Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/ezreklam/public_html/stattitablohy/index.php on line 65
У кінці тунелю - кінець імперії зла?! :: Надано EzReklama

Реклама 2

 

New blog posts

Administrator has not posted any blogposts yet.

Статистика сайту

site stats View My Stats

 

 

У кінці тунелю - кінець імперії зла?!

by Administrator on Feb 27, 2009

У кінці тунелю - кінець імперії зла?!

Автор: Андрій ТАРАСЕНКО

Фінансова і політична криза ще не набула повної сили, але вже до Нового року Російська Федерація була на межі загальноросійського страйку. Протестували всі верстви населення і політичні сили: від робітників і комуністів - до офісних менеджерів і лібералів. Оливи у вогонь підлили квазізаконні поправки, внесені до так званої "конституції РФ", а також підвищення мита на ввезення автомобілів іноземного виробництва.

Поки в Москві і Санкт-Петербурзі радянські офіцери і ліберали протестували проти поправок до чекістської "конституції", обурені автомобілісти висунули націонал-політичні вимоги, зажадавши відокремлення своїх самодостатніх регіонів від так званого "федерального центру" РФ. У Владивостоці масово мітингували і вдень, і вночі. Серед основних гасел багатотисячної акції протесту було: "Ми не потрібні Росії?" і "Владивосток з Курилами віддайте Японії!".

У Москві налякані наростаючим рухом "За освобожденіє ДВР". З доповіді аналітичного управління апарату Державної Думи РФ: "Масові акції протесту проти збільшення митних зборів можна розглядати як цілеспрямовані дії з дестабілізації соціального становища у деяких регіонах Росії. Акції протесту реалізуються за єдиним сценарієм, що нагадує сценарій так званих помаранчевих революцій, коли штучно ініційована незадоволеність людей згодом прямувала в політичне русло і призводила до дестабілізації ситуації, зміни влади в країні і здобуття псевдонезалежности". Завершальна частина цієї "аналітики" містить звинувачення "таємних ворогів РФ" у виконанні "власних завдань". І тут же перелічуються ці завдання, основне з яких вбачається у "спробі відокремити Далекий Схід від Росії".

Протестували і в інших регіонах. Приміром, у Калінінграді основним гаслом стала вимога: "Москву відокремити від Росії!". Сотні машин з цим гаслом рухалися організованими колонами на малій швидкості вулицями міста, внаслідок чого утворилися багатокілометрові затори - рух був паралізований.

На мітингах дедалі частіше звучать політичні вимоги. У Благовіщенську гучними оплесками були зустрінуті слова студентки, яка закликала президента Дмитра Медведєва відправити у відставку уряд Путіна.

Учасники демонстрації у Владивостоці пішли ще далі і зажадали відставки як Путіна, так і Медведєва. Проте інформація щодо протестів в інших регіонах (за даними радіо "Свобода", акції протесту пройшли мінімум у 25 регіонах) цензурується. Особливій цензурі піддаються дані про зіткнення народу з міліцією і спецназом, а також про кількість учасників демонстрацій та те, скільки затриманих і поранених було у результаті зіткнень.

Тим часом у Набережних Челнах відбувся з'їзд Міллі Меджлісу татарського народу. Більш як 100 делегатів зі всієї РФ і декілька десятків представників татарських громадських організацій зібралися, щоб ухвалити програмні документи Національних зборів. За підсумками роботи Меджлісу було ухвалено звернення "до президентів і парламентів держав і в Організацію Об'єднаних Націй" про визнання державного суверенітету Татарстану. Також було сформовано татарський національний уряд у вигнанні (Міллі назарат), який очолив громадянин США Вив Мірзаянов.

Колишній професор НДІ органічної хімії і технології Вив Мірзаянов у 1992 році опублікував у газеті "Московские новости" статтю про виробництво бінарної зброї в РФ. Тоді вчений оприлюднив заяву, що РФ всупереч міжнародним домовленостям і далі веде дослідження в цій галузі. Як підсумок - Мірзаянова було звільнено з інституту, звинувачено у розголошуванні державної таємниці і арештовано. 11 березня 1994 року кримінальну справу проти Мірзаянова було припинено за відсутністю складу злочину. Після звільнення Мірзаянов займався політичною діяльністю, а в 1996 році емігрував у США. Міллі Меджліс татарського народу виник на хвилі піднесення національного руху татар на початку 90-х років. Після відомих подій лютого 2008 року в Косово і визнання Російською Федерацією незалежности Абхазії і Осетії Міллі Меджліс вирішив активізувати свою діяльність.

Кремлівський режим почав переслідування уряду незалежного Татарстану. Вранці 24 грудня 2008 року загін ОМОН постукав у квартиру президента Міллі Меджлісу татарського народу Фаузії Байрамової в Набережних Челнах. Фаузія категорично відмовилася відчиняти двері і почала телефонувати знайомим і звати на допомогу людей. Те ж саме сталося, коли ОМОН постукав у квартиру заступника президента Міллі Меджлісу Фаїка Тазієва. Він також відмовився відчинити двері. ОМОНівці не стали виламувати двері, їхньою метою, очевидно, було залякати татарських патріотів. Прокурор міста викликав редактора молодіжної газети "Чалли яшьлере" Даміра Шейхетдінова і виніс йому офіційне попередження у зв'язку з публікацією в газеті Декларації Незалежности Татарстану. У Казані влада заблокувала Інтернет-зв'язок членові незірата Міллі Меджлісу Зульфії Кадір.

Путінська криза викликала загострення боротьби місцевих патріотів за незалежність від Москви. В ніч на 25 грудня міські партизани в "Ульяновську" (Симбірську) розмалювали до нового року декілька совєтсько-большевицьких істуканів, у тому числі істукан Леніна-Бланка, істукан Карла Маркса, істукан-"еспланаду" на "площі 100-ліття з дня народження В. І. Леніна". В цей же час в іншому регіоні, що тимчасово перебуває під протекторатом Москви, Комітет Звільнення Народів (КОН) атакував пам'ятник лютому гонителеві християн і заклятому ворогові Православної Церкви - Петру І. У ніч на 24 грудня в Нієншанце, столиці Інгрії (Інгерманландії), борці за незалежність затаврували символ імперської влади в місті - істукан московського царя-антихриста Петра І, так званий "мідний вершник", - написом "КОН". Напис було нанесено чорною фарбою з балончика на 5 метровій висоті на череві коня кривавого антихристиянського завойовника Інгрії, щоб його добре було видно знизу. Напис провисів майже дві доби, поки його не змили. Істукана заплямовано вперше в історії з 1783 року, коли його, як символ торжества імперства, поставила в Нієншанце цариця-повія Катерина ІІ.

ЗМІ РФ ретельно приховують, що означає цей напис, і свідомо брешуть, що міські партизани нібито "не встигли дописати" слово "конь" або що це "ініціали хуліганів". За неофіційною інформацією, напис, що означує назву підпільного в Росії Комітету Звільнення Народів - КОН (інші назви: КОНР, ВКОН, РКОН), не пов'язаний з яким-небудь конкретним поневоленим народом у конкретній окупованій Москвою країні і діє по всій території РФ. Найближчим часом, за неофіційною інформацією Комітету Звільнення Народів, очікується проголошення відновлення державної незалежности Далекосхідної Республіки (ДВР).

Раніше башкирські націоналісти також виступили за створення Комітету Звільнення Народів Росії (КОНР). Організація башкирських націоналістів "КYК БYРЕ" вимагає від Кремля забезпечити право народу республіки на самовизначення. Про це йдеться у відкритій заяві організації, текст якої надійшов у розпорядження ЗМІ. Якщо це звернення не буде почуте, башкирські націоналісти обіцяють організувати масштабну акцію протесту за участю національних рухів усіх корінних народів Росії, насильно утримуваних у тюрмі народів (РФ). "Російська влада ігнорує елементарні потреби башкирського народу. Через 450 років перебування башкир в одній з Москвою державі, в столиці Росії нас перестали бачити і чути. Федеральній владі не цікава доля "приручених" башкир, у яких, як вона вважає, вже немає іншого виходу", - говориться в заяві руху "КYК БYРЕ". А днями в селі Аськарово Абзеліловського району Башкирії відбувся мітинг башкирської молоді, учасники якого вигукували різні антиросійські гасла. Акція була влаштована організацією "Союз башкирської молоді", ідейним лідером якої є нинішній голова Управління у справах друку, видавництва і поліграфії при уряді Республіки Башкортостан Артур Ідельбаєв. У ній взяли участь декілька десятків людей. Серед учасників акції було поширено антиросійську листівку, підписану невідомою організацією "Башревком". "Політика Москви, що подається в рамках федералізму і демократії, - зазначається у ній, - фактично начисто позбавлена принципів федералізму і демократії. Республіку хочуть використовувати як сировинний придаток Росії, не зважаючи на інтереси її багатонаціонального народу. На керівні посади федеральний центр без жодного узгодження з республікою призначає своїх людей, що не мають ніякого стосунку до Башкортостану. Все йде до того, що народ республіки не буде господарем, а прийдуть московські олігархи, для яких немає принципів чести і гідности, які просто зламають багатовіковий устрій життя наших громадян і зведуть нанівець усе добре. Заборонять говорити, писати і співати рідною мовою, знищать національно-культурні багатства. Прийшов час об'єднатися. Ми повинні відстоювати свою землю. У нас є свій Президент, якого ми законно обрали. Тож не мовчатимемо, висловимо свою думку, щоб нас почули і зрозуміли".

Ще торік, у листопаді, в місті Сибай пройшов мітинг, на якому звучали вимоги до Москви припинити втручатися у справи Башкирії. Близько 150 людей, здебільшого молоді башкири, тримали в руках плакати з написами: "Федерали - руки геть від Башкирії!", "Це вам не Чечня", "Муртаза, ми з тобою!", "Депутатів Держдуми - до відповіді!", "Народ вас не обирав!", "Президент, коли знімеш Назарова?".

Схоже, Комітет Звільнення Народів Росії (КОНР) стає всеросійським рухом з розвинутою регіональною структурою. Днями в Новосибірську маріонетковим промосковським "судом" було репресовано двоє сибіряків, що виступили за незалежність Сибірської Республіки від РФ. Згідно з "вироком", вся провина репресованих полягала лише в тому, що вони сформували національно-визвольну організацію "Сибірське Братство" і поширювали стікери-наклейки із зображенням емблеми цієї організації. Влада звинуватила сибіряків у "посяганні на засади" якогось свого "федералізму". "Один із обвинувачених у своїй брошурі недвозначно закликав до створення на широких просторах Сибіру окремої держави зі столицею в Новосибірську", - передало прокремлівське ВГТРК. Якщо вірити ЗМІ, кожен із сибірських борців за свободу отримав по року "умовно".

Мало того - "русскіє" люди (поки в приватному порядку) почали публічно заявляти про свій вихід з нелегітимної "Російської Федерації". "Російська Федерація (РФ) упродовж багатьох років порушує основні положення власної Конституції, фактично не будучи ні демократичною, ні правовою державою, не забезпечуючи верховенства і взагалі дотримання прав і свобод людини і громадянина… РФ більше не є федеральною державою, не відповідаючи, таким чином, не лише своїй Конституції, а й навіть своїй назві… Заявляю про НЕВИЗНАННЯ самопроголошеної "Російської Федерації" (далі - "так звана "Російська Федерація"") суверенною державою, суб'єктом міжнародного права і взагалі носієм якої-небудь легітимности. У зв'язку з цим я вважаю себе вільним від будь-яких зобов'язань перед так званою "Російською Федерацією" і розглядаю її територію як окуповану нелегітимним режимом", - йдеться у відкритій Декларації москвича Юрія Нестеренка.

Знаючи всю передісторію подій і беручи до уваги нові дані про протестні антикремлівські акції, можна зробити висновок про те, що слідом за Чечнею, Інгушетією, Далекосхідною Республікою, Татарстаном, Башкирією, Сибіром про вихід зі складу РФ заявлятимуть і інші національні регіони. Для цього є всі передумови.

Автор: Андрій ТАРАСЕНКО,
провідник Київської міської
організації "Тризуб" ім. С. Бандери

 

За матеріалами: Українське слово,  Випуск №6 (3413)  11 лютого - 17 лютого 2009 року
Малюнок Олександра МОНАСТИРСЬКОГО

Політичні оглядачі 1032 Переглядів

Author

admin

Administrator

Заява Редакції

Використання матеріалів stattitablohy.ezreklama.com дозволяється лише за умови наявності імені автора роботи та прямого посилання (лінку) на цей сайт. Вебсайт і послуги http://stattitablohy.ezreklama.com є надані компанією EZREKLAMA (Манітоба, Канада). Відповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції може не співпадати з думкою авторів публікації. Редакція залишає за собою право редагувати матеріали.

Українська музика рокeрує

ПИШИ УКРАЇНСЬКОЮ

Пиши українською
Тут спілкуються українською

HTML block #1

block.

Random Articles

Євразійський союз: теорія і практика

Автор: Петро Масляк Чергова "ініціатива" росіян про необхідність створення так званого Євразійського союзу насправді не є ані новою, ані...

Політичні оглядачі

ЗУСИЛЛЯ УКРАЇНЦІВ КУБАНІ У КІНЦІ ХІХ – НА ПОЧ. ХХ СТОЛІТЬ ЯК ПЕРЕДУМОВ

Як відомо, у ХІХ столітті в Росії розпочалися розлогі процеси, пов’язані з обмеженнями і заборонами щодо українського слова на території імперії....

Освіта/Тренінг

Зустрічі з паном Євгеном Чолієм, яку провів Український студентський клуб Університету Оттави

28 жовтня 2014 року Український студентський клуб Університету Оттави (УСК Університету Оттави) організував та провів першу в серії подій ​з обміну...

Прес-випуск

Іспанці стали чемпіонами світу з футболу

Іспанська футбольна збірна, вперше історії вийшла в фінал чемпіонату світу, обіграла у додатковий час команду Нідерландів з рахунком 1:0, і...

Спорт

Серце: сто тисяч скорочень щодня

Серце: сто тисяч скорочень щодня Розмовляла Ніка КРИЖАНІВСЬКА Сьогодні в нас у гостях член-кореспондент Академії медичних наук, доктор...

Здоров'я

Actions

Поділитися

Надіслати друзям

Повідомлення

Very Bottom Block Position

 

Ваше оголошення тут

Пишіть admin@ezreklama.com

 

 

Реклама 3

Новини

Міністерські портфелі з українським корінням у новому уряді Канади

Nov 8, 2015

Етнічно та гендерно різноманітний новосформований канадський уряд буде діяти злагоджено та переконливо в обстоюванні української позиції на міжнародній арені та залучення нових партнерів до підтримки України. Такі сподівання висловлює посол Канади в Україні Роман Ващук. Канадський уряд в особі... Читати далі →

Новопризначений міністр Маріанна Мигайчук відвідала святкування 99-річчя Канадського-українського інституту "Просвіта" у Вінніпезі

Nov 8, 2015

Сьогодні, 7-ого листопада 2015 р., ми були свідками події історичного значення, яка відбулася у Вінніпезі, в приміщенні Канадського-українського інституту "Просвіта"  де відбувся бенкет з нагоди його 99-річниці. На запрошення голови Манітобської філії Ліги Українців Канади п.... Читати далі →

ВКонтакте, Яндекс та Мail.Ru почали "зливати" ФСБ дані про своїх користувачів

Sep 6, 2014

Субота, 06 вересня 2014 Соціальна мережа "ВКонтакте" включена до реєстру Роскомнадзору в рамках виконання скандального "закону про блогерів", прийнятого в Росії 1 серпня.  З відповідною заявою виступив прес-секретар Роскомнадзору Вадим Ампелонський.... Читати далі →


Footer block #1

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #2

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #3

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod incorrupte.

Footer block #4

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.