Реклама 2

 

New blog posts

Administrator has not posted any blogposts yet.

Статистика сайту

site stats View My Stats

 

 

Омолоджувальні пілінги

by Guest on Mar 22, 2010

Пілінгом називається видалення ороговілих верхніх шарів шкіри. Раніше цю процедуру називали «шліфуванням». Сучасний термін походить від англійського дієслова "to peel" - знімати шкірку, чистити. Пілінг буває поверхневий, середній і глибокий. 

Пілінг - це контрольоване пошкодження клітин з наступним відлущування певних шарів шкіри. Внаслідок післяпілінгового стресу відбувається активація і відновлення клітин. Пілінги можуть застосовуватися для омолодження шкіри і для її лікування. Лікувальна дія здійснюється при таких захворюваннях як: вугровий висип, себорейний дерматит, гіперкератоз, гіперпігментація, розтяжки, рубці та інших дерматозах.

Якому ж виду пілінгу віддати перевагу? Для кожного виду пілінгу потрібні особливі показання, знання і досвід фахівця. У відповідності зі станом шкіри вибираються і пілінги агенти.

Перш за все, пілінги розрізняються за глибиною проникнення.
Поверхневий пілінг - злущуються тільки самі верхні, вже омертвілі клітки шкіри. В результаті покращується колір обличчя, згладжуються мімічні зморшки, шкіра стає більш гладкою і рівною.

Показання для поверхневих пілінгів:

  • лікувальний вплив (жирна шкіра, вугрова хвороба, наслідки вугрової хвороби);
  • профілактика вікових змін шкіри;
  • зріла шкіра, в якій знижується мітотична активність базальних клітин епідермісу, сповільнюється процес відлущування, подовжується цикл оновлення клітин.

Середній пілінг - видаляє весь поверхневий роговий шар, стимулюючи шкіру для подальшого відновлення. Для цієї процедури потрібні професійні знання лікаря дерматокосметолога і якісні косметичні засоби.
Показання для серединних пілінгів:

  • вікові зміни шкіри;
  • корекція наслідків вугровій хвороби;
  • стриї (розтяжки)

Глибокий пілінг передбачає зняття епідермального шару шкіри. Це вже серйозна маніпуляція, яка виконується виключно в умовах стаціонару.

Пілінги розрізняють і по тому, яка апаратура застосовується для відлущування.
Розрізняють такі основні їх види: механічний, хімічний, ензимний, лазерний.

Хімічний пілінг
Історія свідчить, що ще стародавні єгиптяни дуже добре були обізнані з методикою пілінгу з метою корекції вікових косметичних дефектів. Вони дуже майстерно застосовували різні кислоти, бальзами та мастила для виконання процедури, яку ми сьогодні називаємо хімічний пілінг. Греки і стародавні римляни для омолодження шкіри використовували кисле молоко, виноградний сік та екстракт лимона.

В останні роки хімічний пілінг особливо популярний. Він може бути як поверхневим, так і середнім або глибоким - залежно від концентрації активної речовини (10-70%).

В основі цього методу лежить використання кислот, які викликають м`який «опік» шкіри. Найпоширеніший варіант - на основі гліколевої кислоти. Розчин низької концентрації дозволяє видалити лише поверхневі шари, даючи короткочасний ефект поліпшення кольору шкіри. При проведенні хімічного пілінгу гліколева кислота не проникає в дерму і тому не може в значній мірі стимулювати метаболічну і мітотичну активність фібробластів. Тому такі пілінги мало ефективні при корекції клінічних ознак біологічного зниження пружності й еластичності шкіри. При проведенні гліколевого пілінгу відзначається не тільки зменшення кількості комедонів (скупчення секрету сальних залоз), але і відновлюється відтік з гирла фолікула, усуваються анаеробні передумови, при яких розмножуються бактерії, що призводять до висипу вугрів (P. Acnes). Таким чином, іде запобігання появі нових запальних акне-елементів.

Процедура пілінгу не обмежується тільки ексфоліацією рогового шару шкіри - вона ще й стимулює регенеративні процеси в шкірі. Регулярне проведення процедури хімічного пілінгу призводить до вирівнювання кольору шкіри, усунення гіперпігментації, розгладженню рельєфу і усунення дрібних зморшок, великі зморшки стають менш помітними, підвищується тонус і еластичність шкіри.

Ультразвуковий пілінг
Під впливом приладів, що генерують ультразвук певної частоти, протягом 10 хвилин відбувається глибоке очищення шкіри від ороговілих частинок, виводяться продукти життєдіяльності потових і сальних залоз, залишки макіяжу, посилюється кровообіг.

Лазерний пілінг
Це один з найкращих способів омолодження шкіри. В основі методики лежить застосування лазерного променя, який випаровує поверхневі шари шкіри. За рахунок усунення старих шарів, а потім регенерації, шкіра повністю оновлюється. Лазер також стимулює клітини, що виробляють колагенові волокна. Саме вони відповідають за пружність і еластичність нашої шкіри. Після обробки значно поліпшується загальний стан шкіри - вона стає еластичною і пружною, більш молодою. Лазерний пілінг надає не тільки естетичний, але і лікувальний ефект.
 

krascosm.blogspot.com

Мода/Краса 986 Переглядів

Заява Редакції

Використання матеріалів stattitablohy.ezreklama.com дозволяється лише за умови наявності імені автора роботи та прямого посилання (лінку) на цей сайт. Вебсайт і послуги http://stattitablohy.ezreklama.com є надані компанією EZREKLAMA (Манітоба, Канада). Відповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції може не співпадати з думкою авторів публікації. Редакція залишає за собою право редагувати матеріали.

Українська музика рокeрує

ПИШИ УКРАЇНСЬКОЮ

Пиши українською
Тут спілкуються українською

HTML block #1

block.

Random Articles

Недружні кроки дружньої держави

Недружні кроки дружньої держави Ілона Білан Румунська меншина в Україні користується набагато більшими правами, ніж українська в Румунії....

Політичні оглядачі

Українською друкували ще півтисячоліття тому. Причому — раніше, аніж і

Цього року випов­нюється 520 років першим відомим українським друкованим книгам.

Історія

Відкритий лист Президенту України Порошенко П.О.від А. Вовнянко

Прошу Вас дати доручення секретарю РНБО А. Турчинову провести нараду про стан авіабудівної галузі України і пропозиції щодо збереження та...

Наука/Технології

Рецепти приготування натуральної кави

Декілька рецептів та способів приготування натуральної кави

Кулінарія

New York Times: В Україні продають волосся в сотні разів частіше, ніж

Людське волосся користуються зараз високим попитом у багатих країнах, де воно застосовується для виробництва перук, шиньйонів і для нарощування,...

Культура/Суспільство

Actions

Поділитися

Надіслати друзям

Повідомлення

Very Bottom Block Position

 

Ваше оголошення тут

Пишіть admin@ezreklama.com

 

 

Реклама 3

Новини

Міністерські портфелі з українським корінням у новому уряді Канади

Nov 8, 2015

Етнічно та гендерно різноманітний новосформований канадський уряд буде діяти злагоджено та переконливо в обстоюванні української позиції на міжнародній арені та залучення нових партнерів до підтримки України. Такі сподівання висловлює посол Канади в Україні Роман Ващук. Канадський уряд в особі... Читати далі →

Новопризначений міністр Маріанна Мигайчук відвідала святкування 99-річчя Канадського-українського інституту "Просвіта" у Вінніпезі

Nov 8, 2015

Сьогодні, 7-ого листопада 2015 р., ми були свідками події історичного значення, яка відбулася у Вінніпезі, в приміщенні Канадського-українського інституту "Просвіта"  де відбувся бенкет з нагоди його 99-річниці. На запрошення голови Манітобської філії Ліги Українців Канади п.... Читати далі →

ВКонтакте, Яндекс та Мail.Ru почали "зливати" ФСБ дані про своїх користувачів

Sep 6, 2014

Субота, 06 вересня 2014 Соціальна мережа "ВКонтакте" включена до реєстру Роскомнадзору в рамках виконання скандального "закону про блогерів", прийнятого в Росії 1 серпня.  З відповідною заявою виступив прес-секретар Роскомнадзору Вадим Ампелонський.... Читати далі →


Footer block #1

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #2

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #3

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod incorrupte.

Footer block #4

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.