Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/ezreklam/public_html/stattitablohy/index.php on line 65
Росія: діагноз соціопатія :: Надано EzReklama

Реклама 2

 

New blog posts

Administrator has not posted any blogposts yet.

Статистика сайту

site stats View My Stats

 

 

Росія: діагноз соціопатія

by Guest on Aug 31, 2009

Росія: діагноз соціопатія

Петро Масляк, для УП

Будь-якій країні, як і будь-якій людині, можна поставити діагноз хвороби, стану, явища, процесу, що в ній відбуваються. Людині діагноз ставить лікар, країні – геополітик. Стан країни визначається морально-психологічними і менталітетними пріоритетами переважаючої маси її населення.

Відомий російський політик і ідеолог Владімір Лєнін, який трансформував Російську імперію заради її порятунку в Радянський Союз, заявляв, що в Росії суспільство поділяється на три категорії – злочинці, корисні ідіоти і комуністи.

Самі зробіть висновок стосовно цієї країни. Чи був він правий тоді (початок ХХ століття) і чи є він правим щодо Росії нинішньої (початок ХХІ століття).

В нинішній Європі, наприклад, понад два проценти населення є психічно хворими. Хоча це і темні, але в заможних, соціально стабільних країнах Заходу, доволі спокійні сили. Приблизно 5 відсотків населення – психопати, а 10 відсотків – це соціопати.

Думаю, що з першими двома категоріями "трудящих" все зрозуміло. А ось хто такі соціопати? Це люди, які не стільки живуть своїм власним життям, скільки цікавляться чужим: підглядають, підслуховують, докладають куди треба і не треба.

Який відсоток таких людей у Росії?

Статистика про це мовчить. Але зважаючи на поведінку Росії на міжнародній арені, їх явно набагато більше за західні 10 відсотків.

Відомо, що зібрані разом соціопати впадають у агресивний стан. Сучасний культурний шар в Росії дуже тонкий, тим більше що дворянство і офіцерство комуністами було винищене фізично.

Під ним прихований величезний тисячолітній шар угро-фінських забобонів минулого, які в цих племен (Меря, Мещора, Москва, Весь, Мокша тощо) були надзвичайно розвинені.

Головна менталітетна відміна між росіянами і українцями, яка так чи інакше пронизує собою всі суспільні процеси, а отже відбивається на зовнішній і внутрішній політиці двох сусідніх держав, полягає в тому, що росіяни в своїй масі є колективістами, а українці індивідуалістами.

Все це зумовлене цілком об’єктивними причинами і добре описане в літературі. Общинна колективістська психологія росіян пов’язана з тим, що прогодуватися і вижити в угро-фінському(московському) середовищі лісів і боліт індивідуально практично було неможливо. Тому і нині ніхто не повинен "висуватися" в російському суспільстві.

Всі повинні говорити однією мовою, сповідувати одну релігію, вдягатися, думати однаково тощо. Хто випадає з цього ряду – дисидент.

В Україні тисячоліттями було все навпаки. "Моя хата з краю, я нічого не знаю", – це кредо індивідуалізму українців, які споконвіку жили на "багатих хуторах", працювали з ранку до ночі і забезпечували себе їжею з надлишком.

Не сьомгою з річки чи рябчиком з лісу, а пшеницею і гречкою з поля.

В останні роки існування Радянського Союзу двоє західних вчених видали книжку "Економіка катастроф". Вона отримала розголос на Заході, але у нас мало хто про неї знає.

В цьому дослідженні на величезному фактичному матеріалі показувалось, що економічна система СРСР витворила просто неправдоподібно велику кількість потенційно небезпечних об’єктів, катастрофи на яких є справою лише часу.

Всі вони здавалися під якісь абсолютно маразматичні комуністичні свята, іноді не на місяці, на роки раніше за терміни, визначені існуючими технічними нормативами.

А оскільки абсолютна більшість цих новобудов була зведена саме в Російській Федерації, не треба бути пророком, щоб спрогнозувати в подальшому в Росії катастрофи, порівняно з якими руйнування Саяно-Шушенської ГЕС і пожежа на нафтових родовищах Західного Сибіру, видаватимуться незначними дрібничками.

Те, що на Заході пишуть про майбутній технічний і технологічний колапс Росії, аж ніяк не є маячнею божевільних. Саме останні події і є початком цього явища.

На фоні всіх цих та інших проблем, а також на тлі нового етапу війни на Північному Кавказі, яскравим прикладом соціопатії, "порогового" стану між психічною нормальністю і ненормальністю є лист президента Росії Медвєдєва до президента України Ющенка.

Президент країни, яка на думку західних аналітиків має найбільшу у світі кількість гострих проблем, які не вирішуються роками, звертається з посланням не до свого народу, а до сусідньої держави. Повний маразм.

Складається враження, що Росію, як класичного соціопата, зовсім не цікавить власне життя. Вона постійно підглядає і підслуховує, що ж там відбувається в Україні, Грузії, Естонії, Молдові, Азербайджані, Казахстані тощо.

Тому, замість того, щоб знову запустити БАМ, який зараз виглядає зі своїми зруйнованими станціями просто сюрреалістично, вона будує залізницю в Абхазії…

Замість того, щоб послати попів у власні села, які вже повністю спилися, посилає їх до України…

Держава схожа на людський організм: вона може захворіти, видужати, а може і померти. Та й хвороби в держави можуть бути найрізноманітніші. Однак, врешті-решт, все залежить від людей.

Як виходить з книги французького лікаря Гюстава Ле Бона "Психологія мас", яка у свій час отримала немалий розголос, соціопатичні країни  не мають майбутнього.

Автор: Петро Масляк, для УП
Джерело: Українська правда.
http://www.pravda.com.ua/news/2009/8/26/100404.htm 

Політичні оглядачі 1021 Переглядів

Заява Редакції

Використання матеріалів stattitablohy.ezreklama.com дозволяється лише за умови наявності імені автора роботи та прямого посилання (лінку) на цей сайт. Вебсайт і послуги http://stattitablohy.ezreklama.com є надані компанією EZREKLAMA (Манітоба, Канада). Відповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції може не співпадати з думкою авторів публікації. Редакція залишає за собою право редагувати матеріали.

Українська музика рокeрує

ПИШИ УКРАЇНСЬКОЮ

Пиши українською
Тут спілкуються українською

HTML block #1

block.

Random Articles

Діти по-домашньому, або Суд - найкращий друг батьків

Автор: Жанна Довгич Один із способів ігнорувати державу є народження дітей поза медичними закладами. Таких "неформалів" щороку народжується не...

Правознавство

Історія одного поліського села в роки Другої Світової

Тетяна Ясюк Воєнні дії на території Волині   Волинь опинилася в центрі бойових дій війни, власне бойові дії на території Волині почалися...

Історія

ОРГАНІЧНЕ ВИРОБНИЦТВО В УКРАЇНІ ТА ЙОГО ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ

Ладовчина М. С. Студентка 4 курсу Київського національного економічного  університету імені В. Гетьмана Тотальна хімізація...

Права людини

Збережена природа зберігає дух нації

Збережена природа зберігає дух нації Чи потрібні нам національні природні парки як еталони українського ландшафту? Мені видається, що у нашому...

Довкілля/Екологія

З кого смієтесь? З себе смієтесь!

З кого смієтесь? З себе смієтесь! Автор:  Борис КОЗЛОВСЬКИЙ...

Гумор/Головоломки/Ігри/Фокуси

Actions

Поділитися

Надіслати друзям

Повідомлення

Very Bottom Block Position

 

Ваше оголошення тут

Пишіть admin@ezreklama.com

 

 

Реклама 3

Новини

Міністерські портфелі з українським корінням у новому уряді Канади

Nov 8, 2015

Етнічно та гендерно різноманітний новосформований канадський уряд буде діяти злагоджено та переконливо в обстоюванні української позиції на міжнародній арені та залучення нових партнерів до підтримки України. Такі сподівання висловлює посол Канади в Україні Роман Ващук. Канадський уряд в особі... Читати далі →

Новопризначений міністр Маріанна Мигайчук відвідала святкування 99-річчя Канадського-українського інституту "Просвіта" у Вінніпезі

Nov 8, 2015

Сьогодні, 7-ого листопада 2015 р., ми були свідками події історичного значення, яка відбулася у Вінніпезі, в приміщенні Канадського-українського інституту "Просвіта"  де відбувся бенкет з нагоди його 99-річниці. На запрошення голови Манітобської філії Ліги Українців Канади п.... Читати далі →

ВКонтакте, Яндекс та Мail.Ru почали "зливати" ФСБ дані про своїх користувачів

Sep 6, 2014

Субота, 06 вересня 2014 Соціальна мережа "ВКонтакте" включена до реєстру Роскомнадзору в рамках виконання скандального "закону про блогерів", прийнятого в Росії 1 серпня.  З відповідною заявою виступив прес-секретар Роскомнадзору Вадим Ампелонський.... Читати далі →


Footer block #1

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #2

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #3

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod incorrupte.

Footer block #4

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.