Реклама 2

 

New blog posts

Administrator has not posted any blogposts yet.

Статистика сайту

site stats View My Stats

 

 

Будова плаценти

by Guest on Mar 6, 2012

 В куполоподібні відділення межворсінчатого простору відкриваються проїдені трофобластом артеріальні і венозні судини, по яких здійснюються приплив і відтік материнської крові і які регулюють кровообіг в межворсінчатом просторі. Зазвичай йдуть з м'язового шару сильно покручені артерії проникають через губчастий шар відпадає оболонки в децидуальної перегородки плаценти і виливають кров в межворсінчатое простір. Мають порожнинний вид венозні сплетення, закладені

в губчатому шарі, з'єднуються також з куполоподібними відділами останнього. Так як по краях плаценти в межворсінчатом просторі є лише незначна кількість ворсин, то тут, біля місця з'єднання компактного шару запізнілою відпадає оболонки і хориальной перетинки, утворюється крайової венозний синус, який грає дуже важливу роль в притоці крові з межворсінчатого простору. Закриття цього синуса здійснюється вальдейеровскім кільцем - так званої субхоріальной отпадающей оболонкою, що представляє собою йде кільцеподібно по всьому краю плаценти і має на поперечному розрізі клиноподібну форму продовження істинної відпадає оболонки між верхівками крайових ворсинчастий розгалужень ворсистого хоріона, з одного боку, з іншого - головним хоріона, покритим завороченной отпадающей оболонкою. Зовні плацента покрита пронизаним венозними сплетеннями і протоками залоз і легко рветься губчастим шаром запізнілою відпадає оболонки - шаром, в якому надалі відбувається відрив плаценти при відторгненні її. Таким чином при відділенні плаценти разом з нею віддаляється межворсінчатом область, що знаходиться між хориальной перетинкою і запізнілою отпадающей оболонкою. При цьому відбувається кровотеча з відкриваються судин плаценти.

На четвертому місяці вагітності плацента досягає своєї щодо найбільшої величини, займаючи до цього часу майже всю передню або задню стінку маткової порожнини. З цього часу вона вже не може збільшуватися далі досягнутих меж, хоча продовжує рости разом з тканинами маткових стінок, чому при продовженні вагітності вона вже не віддаляється від внутреппего зіва матки, а також від бічних країв і дна останньої.

Нормально плацента буває розташована посередині передньої або задньої стінки тіла матки, і саме таким чином, що нижній край її розташований не менш як на 7 см від нижнього полюса яйцевого мішка (верхівки яйця). Однак вона може сидіти в дні матки, а також по бічних краях останньої, переходячи з передньої стінки на задню або навпаки. Нарешті розвиток плаценти в області гирл труб матки також аж ніяк не є рідкістю. Якщо плацента проникає в нижній сегмент матки, то цим вона переходить межі свого нормального розташування.

До кінця вагітності плацента являє собою дископодібні, кругле, зазвичай різко обмежене освіта темно-коричневого-червоного кольору. Найбільший поперечник її дорівнює 16-20 см, товщина - 2-3 см, вага - близько 500 г. Плодова поверхня її вкрита пухко прикріпленим амніоном, легко піддається отслойке аж до місця прикріплення пуповини, де амніон переходить у піхву останньої.

Крізь водну оболонку просвічують розгалуження судин пуповини і місця їх проникнення в плацентарні часточки. Артерії, майже як правило, проходять над венами. По краю плаценти розгалужень судин в нормі не буває.

На зверненої до стінки матки маткової або материнської поверхні плаценти видно сірувато-червона оболонка, яка огортає тканина плаценти, ділиться тут на окремі круглясті часточки. Це - відокремився разом з плацентою компактний шар відпадає оболонки, що проникає в кожну борозенку між часточками.

Якщо, у виняткових випадках, створюються сприятливі умови кровообігу для ворсинок хоріона, розташованих поза межами запізнілою відпадає оболонки, то в таких місцях можуть виникнути в стороні від основної плаценти острівці ворсистого хоріона і утворюються ізольовані додаткові плаценти, що забезпечуються окремими судинними гілочками, що відходять від судин основний плаценти. Нормальний процес зворотного розвитку ворсинок в області гладкого хоріона обумовлений наінтактною завороченной відпадає оболонки, завдяки чому істинна отпадающая оболонка не піддається руйнівному впливу трофобласта, і таким чином не відбувається подвійний щеплення яйця на протилежних стінках маткової порожнини.

 www.scala.ucoz.com -Плацента

Освіта/Тренінг 1405 Переглядів

Заява Редакції

Використання матеріалів stattitablohy.ezreklama.com дозволяється лише за умови наявності імені автора роботи та прямого посилання (лінку) на цей сайт. Вебсайт і послуги http://stattitablohy.ezreklama.com є надані компанією EZREKLAMA (Манітоба, Канада). Відповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції може не співпадати з думкою авторів публікації. Редакція залишає за собою право редагувати матеріали.

Українська музика рокeрує

ПИШИ УКРАЇНСЬКОЮ

Пиши українською
Тут спілкуються українською

HTML block #1

block.

Random Articles

Івасюк в останній маршрутці

Івасюк в останній маршрутці Автор: Іван Фаріон Перехрестя Стрийської-Наукової. Пізній осінній вечір. Один з тих, в які хочеться швидше...

Блоги

Paris Fashion Week: Карл Лагерфельд побачив свою нову колекцію в кошма

Ще один маестро моди, головний дизайнер дому Chanel Карл Лагерфельд, представив у Парижі в палаці Пале-Рояль колекцію haute couture сезону...

Мода/Краса

Українська радянська культура в другій половині ХХ ст.

Автор: Артем Богдан Однією з особливостей української культури ХХ століття є визначальна роль політичного чинника. Свободи слова не...

Історія

Ложечку – за маму, ложечку – за тата...

Автор: Наталя ДРУЖБЛЯК 95% недуг пов’язані з неправильним харчуванням “Моя внучка як копиця сіна: висока, дебела, буде за що чоловікові...

Здоров'я

КАМ’ЯНІ СВІДКИ КНЯЖОГО МИНУЛОГО ХОЛМЩИНИ

          Холмщина – земля князя і короля Данила Романовича... Так, то саме цей...

Історія

Actions

Поділитися

Надіслати друзям

Повідомлення

Very Bottom Block Position

 

Ваше оголошення тут

Пишіть admin@ezreklama.com

 

 

Реклама 3

Новини

Міністерські портфелі з українським корінням у новому уряді Канади

Nov 8, 2015

Етнічно та гендерно різноманітний новосформований канадський уряд буде діяти злагоджено та переконливо в обстоюванні української позиції на міжнародній арені та залучення нових партнерів до підтримки України. Такі сподівання висловлює посол Канади в Україні Роман Ващук. Канадський уряд в особі... Читати далі →

Новопризначений міністр Маріанна Мигайчук відвідала святкування 99-річчя Канадського-українського інституту "Просвіта" у Вінніпезі

Nov 8, 2015

Сьогодні, 7-ого листопада 2015 р., ми були свідками події історичного значення, яка відбулася у Вінніпезі, в приміщенні Канадського-українського інституту "Просвіта"  де відбувся бенкет з нагоди його 99-річниці. На запрошення голови Манітобської філії Ліги Українців Канади п.... Читати далі →

ВКонтакте, Яндекс та Мail.Ru почали "зливати" ФСБ дані про своїх користувачів

Sep 6, 2014

Субота, 06 вересня 2014 Соціальна мережа "ВКонтакте" включена до реєстру Роскомнадзору в рамках виконання скандального "закону про блогерів", прийнятого в Росії 1 серпня.  З відповідною заявою виступив прес-секретар Роскомнадзору Вадим Ампелонський.... Читати далі →


Footer block #1

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #2

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #3

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod incorrupte.

Footer block #4

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.