Реклама 2

 

New blog posts

Administrator has not posted any blogposts yet.

Статистика сайту

site stats View My Stats

 

 

Плацентарна косметика

by Guest on Jan 6, 2011

Косметологи поки не винайшли еліксир молодості, хоча давно з успіхом допомагають жінкам виглядати молодше за свої роки. Сьогодні великі надії фахівці покладають на плацентарну косметику.

Знайома незнайомка
Плацента
(від лат. Placenta - «коржик» або «дитяче місце») - залоза внутрішньої секреції і самостійний тимчасовий орган, який формується у матері в період вагітності і здійснює зв'язок і обмін речовин між її організмом і плодом.

Ще з давніх-давен люди помічали, що у повитух, які брали пологи, руки довгий час, мало не до 60 років, залишалися такими ж молодими і гладкими, як у дівчат. Сучасна наука, з'ясувавши склад і функціональні особливості плаценти, знайшла не тільки пояснення цьому феномену, але і можливість її застосування в косметології.

Вихором увірвавшись у світ індустрії краси, косметика на основі плаценти миттєво відвоювала собі почесне місце і до цих пір не перестає дивувати вчених і хвилювати прекрасну половину людства.

Розглянувши різні відгуки та думки з приводу цього неоднозначного продукту, який вже у всіх на вустах, а також обличчях, очах, волоссі і тілах, спробуємо скласти найбільш повне уявлення про незнайомку.

У найвищому ступені
Плацента
- унікальне природне джерело біологічно активних речовин, необхідних організму (і не тільки активно зростаючому). Вона містить амінокислоти, білки, нуклеїнові кислоти, ферменти, а також глікоген, лецитин, ліпіди, цукориди, вітаміни, мінеральні солі та мікроелементи. Такі речовини, як коензим Q10 і цитокіни, запускають заснулі механізми клітин і діють як антиоксиданти, а ненасичені жирні кислоти беруть участь в утворенні клітинних мембран і сполучних тканин. Всього в плаценті близько 100 життєво важливих елементів, які забезпечують обмін речовин, життєдіяльність, розвиток і захист організму людини від зовнішнього інфекційного, радіаційного та токсичного середовища.

Найважливішою властивістю плаценти в косметичному фокусі є активна стимуляція вироблення клітинами фібробластів власних білків колагену і еластину, які, зчіплюючись у волокна, утворюють міцний каркас шкіри, підтримуючи її у пружному і еластичному, тобто молодому стані. Ще одна, не менш цінна властивість плаценти - здатність зволожувати, аж до глибинних шарів шкіри, завдяки високому вмісту гіалуронової кислоти, кількість якої в тканинах шкіри з роками зменшується (тому-то у немовлят шкіра така ніжна і гладка).

Крім того, екстракт плаценти сам по собі є ефективним живильним комплексом: висока концентрація і структура поживних компонентів аналогічних біологічно активним речовинам, що беруть участь у метаболізмі, формуванні та харчуванні клітин шкіри людини. У результаті підгодівлі клітина отримує всі необхідні елементи, які безпосередньо включаються в процеси біосинтезу.

Чарівні маски
Найпоширенішими препаратами плацентарної косметики можна назвати маски, в основному східних виробників - японських і китайських.

Готові маски зручні і практичні і можуть стати гарною альтернативою салонним омолоджувальним процедурам. Вони являють собою тканинні серветки з вирізаними в них отворами для очей і губ, які накладають на очищену шкіру обличчя приблизно на 20 хвилин. Курс самостійного догляду за зрілою шкірою складається з двох тижнів щоденного застосування.

Ліфтинг-ефект проявляється все відчутніше: зморшки розгладжуються, шкіра підживлюється і зволожується, підвищується м'язовий тонус. Для підтримки досягнутого результату згодом маски можна накладати два-три рази на тиждень. Для молодої шкіри, починаючи з 25 років, плацентарно-колагенові маски достатньо використовувати три-чотири рази на місяць.

Крім основної діючої речовини (тобто плаценти) в таких масках містяться інгредієнти, що допомагають живити, зволожувати і захищати шкіру. Акулячий жир, перлова пудра, екстракт «кореня життя» - женьшеню, мікрочастинки золота надають додатковий косметичний вплив.

Час - назад
Оскільки компоненти плаценти ініціюють програму оновлення клітин, то навіть короткочасне застосування плацентарної косметики дає видимий результат. Шкіра стає рожевою і гладкою, зникають пігментні плями, дрібні розширені судини, лущення на обличчі. Зморшки розгладжуються природним шляхом - тканини у деформованій області під дією плаценти замінюються новими колагеновими волокнами. Боротьба з основними ознаками старіння - основне завдання, з яким успішно справляється плацента.

Результати від використання «комори природи» помітні в будь-якому віці. Повальне переконання, що плацентарна косметика підходить тільки для зрілого віку, помилкове - і у 30-річних жінок буває виснажена суха шкіра з безліччю зморшок. Тому чим раніше почати користуватися цим багатством, тим стійкішим виявиться результат. Японці, які масово використовують препарати з екстрактом плаценти, вважають, що найбільш ефективно вони впливають у момент піку біологічної активності організму, тобто в 20-30 років.

Плацентарний конфлікт
В даний час на косметичному ринку плацентарні beauty-продукти представлені трьома різновидами - залежно від походження головного компонента - екстракту плаценти: овечої, свинячої і людини. Овеча плацента - найвивченіша. Свиняча - більше відповідає людським тканинам. А плацента людини - найефективніша.

На Заході дослідження плаценти пішло у вузькому косметичному напрямку, з використанням тваринного колагену. Застосування в косметиці всіх органів і продуктів життєдіяльності людини, не виключаючи плаценти, офіційно в країнах ЄС заборонено (Cosmetiks Directive № 76/768), і виробляти косметичні засоби, що містять плаценту людини, не можна.

У східних країнах, а також в Росії вчені активно застосовують у своїх проектах екстракти плаценти людини. Відзначимо, що, з одного боку, використання людських клітин і тканин в парфумерної та косметичної продукції забороняє пункт 416 додатка до СанПиН (галузеві санітарні правила і норми) з посиланням на офіційний документ ЄС, з іншого - юридична та законодавча база з цієї досить актуальної теми в нашій країні ще до кінця не сформована.

Noli nocere - не нашкодь
Безпека продукту - такий же важливий аспект, як і його користь. Вчені розробляють різні способи отримання плацентарного колагену, що зберігає всі корисні унікальні властивості і не містить сторонніх домішок і гормонів, оскільки в природному вигляді використовувати плаценту не можна, так як вона, крім живильної, виконує ще й захисну функцію, фільтруючи та руйнуючи шкідливі речовини. Перш ніж плацента в будь-якому вигляді - в косметичних або лікарських препаратах - дійде до споживача, її піддають ретельній хімічній переробці, до повної стерилізації та руйнування високомолекулярних сполук - білків, полісахаридів, нуклеїнових кислот і ін. Це довгий технологічний процес. Спочатку плаценту тестують на наявність вірусів та інфекцій, потім обробляють. І знову тестують. Потім її очищають від гормонів. Знову обробляють. І тільки після такого багатоступінчастого процесу перевірки та обробки плацента надходить до медичного і косметологічного виробництва: з неї виділяють білок, потім розділяють на фракції, в результаті отримують БІОКОМПЛЕКСИ та екстракти.
Природно, косметика, отримана таким складним шляхом, з високими стандартами надійності, не може коштувати дешево, навіть якщо виробники будуть економити на упаковці. Тому ціна є однією з головних ознак справжньої плацентарної косметики, якісної і ефективної, перевіреної часом і вченими. Крім того, на упаковці кожного препарату повинна бути інструкція із застосування російською мовою, значок Ростеста і повні поштові юридичні адреси та телефони фірми-виробника, а також компанії-дистриб'ютора. Ще один важливий момент - купувати цей товар краще в спеціалізованих косметичних магазинах чи аптеках. Тоді вже точно за якість і склад, а значить, за своє здоров'я можна не турбуватися. 

www.cosmetolog.at.ua/index/katalog_profesijnoji_kosmetiki/0-9   

Каталог професійної косметики

Мода/Краса 1050 Переглядів

Заява Редакції

Використання матеріалів stattitablohy.ezreklama.com дозволяється лише за умови наявності імені автора роботи та прямого посилання (лінку) на цей сайт. Вебсайт і послуги http://stattitablohy.ezreklama.com є надані компанією EZREKLAMA (Манітоба, Канада). Відповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції може не співпадати з думкою авторів публікації. Редакція залишає за собою право редагувати матеріали.

Українська музика рокeрує

ПИШИ УКРАЇНСЬКОЮ

Пиши українською
Тут спілкуються українською

HTML block #1

block.

Random Articles

Російська мова більше не мова - учені

Інститут лінгвістики в Тарту (колишня Академія мовознавства СРСР) оголосив, що російська мова протягом найближчого року може бути виключена зі...

Лінгвістика

Про національну нікчемність квазіінтелектуалів

Дещо зроблене за минулі роки таки, схоже, стало незворотнім. І серед цього зробленого – загальнонаціональне осягнення Голодомору. Здійснене...

Права людини

Литвин: Україна створює проблеми Євросуду

Україна посідає п'яте місце за кількістю заяв громадян до Європейського суду з прав людини.

Цікаво знати

Щоб не було депресії – рухайтеся на свіжому повітрі

Автор: Тетяна КОЗИРЄВА Кожен має право на поганий настрій. Але іноді хандра “дістає” так, що видається, ніби наближається кінець...

Здоров'я

Україна представить новий регіональний реактивний пасажирський літак н

Українське ДП Антонов презентує на міжнародному Паризькому авіасалоні Le Bourget-2011, який відбудеться 20-26 червня, новий регіональний реактивний...

Транспорт

Actions

Поділитися

Надіслати друзям

Повідомлення

Very Bottom Block Position

 

Ваше оголошення тут

Пишіть admin@ezreklama.com

 

 

Реклама 3

Новини

Міністерські портфелі з українським корінням у новому уряді Канади

Nov 8, 2015

Етнічно та гендерно різноманітний новосформований канадський уряд буде діяти злагоджено та переконливо в обстоюванні української позиції на міжнародній арені та залучення нових партнерів до підтримки України. Такі сподівання висловлює посол Канади в Україні Роман Ващук. Канадський уряд в особі... Читати далі →

Новопризначений міністр Маріанна Мигайчук відвідала святкування 99-річчя Канадського-українського інституту "Просвіта" у Вінніпезі

Nov 8, 2015

Сьогодні, 7-ого листопада 2015 р., ми були свідками події історичного значення, яка відбулася у Вінніпезі, в приміщенні Канадського-українського інституту "Просвіта"  де відбувся бенкет з нагоди його 99-річниці. На запрошення голови Манітобської філії Ліги Українців Канади п.... Читати далі →

ВКонтакте, Яндекс та Мail.Ru почали "зливати" ФСБ дані про своїх користувачів

Sep 6, 2014

Субота, 06 вересня 2014 Соціальна мережа "ВКонтакте" включена до реєстру Роскомнадзору в рамках виконання скандального "закону про блогерів", прийнятого в Росії 1 серпня.  З відповідною заявою виступив прес-секретар Роскомнадзору Вадим Ампелонський.... Читати далі →


Footer block #1

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #2

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #3

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod incorrupte.

Footer block #4

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.