Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/ezreklam/public_html/stattitablohy/index.php on line 65
Мистецтво/Рукоділля :: Надано EzReklama

Реклама 2

 

New blog posts

Administrator has not posted any blogposts yet.

Статистика сайту

site stats View My Stats

 

 

Мистецтво/Рукоділля

Перемога українського скульптора Мирослава Дедишина

by Administrator on Feb 13, 2009 2165 Переглядів

Перемога українського скульптора Мирослава Дедишина
Перемога українського скульптора Мирослава Дедишина
8 лютого ц.р. офіційні судді конкурсу крижаних скульптур "Кришталевий сад", що проходив в Оттаві, присудили друге місце в одноосібній категорії українському скульптуру Мирославу Дедишину.
За 28 годин, які відводилися на завдання, з восьми блоків криги М.Дедишин створив скульптуру "Янгол". За словами скульптора, янгол - це символ чистоти, надії, добра, він є нашим містком у спілкуванні з Богом. Крига підходить добре для зображення Янгола через прозорість та легкість форм.  Під час визначення переможців офіційні судді враховували перше враження від скульптури,  технічні навички, складність та дизайн композиції, а також творчий підхід скульптора до втілення  ідеї і мистецьку цінність. Загалом, із 100 можливих балів робота М.Дедишина набрала 90,2 бали. Посол України в Канаді Ігор Осташ привітав М. ...

Continue reading

Квітуча кераміка Марії Галушко

by Administrator on Apr 11, 2009 1588 Переглядів

Квітуча кераміка Марії Галушко
Квітуча кераміка Марії Галушко
Автор: Марина СЕМЕСЮК Шостого березня в Музеї українського народного декоративного мистецтва відкрилася персональна виставка київської художниці М. С. Галушко. В експозиції представлено понад 50 творів мисткині.
Доля цієї надзвичайно талановитої людини склалася непросто, і в останнє десятиріччя її ім'я випало з мистецького процесу - через особисті обставини. Та з минулого, 2008 року, художниця знову почала працювати, даруючи радість усім поціновувачам її таланту. Справжня народна майстриня, вона не має фахової освіти, а лише початкову шкільну, проте їй вдалося знайти свій оригінальний художній стиль і стати яскравою, глибоконаціональною.
Фото: Замріяний олень
Ім'я Марії Галушко було досить відомим у 70-ті - на початку 90-х років ХХ ст. Вона увійшла в художнє життя Києва завдяки видатним українським художникам-монументалістам - Аді Рибачук та Володимирові Мельниченку. Саме ...

Continue reading

ФЕСТИВАЛЬ СНІГОВИХ СКУЛЬПТУР У КВЕБЕКУ

by Administrator on Apr 11, 2009 1276 Переглядів

ФЕСТИВАЛЬ СНІГОВИХ СКУЛЬПТУР У КВЕБЕКУ
ФЕСТИВАЛЬ СНІГОВИХ СКУЛЬПТУР У КВЕБЕКУ
 
          9 лютого ц.р. українська команда скульпторів у складі Ореста Дзиндри, Сергія Кляпетури та Петра Романюка здобула перше місце на конкурсі снігових скульптур, що проходив в Квебек-ситі у рамках Зимового фестивалю.
          На конкурс команда скульпторів представила композицію "Вертеп" (висота 4 м, довжина - 6,4 м, ширина - 3 м). Скульптуру робили виключно лопатами та сокирами, оскільки механічні та електричні засоби умовами конкурсу були заборонені.
          20-22 лютого українські мистці також візьмуть участь у конкурсі снігових скульптур у Руен-Норанда, де представлять дві роботи під назвою ”Перший гріх” та ”Дружба”.
...

Continue reading

Традиції і таємниці писанкарства

by Administrator on Apr 20, 2009 1713 Переглядів

Традиції і таємниці писанкарства
Традиції і таємниці писанкарства 
 
Анастасія Зануда
Бі-Бі-Сі, Київ
 
Разом із паскою, крашанки та писанки є одним із традиційних елементів Великодніх свят в Україні. Але якщо паски та крашанки кожна господиня може робити по-своєму, то писанки – орнаментовані яйця – мають і довшу історію, і глибший підтекст.
Як розповідає Анастасія Зануда, яка відвідала урок писанкарства в одному із київських музеїв, навчання розпочалося з вибору малюнку.
“Це Божа ручка, зерно, і хмарка, з якої іде дощ. Зерно окроплюється дощем – тобто, буде розвиток. Якщо трохи почаклувати, то можна сказати, що у Вас в житті намічається якась серйозна справа і Вам треба, щоб вона була підтримана,” - так майстриня Зоя Вікторівна тлумачить малюнок, який я спочатку вибрала для своєї писанки.
Кожен орнамент має своє значення
Зрештою, я обрала інший сюжет, але ...

Continue reading

Символіка весільного рушника

by Guest on Aug 11, 2009 6811 Переглядів

Символіка весільного рушника
Символіка весільного рушника

Автор: Оксана Негода

Весільний рушник магічний. Вишиті на ньому візерунки та орнаменти не лише тішать око, їх можна читати. Усі слова зашифровані у символах узорів. І від того, що та як на рушнику вишито, може залежати майбутня доля молодят.
Про те, що саме вишивати -- пропонуємо вловити цю магію. Чимало  священних знаків, відомих ще з давніх-давен, тепер підмінені формою. Популярні написи, як-от: "на щастя, на долю", наші пращури шифрували у візерунках.
Калина - дерево українського роду. Її пов'язували з народженням Всесвіту, а червоні ягоди калини стали символом крові та невмирущої української нації. Через це весільні рушники, дівочі та парубочі сорочки рясно прикрашали цією вишивкою.
Дуб - дерево, що уособлює чоловічу силу. В давнину - символ бога Перуна. Його вишивають на чоловічій стороні весільного рушника, а частіше - на ...

Continue reading

"Скляна істина" подружжя Білоус-Гудима

by Guest on Aug 22, 2009 1758 Переглядів

"Скляна істина" подружжя Білоус-Гудима
"Скляна істина" подружжя Білоус-Гудима
Автор: Ярина ФЕДЬКІВ
Важливим напрямом розвитку мистецької культури України є декоративно-ужиткове мистецтво. Проте воно ж - і найменш відома її сторінка. Пам'ятки цього мистецтва потрібно зберігати, правильно опрацьовувати та вивчати відповідні документальні матеріали щодо них. Своєрідний сплав давніх традицій і новаторських пошуків можна знайти в художньому склі, що було однією з провідних галузей декоративно-ужиткового мистецтва України другої половини XX ст. Гутне скло - витвір мистецтва, народжений у полум'ї. Традиції українського гутного скла, започатковані ще в XVI ст., продовжують нині подружжя Білоус - Гудима, які днями презентували свої роботи у Музеї українського народного декоративного мистецтва.
Творці виробів зі скла є послідовниками львівських майстрів-гутників. Колекція художнього скла, що зберігається в музеї (понад 4 ...

Continue reading

Влодко Кауфман: «Актуальне мистецтво – неприємне, несмачне, безглузде…

by Guest on Sep 2, 2009 1687 Переглядів

Влодко Кауфман: «Актуальне мистецтво – неприємне, несмачне, безглузде…
Влодко Кауфман: «Актуальне мистецтво – неприємне, несмачне, безглузде…»
Автор: Юлія ТУНІК-ЧОРНА
--------------------------------------------------------------------------------
«Тиждень актуального мистецтва» діагностує: львів’яни «бояться» сучасної творчості.

У Львові вдруге триває “Тиждень актуального мистецтва”, що на сім днів зібрав у нашому місті творчість як метрів, так і аматорів сучасного арту. Виставки, інсталяції, перформенси, кінопокази, майстер-класи – усе дійство притягує спраглих до мистецтва людей у львівські галереї.
Відомі майстри актуального мистецтва презентували свої персональні виставки й проекти. Серед них – довгоочікувана світлова інсталяція з діодних лампочок всесвітньо відомого австрійського митця Ервіна Редла. “Зсув швидкості” розмістився на балкончику ...

Continue reading

Іоан Георгій Пінзель: із храмів у музеї

by Guest on Sep 14, 2009 2255 Переглядів

Іоан Георгій Пінзель: із храмів у музеї
Іоан Георгій Пінзель: із храмів у музеї
   Українським Мікеланджелом називають галицького скульптора XVIII ст. Іоана Георгія ПІНЗЕЛЯ. Його праці можна знайти у різних куточках Західної України, а також у музейних збірках світу. 2007 рік в Україні був проголошений роком Пінзеля. А незабаром колекція творів Пінзеля буде виставлена у Луврі. Про "Загадкового Майстра", як назвали його дослідники, розповідає кореспондент РІСУ Володимир МОРОЗ.
 
  Справедливо відзначають, що чим більше людина інтелектуально обдарована й розвинена, тим яскравіше і з більшою силою виступають особливості її національної вдачі. Тому „геній завше з психологічного боку є глибоко національним”. Це твердження з „Психології національності” Д. Овсянико-Куликовського підтримав відомий український громадський діяч і лікар Арсен Річинський, проаналізувавши українські ...

Continue reading

Вишивала дівчина, вишиває жінка…

by Guest on Sep 18, 2009 2938 Переглядів

Вишивала дівчина, вишиває жінка…
Вишивала дівчина, вишиває жінка…

Автори: Ольга МАНІШИНА, Ніка КРИЖАНІВСЬКА

Щедрість, краса, натхнення - такими словами можна охарактеризувати виставку вишиванок Ганни Сов'як у Київському міському центрі роботи з жінками. Майстриня з Коломиї зачарувала присутніх своїм талантом. Ганна Михайлівна представила більш як сто двадцять робіт, вишитих хрестиком та іншими техніками (низинка, мережка, штапівка, виколювання, витинання) - вражають розмаїттям кольорів декоративні картини, ікони, рушники, скатертини, серветки, доріжки, сорочки… Мені пощастило мати розмову з пані Ганною.
- Вишивати почала ще до школи, з шести років. Дитинство минуло у селі Спас на Івано-Франківщині, де вишивають усі жінки й дівчата. Мама, Марія Іванюк, росла сиротою (тато загинув на війні, на річці Одер), але, як і вся рідня, цінувала традиції, тож змалечку прищепила мені любов до народного мистецтва. ...

Continue reading

Євген Василевський робить іграшки з металобрухту

by Guest on Oct 2, 2009 1326 Переглядів

Євген Василевський робить іграшки з металобрухту
Євген Василевський робить іграшки з металобрухту

Автор: Володимир Поліщук

Одноповерховий будинок між висотками на вул. Башкирській у Кіровограді має п’ять вікон. З усіх видно чудернацькі фігури. Господар 51-річний Євген Василевський робить їх із брухту.

Майстерня Євгена Василевського в гаражі. Біля гаража стоїть старий легковик. Майстер робить паровоз із корпусу старої швейної машинки. Поряд стоїть частина м’ясорубки, бачок.

— У мене все йде в діло. Он із чотирьох холодильників роблю загорожу, думаю, на всю довжину піде штук 20. Залізяччя шукаю на пунктах прийому брухту. Готовий виріб, зазвичай, не фарбую. Зварю частини, очищу метал — і все. Фарбую лише машинки, бо люди звикли до певних форм і без кольору не обійтися. Знайомий возить їх до Києва, продає по 200 гривень.

У Кіровограді подейкують, що дві модельки автівок Василевського по 250 ...

Continue reading

Заява Редакції

Використання матеріалів stattitablohy.ezreklama.com дозволяється лише за умови наявності імені автора роботи та прямого посилання (лінку) на цей сайт. Вебсайт і послуги http://stattitablohy.ezreklama.com є надані компанією EZREKLAMA (Манітоба, Канада). Відповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції може не співпадати з думкою авторів публікації. Редакція залишає за собою право редагувати матеріали.

Українська музика рокeрує

ПИШИ УКРАЇНСЬКОЮ

Пиши українською
Тут спілкуються українською

HTML block #1

block.

Random Articles

П.Ассулін "Гості"

 Зарубіжна література завжди знаходилась в центрі уваги багатьох людей. Вона завжди була і є чимось вишуканим, оригінальним та неповторним....

Література

Rolling Stone назвав найкращі музичні альбоми та пісні 2011 року

Американський журнал Rolling Stone назвав найкращі музичні альбоми та пісні 2011 року. В обох рейтингах, що складаються з 50 позицій, лідирувала...

Шоу-бізнес

Соціально-економічне становище Глибоцького району за січень-червень 20

Cільське господарство За підсумками сівби під урожай 2012р. у районі відведено 27,3 тис.га, з них в агропідприємствах – 6,9 тис.га (25,2%...

Бізнес/Економіка

Збереження довкілля по-українськи: ліс проти степу?

Збереження довкілля по-українськи: ліс проти степу? Автор: Євген Солонина Майже всі ліси мають створюватися в південних, степових областях....

Довкілля/Екологія

На святу Катерину ховайся під перину

Автор: Олеся ПАСТЕРНАК Напередодні цього свята дівчата вгадували долю, а хлопці постили – щоб Бог послав їм добрих жінок У вівторок, 7...

Релігія/Духовність

Поділитися

Надіслати друзям

Повідомлення

Very Bottom Block Position

 

Ваше оголошення тут

Пишіть admin@ezreklama.com

 

 

Реклама 3

Новини

Міністерські портфелі з українським корінням у новому уряді Канади

Nov 8, 2015

Етнічно та гендерно різноманітний новосформований канадський уряд буде діяти злагоджено та переконливо в обстоюванні української позиції на міжнародній арені та залучення нових партнерів до підтримки України. Такі сподівання висловлює посол Канади в Україні Роман Ващук. Канадський уряд в особі... Читати далі →

Новопризначений міністр Маріанна Мигайчук відвідала святкування 99-річчя Канадського-українського інституту "Просвіта" у Вінніпезі

Nov 8, 2015

Сьогодні, 7-ого листопада 2015 р., ми були свідками події історичного значення, яка відбулася у Вінніпезі, в приміщенні Канадського-українського інституту "Просвіта"  де відбувся бенкет з нагоди його 99-річниці. На запрошення голови Манітобської філії Ліги Українців Канади п.... Читати далі →

ВКонтакте, Яндекс та Мail.Ru почали "зливати" ФСБ дані про своїх користувачів

Sep 6, 2014

Субота, 06 вересня 2014 Соціальна мережа "ВКонтакте" включена до реєстру Роскомнадзору в рамках виконання скандального "закону про блогерів", прийнятого в Росії 1 серпня.  З відповідною заявою виступив прес-секретар Роскомнадзору Вадим Ампелонський.... Читати далі →


Footer block #1

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #2

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #3

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod incorrupte.

Footer block #4

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.