Реклама 2

 

New blog posts

Administrator has not posted any blogposts yet.

Статистика сайту

site stats View My Stats

 

 

Ін'єкції Діспорта, Ботокса

by Guest on Feb 12, 2010

Що це таке?

Діспорт (Ботокс) - це лікарський препарат, активним компонентом якого є ботулинический токсин. Токсин ботулізму виробляється бактерією Clostridium Botulinum. Токсин впливає на ділянки нервово-м'язового з'єднання, блокуючи передачу електричного импулься з нерва на м'яз. При цьому патологічно напружені м'язи розслабляються.

Кому це може допомогти?
Ін'єкції Ботокса застосовується в неврології для лікування кривошиї, блефароспазму, а також інших захворювань, обумовлених порушенням тонусу м'язів. Висока ефективність і безпека препарату дозволили рекомендувати його до використання в дитячій практиці для лікування ускладнень дитячого церебрального паралічу.

Препарат знайшов широке вживання в естетичній медицині для корекції мімічних зморшок. Розслаблення за рахунок дії токсину перенапружених мімічних м'язів веде до вирівнювання шкіри, розгладження зморшок. Поступово пропадає сама звичка мимоволі хмуритися, мружитися, яка і була однією з причин формування зморшок. Стійкий ефект може виникнути не відразу, а після 2-3-4 процедур. Багатократного вживання токсину побоюватися не варто. Навіть після багатократних ін'єкцій Ботокса атрофії м'язів не відбувається, оскільки зберігається їх кровопостачання, поступово відновлюється іннервація.

Окрім доброго естетичного результату після ін'єкцій Діспорта лікарі відзначають той факт, що у пацієнтів, страждаючих багато років головними болями напруги, настає стійке поліпшення самопочуття.

Ще одним показанням до застосування препарату є гіпергідроз (підвищена пітливість). Гіпергідроз представляє вельми серйозну психологічну проблему, заважаючи соціальній адаптації. Особливу актульность проблема набуває для людей, чия професійна діяльність пов'язана з публічністю. Після внутрішньошкірних ін'єкцій Діспорта припинення потовиділення виникає на 2-3 день. Ефект зберігається 10-12 місяців.

При припиненні використання препарату ефект від дії токсину поступово слабшає, м'язові рухи повертаються до норми. В більшості випадків після курсу ін'єкцій Діспорта з метою розгладження мімічних зморшок косметичний ефект зберігається навіть після відміни препарату.

У яких випадках не слід застосовувати ін'єкції Діспорта?
Препарат не призначається вагітним і годуючим жінкам. Протипоказаний хворим на міастенію (м'язова слабкість), гемофілію. За наявності запального процесу в області передбачуваної ін'єкції слід відкласти введення Діспорта до повного зникнення симптомів запалення.

Також не варто проводити процедури під час загострення будь-якого захворювання, на тлі прийому антибіотиків-аміноглікозидів. В будь-якому разі препарат призначається лікарем-фахівцем після ретельного опиту і огляду пацієнта.

Яка ефективність ін'єкцій Діспорта?
Незалежно від віку пацієнтки даний спосіб косметичної корекції сприяє майже повному розгладженню зморшок і складок: дрібні зморшки і зморшки середньої глибини розгладжуються на 100%, глибокі зморшки - на 70%. При повторних ін'єкціях ефект може наростати.

Діспорт є препаратом пролонгованої дії. Ефект після першої ін'єкції Діспорта зберігається впродовж 3-4 місяців, після другої і подальших - 6-9 місяців.

Ін'єкції Діспорта повинні виконуватися лише лікарями, який пройшов спеціальне навчання. Процедури по введенню ботулінового токсину проводяться лише в установах, що мають ліцензію на медичну діяльність.

У кожному конкретному випадку лікар визначає доцільність ін'єкції, місце введення, дозування препарату.

Які можливі ускладнення?
Ін'єкції Ботокса в руках досвідченого лікаря є ефективною і безпечною процедурою. У дуже окремих випадках, пов'язаних з індивідуальними особливостями пацієнта, може виявитися побічна дія токсину у вигляді тимчасового ослаблення м'язів в місці ін'єкції, поява набряку, гематом, пекучі відчуття  протягом 1-2 хвилин. Ці симптоми поступово минають упродовж  декількох днів після ін'єкції.

krascosm.blogspot.com

 

Мода/Краса 1400 Переглядів

Заява Редакції

Використання матеріалів stattitablohy.ezreklama.com дозволяється лише за умови наявності імені автора роботи та прямого посилання (лінку) на цей сайт. Вебсайт і послуги http://stattitablohy.ezreklama.com є надані компанією EZREKLAMA (Манітоба, Канада). Відповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції може не співпадати з думкою авторів публікації. Редакція залишає за собою право редагувати матеріали.

Українська музика рокeрує

ПИШИ УКРАЇНСЬКОЮ

Пиши українською
Тут спілкуються українською

HTML block #1

block.

Random Articles

Тритижневий курс здоров’я: оновіться до Нового року!

Автор: Оксана Скиталінська Новий Рік, як завжди, підкрадається непомітно і в останні дні ми різко "згадуємо", що непогано було б скинути...

Корисні Поради/Повчальні

Банкет

Що і як їдять Зазвичай першими подають холодні закуски. Вони мають лише викликати апетит, але аж ніяк не задовольнити його. Треба знати міру....

Кулінарія

Арифметика невдалого шлюбу

Автор: Наталя ДРУЖБЛЯК Бармени – найгірші сім’янини, стоматологи... найкращі Британські психологи дійшли висновку: сподіватися на подружню...

Сім’я і виховання

Ірина ФАРІОН: «Світова практика визнає верховенство мовних прав нації

Проблеми буття української мови й сьогодні залишаються актуальними й тривожними, незважаючи на державне утвердження української нації. Своїми...

Культура/Суспільство

Якщо немає вдома ваги

Відомо, що всі кулінарні рецепти з переліком необхідних продуктів подають у грамах. Часто у господарстві під рукою може не виявитися домашньої...

Кулінарія

Actions

Поділитися

Надіслати друзям

Повідомлення

Very Bottom Block Position

 

Ваше оголошення тут

Пишіть admin@ezreklama.com

 

 

Реклама 3

Новини

Міністерські портфелі з українським корінням у новому уряді Канади

Nov 8, 2015

Етнічно та гендерно різноманітний новосформований канадський уряд буде діяти злагоджено та переконливо в обстоюванні української позиції на міжнародній арені та залучення нових партнерів до підтримки України. Такі сподівання висловлює посол Канади в Україні Роман Ващук. Канадський уряд в особі... Читати далі →

Новопризначений міністр Маріанна Мигайчук відвідала святкування 99-річчя Канадського-українського інституту "Просвіта" у Вінніпезі

Nov 8, 2015

Сьогодні, 7-ого листопада 2015 р., ми були свідками події історичного значення, яка відбулася у Вінніпезі, в приміщенні Канадського-українського інституту "Просвіта"  де відбувся бенкет з нагоди його 99-річниці. На запрошення голови Манітобської філії Ліги Українців Канади п.... Читати далі →

ВКонтакте, Яндекс та Мail.Ru почали "зливати" ФСБ дані про своїх користувачів

Sep 6, 2014

Субота, 06 вересня 2014 Соціальна мережа "ВКонтакте" включена до реєстру Роскомнадзору в рамках виконання скандального "закону про блогерів", прийнятого в Росії 1 серпня.  З відповідною заявою виступив прес-секретар Роскомнадзору Вадим Ампелонський.... Читати далі →


Footer block #1

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #2

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #3

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod incorrupte.

Footer block #4

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.