Реклама 2

 

New blog posts

Administrator has not posted any blogposts yet.

Статистика сайту

site stats View My Stats

 

 

КОРОТКИЙ КУРС ,,РУССКОГО ЯЗИКА``

by Guest on May 5, 2012

  pic99999
 

Олег ЧОРНОГУЗ

КОРОТКИЙ КУРС ,,РУССКОГО ЯЗИКА``

Почну із загальновідомого: в будь-якій колонії, яка раптом стала самостійною і незалежною державою, ще довгий час панує мова колонізатора: Індія, Малайзія, більшість країн Африки. Вчорашня п’ята колона, яка не може змиритися з рівністю з учорашнім рабом, усіляко чинить опір, продовжуючи висувати імперські теорії про так звану меншовартість корінного населення, нездатність до самостійного життя, неповноцінність його мови щодо протокольних записів чи науково-промислової групи неологізмів, які народжувалися на лінгвістичній базі мови окупанта, залишаючи мові корінного населення оспівувати тільки довкілля, своє “золоте минуле” , і той день, коли корінний мешканець був господарем на своїй землі, а не рабом. Був не рабом, жив без зайди, окупанта, пригноблювача.

Кожний екс-колонізатор, втрачаючи ґрунт під ногами, всіляко намагається утриматися на колись загарбаній землі: вдається не тільки до висміювання мови, звичаїв, одягу, традицій корінного населення, а й до фальсифікації історії, наочної агітації, як нібито конкретних фактів. Мовляв, подивіться, чого досягла ваша “бананова республіка” за часи нашого панування — виросли міста, заводи, фабрики, ви збагатилися на пам’ятники, ми вам залишили автостради й залізниці, збудували аеродром. Досі ставимо пам’ятники тим, хто утвердив вас як націю, при цьому не згадуючи про її майже докорінне винищення. І найстрашніше — це підкуп: посадами, грішми, маєтками. Підкуп тих, кого в народі одразу охрещують зрадниками, політичними повіями, яничарами, манкуртами, безбатченками.

До тих, які за “шмат гнилої ковбаси і рідну матір продаси” сьогодні можна віднести різних симоненків, лавриновичів, волг, сівковичів, голубів, скачків, ростиславів іщенків і ще сотню-другу яничар.

У цьому Партія регіонів, як і п’ята колона (комуністи, прогресивні (читай — агресивні) соціалісти й інші вороги українського народу), досить чітко і планомірно проводять колонізаторську політику, яка поділяється на три основні етапи:

Етап перший: проголосити, що йде насильницька українізація російськомовного населення України. Насправді цього й близько немає і не було, хоча постає питання: а чому має йти насильницьке зросійщення?

Етап другий: після проголошення статусу російської мови як регіональної, надати їй статусу офіційної в Україні. Тобто державної.

Етап третій і останній: зросійщення всієї України. Сумна й відома всім аксіома: нема української мови, нема українського народу, нема української держави Далі — здача України Москві.

Одним із трубадурів цієї імперської ідеології імені Затуліна-Корнілова є Вадим Колесніченко, який, безперечно, увійде в історію нашого народу, як політична повія серед найганебніших зрадників українського народу поруч з батуринським Носом, гетьманами Брюховецьким, Тетерею і їм подібними покидьками.

До цих сумних і відомих усім роздумів мене спонукали виступи кремлівських холуїв про регіональну мову в Україні — російську, яку Партія регіонів увела в свою регіональну конституцію і подала на розгляд Верховної Ради.
Зауважу: цю заяву роблять не росіяни, цю заяву роблять, з дозволу сказати, депутати з українськими прізвищами. Ці московські лакузи, сьогодні продавши за тридцять срібних рідну мову, завтра нам, українцям, знову принесуть сльози, горе, війни в гарячих точках в інтересах Московської імперії й цинкові гроби для наших матерів із тих далеких невідомих імперських точок. Ось, що таке російська мова Путіна і Медведєва. Це не мова Буніна і Толстого, як і в гітлерівських головорізів німецька мова не була мовою Канта і Шиллера.

Для мене російська мова Путіна і Медведєва в Україні — це смерть України.

Для мене російська мова в Україні — це злочин без кари. Це, як смерть за вказівкою Сталіна десятків тисяч моїх безневинних земляків у перші дні війни в парку імені Горького моєї рідної Вінниці.

Для мене російська мова — це за спиною ще живого Богдана Зіновія Хмельницького розподіл України на регіони — Лівобережну і Провобережну: між Польщею і Московією.

Для мене російська мова — це засудження й анафема Собору РПЦ на “києвскіє новиє кнігі” П. Могили, К. Ставровецького, С. Полоцького.

Для мене російська мова — це спалення оригіналів українських літописів, письмової спадщини Київської Русі, трактатів Хмельницького, Виговського як нашої історичної пам’яті, а натомість кілька копій, переписаних німцем Федором Івановичем Міллером та Мусіним-Пушкіним.

Для мене російська мова — це указ Петра І про заборону книгодрукування українською мовою і вилучення текстів із церковних книжок.

Для мене російська мова — це злодійство серед білого дня перед усім цивілізованим світом: прибрати чужу назву сусідньої держави і закріпити її на всіх мапах світу — “Московську державу” на “Русскую Імперію” (1713 рік).

Для мене російська мова — це розпинання України на всіх хрестах і дорогах. Це кайдани і канальські роботи, це знищення до нігтя українського населення таких міст, як Батурин, Перевалочна, зруйнування Січових залог і жорстокі перські походи з московським царем-імператором, тисячі смертей і мільйони козацьких кісток під фундаментом нової столиці Московії — Петербурга (та сама епоха Петра І).

Для мене російська мова — це наказ Петра III переписати з української мови російською всі державні постанови і розпорядження.

Для мене російська мова — це указ Катерини II про заборону викладати українською мовою в Києво-Могилянській академії (1753 рік).

Для мене російська мова — це суцільна зрада українського народу “старшим братом” на всіх етапах нашої спільної історії. Коліївщина, коли після “дружнього бенкету” з московським генералом Гуровим, який нібито прийшов на допомогу українцям, зв’язали сонних Залізняка і Ґонту і здали полякам (1768 рік).

Для мене російська мова — багнети і мушкетні постріли московських військ генерала Теккелі у груди запорозьких козаків, які зустріли хлібом-сіллю своїх нібито братів по вірі й по крові; підступне, по-московськи зрадливі знищення Запорозької Січі (1774).

Для мене російська мова — це заборона Синоду РПЦ друкувати та використовувати український буквар (1769 рік).

Для мене російська мова — закриття українських шкіл при полкових козацьких канцеляріях і суцільна кров, кров українців від багнетів московських “братів” (1775).

Для мене російська мова — це “завоевание Сибири и покорение Крыма” (Олександр Грибоєдов. “Горе от ума”) устами московських поетів і пензлями художників.

Для мене російська мова — це “смирись Кавказ — идет Ермолов” Олександр Пушкін.

Для мене російська мова — це депортація великих і малих народів Московською імперією в “Сібірь нєісходімую”.

Для мене російська мова — розгром Кирило-Мефодіївського братства і ще жорстокіше переслідування української мови і культури. Заборона кращих творів українських письменників.

Для мене російська мова — це вічне заливання гарячого сала за шкіру українця.

Для мене російська мова — це суцільна кров, яку з українця точив “старший брат”, набагато молодший за часом народження Тією кров’ю ми писали свою історію, щоб потім, читаючи її, постійно пити бром і розмірковувати над тим, чому це називається дружбою двох братніх народів.

Для мене російська мова — це закриття навіть недільних українських шкіл для дорослих у Московській імперії (1862 рік).

Для мене російська мова — це указ головного жандарма Московської імперії Валуєва не давати цензурний дозвіл на друкування українськомовної духовної і популярної освітньої літератури, оскільки “ніякої окремої малоросійської мови не було, немає і бути не може”. От тільки невідомо: чому так, І як сталося у світі, що понад 30 мільйонів населення (мабуть, більше ніж тоді було “великоросів” від Дону до Вісли) розмовляло саме українською мовою і в нас, українців, не було інквізитора Сталіна і ніхто нас насильно не українізовував за всю історію нашої Руси-України.

Для мене російська мова — це чітке роз’яснення міністра освіти Росії Д. Толстого — “кінцевою метою освіти всіх інородців незаперечне повинно бути обрусіння” (1870 рік).

Для мене російська мова — це Емський указ Олесандра II про заборону українських вистав, співів українських пісень і друкування нот з українським текстом (1876 рік).

Для мене російська мова — це чергова заборона викладання навіть у народних школах та виголошення церковних проповідей українською мовою (1881 рік).

Для мене російська мова — це заборона українських вистав в українських губерніях Московської імперії (1888 рік), Олександр III.

Для мене російська мова — це заборона перекладати російську літературу українською (1882 рік).

Для мене російська мова — це заборона друкувати українські книжки для українських дітей (1892 рік).

Для мене російська мова — це закриття прем’єром Столипіним усіх українських культурних центрів, товариств, видавництв, заборона читання лекцій українською мовою, заборона створення будь-яких не московських клубів (1910).

Для мене російська мова — це постанова Сьомого дворянського з’їзду в Москві про винятково російськомовну освіту і неприпустимість вживання інших мов у школах Московської імперії (1911).

Для мене російська мова — це заборона відзначати 100-літній ювілей Т. Г. Шевченка і ліквідація української преси (1914 рік).

Для мене російська мова — це кампанія зросійщення в Західній Україні, заборона українського слова, освіти, Церкви (1914 рік).

Для мене російська мова — це чергове загарбання України московськими більшовиками (1918—20 рр.).

Для мене російська мова — це кров і смерті, й виколювання очей московськими багнетами навіть мертвим українським студентам під Кругами (1918 рік).

Російська мова для мене — це постріли в скроню без суду і слідства головорізами Муравйова на вулицях Києва тільки зате, що кияни розмовляли українською мовою і дехто ходив у вишиванках (1918 рік).

Російська мова для мене — це червоний кривавий терор в Україні, організований Сталіним-Леніним (1920).

Російська мова для мене — це принесене в Україну московськими сатрапами канібальство (1921).

Російська мова для мене — це знищення золотого фонду українства — наших прославлених на весь світ хліборобів, які закінчили своє життя у тайзі й тундрі (1932).

Російська мова для мене — це голодомор, геноцид, етноцид мого народу (1933).

Російська мова для мене — це постріли трійки у скроню кожного українця за його право розмовляти і писати українською мовою (1937).

Російська мова для мене — це гарматне м’ясо з моїх рідних братів, яких червона московська імперія кидала без одягу, харчів і зброї в пащу гітлерівських окупантів (1943).

Російська мова для мене — це мільйони біженців на Захід до приходу других совєтів в Україну (1943).

Російська мова для мене— це постійна депортація малих і великих народів із рідних земель (1944).

Російська мова для мене — це суцільна асиміляція народів Московської імперії, червоної, білої, загарбницької.

Російська мова для мене — “етіх хахлов надо убівать, рєзать, вєшать, топіть, виселять”. Ростріли, постріли, смерті. Це за 300-літнє з величезним гаком безжальне винищення мого українського народу московським зайдою Це, коли нас було 30 мільйонів і стільки ж залишилося. Це, коли московитів було двадцять мільйонів і стало 130 мільйонів. І все це одним словом називається — дружба.

Російська мова для мене — це виселення з рідної землі мільйонів українців на землі вічної мерзлоти тільки за те, що вони хотіли волі й незалежності (1945—1948 рр.).

Російська мова для мене — це винищення кращих синів мого народу не тільки в Україні, а й за її межами: Виговські, Богуни, Войнаровські, Коновальці, Петлюри, Бандери, Ребети, засуджені до смерті Шумуки, Лук’яненки.

Російська мова для мене — це Сибірі Колима.

Російська мова для мене — це Соловки і Сандормох.

Російська мова для мене — це мордовські табори української інтелігенції. Це смерть Василя Стуса і Валерія Марчєнка.

Російська мова для мене — це скривавлені багнети у державах різних народів світу.

Російська мова для мене — це 21 січня, коли до могили Тараса Шевченка в Каневі піднявся Олекса Гірник із Калуша, розкидав по схилах Чернечої гори тисячу власноруч написаних листівок: “Протест проти русифікації українського народу. Олекса Гірник. На знак протесту спалююсь”. Після цього облив себе бензином і підніс до грудей запальничку. Так починався 1978 рік — рік будівництва “єдіного совєтского народа і єдіного русского язика”.

Російська мова для мене — це “мочіть чеченців в собствєних сортірах”. В понєдєльнік покончім с Чечньой. Во воторнік возьмьомся захахлов!” (1994—96).

Російська мова для мене — це ростріл приспаних газом у Норд-Ост 18-річних чеченок, і куля кожній з них в скроню персонально.

Російська мова для мене — це. блюзнірство якоїсь танцюристки з поламаною ногою чи то головою Могилевської, яка дозволяє собі безапеляційно по-валуєвськи заявляти у телепередачі “Свобода слова”, що в “Києве никогда не разговаривали на украинском языке”. Це може заявляти особа, яка в руках ніколи не тримала найелементарнішого підручника історії. Навіть московського.

Російська мова для мене — після цих вищеназваних і неназваних указів уже мова фашиста, расиста, шовініста, окупанта і людиноненависника. А кожний служка — екс-українець, негідник і покидьок, щоб мені там не доводили корнілови, затуліни з бабуріним разом узяті.

Російська мова для мене — це заяви екс-президента РФ Путіна про наведення ракет на Україну.

Російська мова для мене — це постійні погрози жиріновських, затуліних, лужкових, бабуріних про превентивні атомні удари по Україні; їхні заяви про Крим, як “Ісконно русскую землю”, і місто Севастополь “Ісконно русскій город русской слави”.

Російська мова для мене — це суцільне знущання і зневага мого народу встановленням пам’ятників гнобителям України, руйнівникам Запорозької Січі і знищення автономії України в роки незалежності і нібито соборності України. Катерині II і тирану Сталіну.

Російська мова для мене — це мова не тимчасового гостя в Україні, це мова гнобителя, загарбника й окупанта.

Російська мова сьогодні в незалежній Україні, якщо Україна соборна і незалежна, для мене — це смерть моєї мови, це смерть мого народу, це смерть моєї незалежності, це смерть України і це її останнє поневолення. Останнє і навічне. Як вічною буває тільки смерть. Чи розуміють ці московські вищеназвані і не названі мною найманці і тушки? Це новий короткий курс історії ВКП(б) за Д. Табачником. А це мій короткий курс “русского язика”, після якого над нашими чорноземами може знову злетіти тільки чорний ворон з чорним дзьобом, з чорним піднебінням. З моторошним коротким, мов постріл, криком — ккря!  

Про автора:

Олег Чорногуз - член Національної Спілки письменників України, автор багатьох збірок сатири і гумору, мешкає в Києві.

“Альманах УНС” ¦ , 195-202, 2009 р.

pic999999
pic99999999
Політичні оглядачі 838 Переглядів

Заява Редакції

Використання матеріалів stattitablohy.ezreklama.com дозволяється лише за умови наявності імені автора роботи та прямого посилання (лінку) на цей сайт. Вебсайт і послуги http://stattitablohy.ezreklama.com є надані компанією EZREKLAMA (Манітоба, Канада). Відповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції може не співпадати з думкою авторів публікації. Редакція залишає за собою право редагувати матеріали.

Українська музика рокeрує

ПИШИ УКРАЇНСЬКОЮ

Пиши українською
Тут спілкуються українською

HTML block #1

block.

Random Articles

Перспективи українства

Перспективи українства Автор: Сергій Дацюк, Костянтин Матвієнко   Спостерігаючи та рефлексуючи кризу, автори дійшли висновку, що вона...

Історія

"Псевдосвятість" вічних цінностей

Празник! Вже саме те слово чого вартує! Аж у роті одразу збирається слина, а ніс зворушують тонкі уявні аромати вудженої шинки, ковбаси,...

Гумор/Головоломки/Ігри/Фокуси

Фінська архітектура в Україні

Фінська архітектура в Україні Автор: Ніна БАЙ З 14 до 25 травня у київській галереї "Лавра" відбулася виставка "Фінська...

Архітектура/Дизайн інтер`єру

ЮВЕНАЛЬНА ЮСТИЦІЯ. ПЕРЕСПЕКТИВИ ВВЕДЕННЯ В УКРАЇНІ

Актуальність теми зумовлена нещодавнім впровадженням системи ювенальної юстиції, та суспільний резонанс, що вона викликала. Негативні тенденції,...

Права людини

Бої за історію

Автор: Олександр Куриленко "Бої за історію", так назвав колись французький історик Люсьєн Февр свою статтю. А згодом - і збірку статей, що...

Політичні оглядачі

Actions

Поділитися

Надіслати друзям

Повідомлення

Very Bottom Block Position

 

Ваше оголошення тут

Пишіть admin@ezreklama.com

 

 

Реклама 3

Новини

Міністерські портфелі з українським корінням у новому уряді Канади

Nov 8, 2015

Етнічно та гендерно різноманітний новосформований канадський уряд буде діяти злагоджено та переконливо в обстоюванні української позиції на міжнародній арені та залучення нових партнерів до підтримки України. Такі сподівання висловлює посол Канади в Україні Роман Ващук. Канадський уряд в особі... Читати далі →

Новопризначений міністр Маріанна Мигайчук відвідала святкування 99-річчя Канадського-українського інституту "Просвіта" у Вінніпезі

Nov 8, 2015

Сьогодні, 7-ого листопада 2015 р., ми були свідками події історичного значення, яка відбулася у Вінніпезі, в приміщенні Канадського-українського інституту "Просвіта"  де відбувся бенкет з нагоди його 99-річниці. На запрошення голови Манітобської філії Ліги Українців Канади п.... Читати далі →

ВКонтакте, Яндекс та Мail.Ru почали "зливати" ФСБ дані про своїх користувачів

Sep 6, 2014

Субота, 06 вересня 2014 Соціальна мережа "ВКонтакте" включена до реєстру Роскомнадзору в рамках виконання скандального "закону про блогерів", прийнятого в Росії 1 серпня.  З відповідною заявою виступив прес-секретар Роскомнадзору Вадим Ампелонський.... Читати далі →


Footer block #1

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #2

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #3

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod incorrupte.

Footer block #4

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.