Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/ezreklam/public_html/stattitablohy/index.php on line 65
Батьківщина, яку не обирають :: Надано EzReklama

Реклама 2

 

New blog posts

Administrator has not posted any blogposts yet.

Статистика сайту

site stats View My Stats

 

 

Батьківщина, яку не обирають

by Guest on Jul 19, 2009

Батьківщина, яку не обирають

Автор: Олена Розвадовська
 
"Можеш вибирати друзів і дружину,
Вибрати не можна тільки Батьківщину.
Можна вибрать друга і по духу брата,
Та не можна рідну матір вибирати"
Василь Симоненк
о

Як огидно думати про "демократію" в нашій країні, адже тут вона існує в особливо збоченій формі. Бо ж увесь зміст поняття "демократія" – свобода слова, думки, дії, вибору, справедливість, верховенство права – усе це свідомо нівелюється нашою владною вертикаллю, руйнується системою управління, судовими, правоохоронними органами.

Найгірше те, що світом запустили мильну бульбашку, ілюзію про "Україну, яка впевнено йде шляхом демократії". Солоденьким соусом своїх висновків приправляють демократію по-українськи різні дослідницькі інститути, що патякають "про переконливі успіхи України на цьому шляху".

Не встигають закриватися одні, як розпочинаються нові іноземні програми з навчання нас як правильно вдосконалювати демократію. Щорічно якийсь високий посадовець звітує про вагомі результати, кардинальні зміни та втілення ідилії "життя в демократичному суспільстві" в найближчому часі!?!

Демократія на папері – от наша реальність. Країна потопає в корупції та безвладді, країна в полоні амбіцій та гордині її можновладців, народ гине під гнітом ненаситних апетитів владної машини.

Наша влада може пишатися тільки одним – ми, напевне, єдина країна в світі, яка винайшла власний вид демократії! Зауваження: не вид управління, а саме вид демократії, яку так вперто здобуваємо уже вісімнадцять років.

Іноземці, приїжджайте до нас, вкладайте, інвестуйте гроші, відкривайте бізнес, допомагайте, працевлаштовуйте людей, піднімайте нашу економіку – і ми навчимо вас власної демократії по-українськи! У вас буде можливість "насолодитися" всіма її реаліями і "солодкими" моментами!

Якщо вам не шкода вашого бізнесу, здоров’я, якщо ви не маєте на меті займатися злочинними та корупційними діями (для таких тут інші правила) – маєте шанс отримати незабутні відчуття безсилля та беззаконня, аморальності та цинізму "демократії по-українськи". Вхід вільний, вихід залежить від розміру вашого гаманця та бажання "ділитися" – це якщо коротко.

Тут є парадоксально-принципове "але". Але я люблю свою Батьківщину і вона не винна в тому, що я ненавиджу те, що твориться в ній! Свідомі українці змушені розділяти ці два поняття, щоб сповідувати хоч якусь істину в своєму житті.

Так, я віддам життя за Батьківщину, але я пальцем не поворухну за життя когось з представників нашої влади. Я пишаюся тим, що я – українка і ганьблю наших жалюгідних українських політиків, які є лицем нашої ж України.

Ось так. Ось те, що значить громадянська позиція для мене в надважких умовах феноменального українського демократичного суспільства.

Кому не вдається розділити ці дві істини, той до кінця життя шукає правди, але приречений на невдачу, той до кінця днів своїх на запитання "а що тобі дала та Україна, що ти її так любиш?", не знайде відповіді.

Чи винні в цьому прості українці? Так, і їхня провина у цьому найбільша.

Коли людину на вулиці дурить гадалка, що віщує багатство і любов, а навзамін просить золоті сережки – хто винен? Гадалка, чи та людина, яка вірить у її безглузді побрехеньки?

Гадалка – то наша українська влада, зрощена комуністичним режимом і скомпрометована бандитським минулим, що виголошує популістські обіцянки, а нещасний народ ніяк не хоче злізти нарешті з гачка, ніяк не відкриє очі і не скаже: не вірю!

Гріх звинувачувати українців у несміливості та відсутності сили волі. Це чи не найсильніший народ у світі, нація переможців. Те, що ми дожили до сьогодні – це вже перемога!? Втім, не та перемога, якою варто пишатися, не кінечна. Остаточна і жадана ще попереду.

Скільки наших героїв-патріотів, нашої еліти і цвіту нації загинуло в боях! Скільки було знищено селян – споконвічних годувальників України! Скільки скривджених доль, зламаних морально і психічно людей, нездійснених і розбитих мрій та сподівань залишила по собі наша нелегка, невільна, безкорислива участь у глобальних планах цинічних світу цього.

Хіба можна наш народ дорікати слабохарактерністю?

Чи можна казати, що від того, що ми такі хороші – так погано і живемо? Що від того, що такі багаті на земельні, природні ресурси, ліси, гори, річки, моря – того й такі бідні?

Що від того, що маємо такий безцінний культурний спадок, зберігаємо традиції, пісню, танець, мистецтво, володіємо безцінними пам’ятками архітектури, є нащадками перших прадавніх культур – від того і маємо таку низьку моральну, безкультурну владну еліту хапуг-бандюків?

А може тому, що звикли все життя втрачати, що ніколи не мали впевненості в майбутньому – тому і підтримуємо корумповану владу, самі стаємо злочинцями, щоб швидше відхватити хоч щось і зараз?

А може ми потерпаємо від того, що в нашій нації за всю її трагічну історію змішалося багато крові сусідів – росіян, поляків, євреїв, румунів, які по своїй суті не розуміють України, ніколи не стануть її синами і патріотами?

А може від того, що ми надто пильно дослухаємося до думок українофобів про нашу рабську свідомість, споконвічну залежність та несамостійність? В контексті парадоксальної історії України – я погоджуся з усіма перерахованими твердженнями.

Український народ – це Сила, але скерована у невірне русло та контрольована нахабними самозванцями – знищить в результаті сама себе.

Єдина поправка: якщо хтось і заслужив такої долі, то я не беру участі в цьому хаосі. Не тому, що мене не цікавить доля моєї країни, навпаки – тільки тому, що я нею переймаюся, я займаю активну громадську позицію свідомого громадянина країни.

Я розумію, що наша доля в наших руках і дарувати її негіднику, що обманом прийшов до влади – це занадто дорого для мене. Сучасний світ цього не вибачить.

І нехай залишиться на совісті наших горе-політиків і псевдо-українців те, у що вони перетворили життя в Україні сьогодні, коли правила виживання в центральноєвропейській державі жорсткіші, ніж у найсуворіших джунглях.

Та прагнення до благополуччя України, до встановлення тієї системи управління, коли права "маленького" українця поважатимуть так само як і "великого" чиновника, ніякі тимчасові негаразди не затьмарять.

Сучасна активна молодь – єдина альтернатива в Україні. Незаплямовані, не викривлені комуністичним режимом свідомості, неспотворене сприйняття влади і повноважень, щире бажання підняти Україну на той рівень, на який вона заслуговує – усе це дає нам шанс на кращу долю.

Керувати країною може тільки справжній патріот. Скеровувати свої дії, програми, виконувати обіцянки може тільки людина, яка свідомо розуміє, що її діяльність направлена на благо її батьківщини, батьківщини її предків, батьківщини її майбутніх дітей, де вони виховуватимуться, навчатимуться, житимуть, народжуватимуть свої дітей.

Позаяк почуття патріотизму в Україні серед можновладців, за правило, – показушне. "Люди, голосуйте за мене, я ж бо патріот!" Зрозуміло, це піар і лукавство, а не почуття.

Таке спотворення спричинено історичним минулим, коли ціле покоління виховувалося на ідеалах комунізму, жило в СССР і знати не знало, що таке незалежність і самостійність.

Сьогодні ж, коли це вигідно і необхідно, "щирими патріотами" стали і ті, хто писав доноси на супротивників компартії, і ті, хто працював на КГБ, а також нащадки тих, хто системно знищував наш народ та засуджував його на смерть та страждання.

Тепер вони волають про патріотизм, дарма, що не так давно стояли у керма компартії, а української книжки в руках не тримали та й слова українською не вимовили.

Про любов до України кричать навіть ті, хто щиро і відверто ненавидить її народ, культуру та мову – це про окремих діячів, які бачать щасливе майбутнє України тільки у "союзі" з Росією.

Це велика проблема сьогодення, адже такі люди не замислюються над майбутнім держави. Їх цікавить лише власний добробут.

Саме тому в країні такі вражаючі масштаби корупції та службових зловживань, а головно, такий цинізм, з яким вони творяться.

Власне, аморальність та катастрофічна невихованість представників нашої влади і є найбільшою проблемою сьогоднішньої України.

Автор Олена Розвадовська
Джерело: Українська правда,
http://www.pravda.com.ua/news_print/2009/7/17/98455.htm

Політичні оглядачі 2122 Переглядів

Заява Редакції

Використання матеріалів stattitablohy.ezreklama.com дозволяється лише за умови наявності імені автора роботи та прямого посилання (лінку) на цей сайт. Вебсайт і послуги http://stattitablohy.ezreklama.com є надані компанією EZREKLAMA (Манітоба, Канада). Відповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції може не співпадати з думкою авторів публікації. Редакція залишає за собою право редагувати матеріали.

Українська музика рокeрує

ПИШИ УКРАЇНСЬКОЮ

Пиши українською
Тут спілкуються українською

HTML block #1

block.

Random Articles

Податковий зашморг

За що українські громадяни та підприємства платять 135 податків та зборів?

Бізнес/Економіка

Українська діаспора: менталітет «в екзилі»?

Автор: Ірина КИРИЧЕНКО Нашого — асимільованого — цвіту по всьому світу. Це істина, яка гірчить. Уміємо ми розчинитися до гіркоти в...

Культура/Суспільство

Отець Ксаверій Кнотц «Секс, якого не знаєте»

Отець Ксаверій Кнотц на Форумі видавців розповів про «Секс, якого не знаєте» 16 вересня, у Львові спеціальний гість Форуму видавців...

Література

Севастополь - чиєї слави місто?

Севастополь - чиєї слави місто? Автор: Ігор Саєнко Героїчна оборона Севастополя 1854-1855 років під час Кримської війни. Севастополь - місто...

Історія

Збірка екстремальних відео

Збірка екстремальних відео Представляємо до Вашої уваги супер збірку просто неймовірних та захоплюючих екстремальних відео, що напевне Вас...

Блоги

Actions

Поділитися

Надіслати друзям

Повідомлення

Very Bottom Block Position

 

Ваше оголошення тут

Пишіть admin@ezreklama.com

 

 

Реклама 3

Новини

Міністерські портфелі з українським корінням у новому уряді Канади

Nov 8, 2015

Етнічно та гендерно різноманітний новосформований канадський уряд буде діяти злагоджено та переконливо в обстоюванні української позиції на міжнародній арені та залучення нових партнерів до підтримки України. Такі сподівання висловлює посол Канади в Україні Роман Ващук. Канадський уряд в особі... Читати далі →

Новопризначений міністр Маріанна Мигайчук відвідала святкування 99-річчя Канадського-українського інституту "Просвіта" у Вінніпезі

Nov 8, 2015

Сьогодні, 7-ого листопада 2015 р., ми були свідками події історичного значення, яка відбулася у Вінніпезі, в приміщенні Канадського-українського інституту "Просвіта"  де відбувся бенкет з нагоди його 99-річниці. На запрошення голови Манітобської філії Ліги Українців Канади п.... Читати далі →

ВКонтакте, Яндекс та Мail.Ru почали "зливати" ФСБ дані про своїх користувачів

Sep 6, 2014

Субота, 06 вересня 2014 Соціальна мережа "ВКонтакте" включена до реєстру Роскомнадзору в рамках виконання скандального "закону про блогерів", прийнятого в Росії 1 серпня.  З відповідною заявою виступив прес-секретар Роскомнадзору Вадим Ампелонський.... Читати далі →


Footer block #1

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #2

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #3

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod incorrupte.

Footer block #4

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.