редактором всеукраїнського політичного інтернет-порталу "Тарасова правда" www.taras-ua.com та мережі обласних політичних сайтів "ТАРАСОВА ПРАВДА".

Тарас, за рік існування Вашого інтернет-порталу "Тарасова правда" www.taras-ua.com Ви зарекомендували себе як безкомпромісне видання, що бореться з корупцією та висвітлює політичні та бізнес конфлікти. Розкажіть нам детальніше про цей інтернет-ресурс.

- "Тарасова правда" www.taras-ua.com - один з впливових всеукраїнських політичних інтернет-порталів що спеціалізується на політичній та конфліктній тематиці. Тарасова правда - незаангажоване політичне інтернет-видання, яке містить скандальні політични новини, статті, матеріали, фото, карикатури на чиновників, заяви, відкриті листи, факти розкрадання народного добра. Це сайт, який є дуже відомим користувачам інтернету, що цікавляться політикою. Кожного дня ми поновлюємо базу сайту новинами, фото та відеороликами політичного життя України. Наш ресурс містить понад 20 000 матеріалів скандального та копромативного характеру, нас щодня читає більше 2000 чоловік, які переглядають понад 15000 пунктів матеріалу, і це, наголошую, щодня!

Чим Ваш інтернет-портал відрізняється від інших? Чим він може зацікавити його відвідувачів?

- Наш інтернет-портал є унікальним, в ньому висвітлюються такі моменти нашого життя, які ми просто не помічаємо або не вникаємо в них, адже живемо з заплющеними очима. Цей портал являється альтернативою іншим існуючим проектам, бо є відкритою соціальною площею для висловлювання Вашої думки. Це сайт, на якому публікується тільки правда про тих, хто при владі і тих, хто до неї рветься. На сайті знаходяться досьє та розслідування  темного минулого відомих людей а також тих, хто за ними стоїть. «Тарасова правда» - вся правда про корупцію в Україні, про хабарі, про чиновників-хапуг, про їх будинки і машини, куплені на гроші, які вони вкрали у Вас. Наш інтернет-портал може повністю змінити Ваше уявлення про політичне життя нашої країни. На порталі "Тарасова правда" ми публікуємо статті, написані не тільки журналістами, але і нашими читачами, які більше не можуть спокійно дивитись на те, що коїться в політиці, які більше не хочуть мовчати, а прагнуть бути почутими!

З якою метою був створений інтернет-портал "Тарасова правда" www.taras-ua.com?

- Наш інтернет-портал "Тарасова правда" www.taras-ua.com був створений з метою: всебічно і повно висвітлювати політичне життя нашої країни, описувати всі скандали і конфлікти у владі та бізнесі, слідкувати за проведенням виборів, контролювати діяльність чиновників і суддей. Цей проект є відкритою соціальною площею, де читачі можуть самостійно публікувати матеріали і коментарі, власні думки і судження. Ми прагнемо об’єднати політично незаангажованих активних людей, які хочуть змінити бадитську владу! Інтернет-портал "Тарасова правда" - це школа автономного індивідуального спротиву існуючого окупаційного режиму! Ми створили умови для ефективної боротьби з режимом! Ми прагнемо відкрити очі людям на те, що насправді коїться у владі. Ми хочемо, щоб люди перестали бути маріонетками у руках тиранів. «Тарасова правда» - це місце, де живе істина! Скажімо НІ корупції, хабарництву та чиновницькому свавіллю!

Чи плануєте Ви виходити у форматі газети? І як можна опублікувати матеріал у Вас на сайті?

- В нас є свідоцтво про реестрацію загальнодержавної газети "Тарасова Правда" і в планах — здійснення випуску щомісячної аналітичної газети про політику та конфлікти в Україні, але це — плани наступного року. Наближаються вибори, і ми плануємо готувати та публікувати спецвипуски "Тарасова правда", спрямовані на конкретні мажоритарні округи, їх можна назвати СПЕЦВИПУСКАМИ КОМПРОМАТУ на кандидатів, що будуть балатуватися у ВР у тому чи іншому окрузі. До речі, з питань співпраці по публікації матеріалів на сайті «Тарасова правда» та підготовці спецвипусків  «Тарасової правди» звертайтеся за телефоном (098) 379-50-45, ми політично незаангажовані та не маємо особистісних упереджень та вподобань.

Нам відомо, що Ви не обмежились одним інтернет-порталом "Тарасова правда" www.taras-ua.com та створили мережу політичних обласних сайтів "ТАРАСОВА ПРАВДА".

- Так, в додаток до інтернет-порталу "Тарасова правда" www.taras-ua.com, ми створили мережу обласних політичних сайтів України, де будуть висвітлюватись регіональні конфлікти та систематизуватиметься компромат на місцевих політиків та бізнесменів. Ось перелік регіональних ресурсів, мережа сайтів Тарасова правда: "ТАРАСОВА ПРАВДА - Вінниця політична" - tp0432.com; "ТАРАСОВА ПРАВДА -  Луцьк політичний" - tp0332.com; "ТАРАСОВА ПРАВДА - Дніпропетровськ політичний" - tp0562.com; "ТАРАСОВА ПРАВДА  - Донецьк політичний" - tp0622.com; "ТАРАСОВА ПРАВДА - Житомир політичний" - tp0412.com; "ТАРАСОВА ПРАВДА - Ужгород політичний" - tp0312.com; "ТАРАСОВА ПРАВДА -  Запоріжжя політичне" - tp0612.com; "ТАРАСОВА ПРАВДА - Івано-Франківськ політичний" - tp0342.com; "ТАРАСОВА ПРАВДА - Київ політичний" - tp044.com; "ТАРАСОВА ПРАВДА - Кіровоград політичний" - tp0522.com; "ТАРАСОВА ПРАВДА - Сімферополь політичний" - tp0652.com; "ТАРАСОВА ПРАВДА - Луганськ політичний" - tp0642.com; "ТАРАСОВА ПРАВДА - Львів політичний" - tp0322.com; "ТАРАСОВА ПРАВДА - Миколаїв політичний" - tp0512.com; "ТАРАСОВА ПРАВДА - Одеса політична" - tp0482.com; "ТАРАСОВА ПРАВДА - Полтава політична" - tp0532.com; "ТАРАСОВА ПРАВДА - Рівне політичне" - tp0362.com; "ТАРАСОВА ПРАВДА - Суми політичні" - tp0542.com; "ТАРАСОВА ПРАВДА - Тернопіль політичний" - tp0352.com; "ТАРАСОВА ПРАВДА - Харків політичний" - tp0572.com; "ТАРАСОВА ПРАВДА - Херсон політичний" - tp0552.com; "ТАРАСОВА ПРАВДА - Хмельницький політичний" - tp0382.com; "ТАРАСОВА ПРАВДА - Черкаси політичні" - tp0472.com; "ТАРАСОВА ПРАВДА - Чернівці політичні" - tp0372.com; "ТАРАСОВА ПРАВДА - Чернігів політичний" — tp0462.com. ЧИТАЙТЕ ТАРАСОВУ ПРАВДУ! СТАВАЙТЕ ВІЛЬНИМИ!

Інна Геращенко

Політичні оглядачі 1148 Переглядів

Author

Заява Редакції

Використання матеріалів stattitablohy.ezreklama.com дозволяється лише за умови наявності імені автора роботи та прямого посилання (лінку) на цей сайт. Вебсайт і послуги http://stattitablohy.ezreklama.com є надані компанією EZREKLAMA (Манітоба, Канада). Відповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції може не співпадати з думкою авторів публікації. Редакція залишає за собою право редагувати матеріали.

Українська музика рокeрує

ПИШИ УКРАЇНСЬКОЮ

Пиши українською
Тут спілкуються українською

HTML block #1

block.

Random Articles

От і казочці кінець,а хто слухав ...

У зв'язку з рішенням кабміну рпо відмову від євроінтеграції,серед молоді посилюються емігрантські настрої

Культура/Суспільство

Секонд-хенд: заборонити чи залишити?

Плани українського уряду скоротити або взагалі унеможливити імпорт уживаних речей до України викликали затятий спротив тих, хто будує на торгівлі...

Культура/Суспільство

Захисти життя - навчи плавати!

При наборі дітей багато батьків звертались з проханням взяти п’яти-, шестирічних дітей. З’ясовуючи можливість прийняття дітей до груп було...

Спорт

Ґабріела Кубі: Глобальна сексуальна революція – руйнування свободи в і

У жовтні минулого року вийшла в світ книжка Ґабріели Кубі під назвою «Глобальна сексуальна революція. Руйнування свободи в ім’я свободи»....

Культура/Суспільство

Словом, а не хлібом

Джентілі Антоніо. Хліб і вода: Практичні поради на піст. – Львів: Свічадо, 2011. – 168 с. Тіло – всезагальна тема...

Література

Actions

Поділитися

Надіслати друзям

Повідомлення

Very Bottom Block Position

 

Ваше оголошення тут

Пишіть admin@ezreklama.com

 

 

Реклама 3

Новини

Міністерські портфелі з українським корінням у новому уряді Канади

Nov 8, 2015

Етнічно та гендерно різноманітний новосформований канадський уряд буде діяти злагоджено та переконливо в обстоюванні української позиції на міжнародній арені та залучення нових партнерів до підтримки України. Такі сподівання висловлює посол Канади в Україні Роман Ващук. Канадський уряд в особі... Читати далі →

Новопризначений міністр Маріанна Мигайчук відвідала святкування 99-річчя Канадського-українського інституту "Просвіта" у Вінніпезі

Nov 8, 2015

Сьогодні, 7-ого листопада 2015 р., ми були свідками події історичного значення, яка відбулася у Вінніпезі, в приміщенні Канадського-українського інституту "Просвіта"  де відбувся бенкет з нагоди його 99-річниці. На запрошення голови Манітобської філії Ліги Українців Канади п.... Читати далі →

ВКонтакте, Яндекс та Мail.Ru почали "зливати" ФСБ дані про своїх користувачів

Sep 6, 2014

Субота, 06 вересня 2014 Соціальна мережа "ВКонтакте" включена до реєстру Роскомнадзору в рамках виконання скандального "закону про блогерів", прийнятого в Росії 1 серпня.  З відповідною заявою виступив прес-секретар Роскомнадзору Вадим Ампелонський.... Читати далі →


Footer block #1

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #2

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #3

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod incorrupte.

Footer block #4

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.