Реклама 2

 

New blog posts

Administrator has not posted any blogposts yet.

Статистика сайту

site stats View My Stats

 

 

Стебницька музична школа

by Guest on Jan 13, 2011

Стебницька музична школа

У 1963 році на базі Дрогобицької музичної школи, директором якої на той час був Гадяк Й.Г., у селищі міського типу Стебнику відкрито філіал. Перші викладачі: Умблат В.О. (клас фортепіано), Умблат З.Д. (клас скрипки), Михайлович Б.В. (клас домри), Дирик М.І. та Черних В.Ф. (клас баяна/акордеона).

Згідно рішення виконкому Львівської обласної ради депутатів № 560 від 1 серпня 1969 року у Стебнику відкрито музичну школу семирічку. Школа стала важливою ланкою естетичного виховання підростаючого покоління стебничан, основним завданням якої було і залишається надавати дітям право та можливість вивчати народну пісню, багатий національний фольклор, знайомитись із кращими зразками українського та світового мистецтва.

Першим директором Стебницької музичної школи став молодий і талановитий фахівець Любомир Євгенович Давидчак, а навчальний процес забезпечувала нова генерація молодих спеціалістів з відповідною професійною музичною підготовкою. Перший викладацький колектив налічував 12 педагогів, а контингент становив 97 учнів. Завучем призначений Дирик Михайло Іванович, який пропрацював на цій посаді майже 30 років, а на даний час є викладачем по класу баяна/акордеона та виконує обов`язки завідувача відділом народних інструментів.

Упродовж років школа поповнювалась молодими спеціалістами, збільшувався контингент учнів, зміцнювалась матеріально-технічна база.

У 1982-1999 рр. директором школи був Чулуп Степан Степанович.

1999-2005 рр. школою керувала Клепач Галина Орестівна, а завучем був призначений Бордуляк Мирон Йосипович.

Із 2005 року директор школи - Лемех Галина Володимирівна.

На даний час викладацький колектив налічує 40 викладачів. З них 26 випускники Стебницької музичної школи, які після закінчення вищих музичних навчальних закладів повернулись у рідні стіни і продовжують наші славні традиції.

Учнівський контингент становить 220 учнів, які навчаються на відділах: фортепіанному, струнно-смичкових інструментів, народних інструментів, духових та ударних інструментів, а також у зв`язку з впровадженням нових методів і засобів роботи та вимогами часу з 2002 року у класі естрадного сольного співу, та з 2004 року - класі образотворчого мистецтва. Всі відділи плідно працюють і мають певні досягнення у роботі.

За 40 років випускниками школи стали близько 1200 учнів, більше 250 з яких продовжили навчання у мистецьких вузах різного рівня акредитації. Звісно, не всі обрали музику своїм фахом, але багато з них беруть участь у самодіяльних колективах навчальних закладів, де вони продовжують навчатися. Музика ніколи не залишає їх, а збагачує духовно та допомагає у житті.

Школа гордиться випускниками: А. Дмитрович - диригент Державного симфонічного оркестру радіо та телебачення Молдови, О. Журавчак - начальник управління мистецтв і освіти Міністерства культури і туризму України, викладач по класу сопілки Київського національного університету культури і мистецтв, С. Максимов - соліст симфонічного оркестру Польщі; а також чималою когортою викладачів навчальних закладів нашого регіону.

Завдяки наполегливій і творчій праці педагогів на сьогоднішній день ми маємо багато учнів, які прославляють нашу школу і місто - це лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів: виконавець на народних, духових та ударних інструментах, стипендіат премії міського голови Олексій Маник (викладачі Стасик В.М. та Петрушак Т.С.); дует “Щебетушки”, квартет “Вишиванка”, соліст Анна Нечипор - клас естрадного сольного співу (викладач Кузьмич Л.Й.), Роман Мушинський, учень по класу баяна і тріо баяністів/акордеоністів (викладач Дирик М.І.), а також багато лауреатів і дипломантів регіональних та обласних конкурсів і фестивалів.

Викладацькі та учнівські колективи школи впродовж років брали активну участь у всіх концертних програмах регіону. Це були: симфонічний оркестр (керівник Ястребцев С.В.), духовий оркестр (керівник Губеня О.І.), камерний оркестр (керівник Умблат З.Д.), викладацький колектив “Дікселенд” (керівник Давидчак Л.Є.), оркестр народних інструментів (керівник Бордуляк М.Й.) та інші.

На даний час школа є малою філармонією у місті, а музичні номери, виконані учнями та викладачами, - прикраса всіх концертних заходів не лише у місті Стебнику, але і за його межами. За роки існування школи педагогічний колектив зробив великий внесок у справу виховання підростаючого покоління, збереження та відродження традицій української національної культури. Всі працівники школи прагнуть і надалі залучати якомога більше дітей до прекрасного, виховувати потребу у спілкування із багатим і дивовижним світом музики. Ми впевнені, що посіяні зерна прекрасного, доброго і вічного зростуть у чистих душах юних стебничан і зродять плодами на розквіт української культури і української нації.

Випускниця школи, директор Галина Лемех.

 

Звітний концерт Дирика Михайла Івановича

          23 травня 2008 р. Стебник, Україна

 

               M.I. Дирик на баяні 1968 р.

   
місто Стебник музична школа 2008р (01)   місто Стебник музична школа 2008р (02)   місто Стебник музична школа 2008р (03)
         
   
місто Стебник музична школа 2008р (04)   місто Стебник музична школа 2008р (05)   місто Стебник музична школа 2008р (06)
         
   
місто Стебник музична школа 2008р (07)   місто Стебник музична школа 2008р (08)   місто Стебник музична школа 2008р (09)

This web page template provided free by http://free-templates.org.

EzReklama

Мистецтво/Рукоділля 2618 Переглядів

Заява Редакції

Використання матеріалів stattitablohy.ezreklama.com дозволяється лише за умови наявності імені автора роботи та прямого посилання (лінку) на цей сайт. Вебсайт і послуги http://stattitablohy.ezreklama.com є надані компанією EZREKLAMA (Манітоба, Канада). Відповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції може не співпадати з думкою авторів публікації. Редакція залишає за собою право редагувати матеріали.

Українська музика рокeрує

ПИШИ УКРАЇНСЬКОЮ

Пиши українською
Тут спілкуються українською

HTML block #1

block.

Random Articles

Цибулевий пиріг

20 г дріжджів, 150 мл теплого молока, дрібка цукру, 300 г борошна, пів чайної ложки солі, 1,5 кг ріпчастої цибулі, 150 г шинки чи ковбаси, 400 мл...

Кулінарія

Домашня школа для чотирилапих

Домашня школа для чотирилапих  Як із цуценяти виховати ідеального собаку Автор: Богдан Пастернак Чимало людей, які вперше купують...

Тварини

Є в коханні і будні, і свята...

Є в коханні і будні, і свята...   Автор: Лариса Попроцька Навіть у найщасливіших сім’ях не завжди все буває гаразд....

Сім’я і виховання

Чи існує "Велика ідея" для України?

Чи існує "Велика ідея" для України? Автор: Олег Романчук З позицій законів самоорганізовування, тоталітаризм — це...

Політичні оглядачі

«Свята мати Покровонько, накрий мою головоньку…»

«Свята мати Покровонько, накрий мою головоньку…» Автор: Олеся ПАСТЕРНАК Покрова накриває траву листям, землю –...

Релігія/Духовність

Actions

Поділитися

Надіслати друзям

Повідомлення

Very Bottom Block Position

 

Ваше оголошення тут

Пишіть admin@ezreklama.com

 

 

Реклама 3

Новини

Міністерські портфелі з українським корінням у новому уряді Канади

Nov 8, 2015

Етнічно та гендерно різноманітний новосформований канадський уряд буде діяти злагоджено та переконливо в обстоюванні української позиції на міжнародній арені та залучення нових партнерів до підтримки України. Такі сподівання висловлює посол Канади в Україні Роман Ващук. Канадський уряд в особі... Читати далі →

Новопризначений міністр Маріанна Мигайчук відвідала святкування 99-річчя Канадського-українського інституту "Просвіта" у Вінніпезі

Nov 8, 2015

Сьогодні, 7-ого листопада 2015 р., ми були свідками події історичного значення, яка відбулася у Вінніпезі, в приміщенні Канадського-українського інституту "Просвіта"  де відбувся бенкет з нагоди його 99-річниці. На запрошення голови Манітобської філії Ліги Українців Канади п.... Читати далі →

ВКонтакте, Яндекс та Мail.Ru почали "зливати" ФСБ дані про своїх користувачів

Sep 6, 2014

Субота, 06 вересня 2014 Соціальна мережа "ВКонтакте" включена до реєстру Роскомнадзору в рамках виконання скандального "закону про блогерів", прийнятого в Росії 1 серпня.  З відповідною заявою виступив прес-секретар Роскомнадзору Вадим Ампелонський.... Читати далі →


Footer block #1

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #2

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #3

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod incorrupte.

Footer block #4

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.