Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/ezreklam/public_html/stattitablohy/index.php on line 65
Все про рекламу в Інтернет. Інтернет маркетинг. Головний секрет Інтер :: Надано EzReklama

Реклама 2

 

New blog posts

Administrator has not posted any blogposts yet.

Статистика сайту

site stats View My Stats

 

 

Все про рекламу в Інтернет. Інтернет маркетинг. Головний секрет Інтер

by Administrator on Mar 20, 2009

Все про рекламу в Інтернет.  Інтернет маркетинг. Головний секрет Інтернет-маркетингу

Чи знаєте ви, що таке Інтернет-маркетинг? «Ну, звичайно, – відповість постійний користувач Всесвітньої Мережі, – Інтернет-маркетинг – це комплекс методів просування корпоративних веб-ресурсів в Інтернеті, результатом яких повинна стати розкручування торгової марки свого підприємства і в остаточному підсумку – витяг комерційного прибутку». Що ж, перед нами досить розповсюджене трактування настільки популярного нині терміна. Причому трактування, із всією очевидністю  про те, що її людина, яка використовує, зовсім не уявляє собі, що таке Інтернет-маркетинг насправді. Відповідь на це питання ми спробуємо дати в серії статей, присвячених цій темі.

Останнім часом штат комерційних підприємств усе частіше поповнюється фахівцями, найнятими винятково для рішення різних рекламних чи маркетингових задач із застосуванням електронних технологій. Найчастіше кандидати на цю посаду обираються, виходячи з критеріїв володіння персональним комп'ютером на рівні користувача, уміння працювати з пошуковими серверами і наявності визначеного обсягу знань з області класичного маркетингу. Безумовно, умови сучасного ринку, а також намітилася в останні роки тенденція до об'єднання онлайн- і оффлайн-економіки в єдиний напрямок жадають від експерта по електронній комерції дуже значних знань у сфері традиційного бізнесу. Проте, «класичні» рекламні і маркетингові методи спрацьовують в Інтернеті далеко не завжди. Це відбувається, по-перше, в силу специфічності мережної аудиторії, а по-друге, через цілий ряд значних відмінностей електронного простору від світу позамережевої економіки. Крім того, у сфері електронної комерції і реклами склалися не тільки своя термінологія, свої прийоми і підходи до маркетингової діяльності, але і власна стійка практика. Відношення до останнього може бути як завгодно скептичним, але знати її хоча б у теорії просто необхідно. У той же час, що маються на дану тему онлайнові публікації, велика кількість яких представлено на таких популярних серверах, як www.promo.ru, www.marketing.spb.ru і www.e-commerce.ru, далеко не завжди можуть претендувати на повноту й об'єктивність, а відповідні посібники можна перерахувати по пальцях однієї руки. Саме тому багато фахівців, що називають себе менеджерами по маркетингу в Інтернеті, часом не можуть дати виразну і вичерпну відповідь на, здавалося б, тривіальне питання: що таке Інтернет-маркетинг?

Що таке Інтернет-маркетинг?

В даний час серед економістів і маркетологів надзвичайно поширене вузько прагматичне розуміння маркетингу як науки про керування і задоволення попиту споживачів з боку виробника  товарів чи послуг. При цьому сам споживач сприймається маркетологами дуже обезличено, як деякий усереднений потенційний покупець, що володіє визначеною грошовою масою. Керуючи обсягом і розподілом продукції, що випускається, і стимулюючи її продаж різними методами, можна домогтися переносу частини коштів з кишені споживача в бюджет підприємства, що, власне, і є метою будь-якої комерційної організації. Однак досягнення цієї заповітної мети, як правило, зв'язано з безліччу об'єктивних складностей, головна з який полягає в постійному дисбалансі між виробництвом і споживанням. Виробник може виготовити значно більше товару, чим здатний сприйняти ринок. До того ж якась з характеристик пропонованих їм виробів, наприклад, ціна, спосіб оплати, форма доставки, термін гарантійного обслуговування чи виробу упакування, можуть не задовольнити сподівання споживача. Знизити цей дисбаланс до мінімально можливого рівня і покликаний класичний маркетинг.

Однак сьогодні головна задача маркетингу полягає не стільки в керуванні споживчим попитом, скільки в балансуванні потреб всіх учасників ринку. Інтернет вніс у старі добрі методи дозволу цієї проблеми визначені корективи.

Головна особливість ринку електронної комерції складається в його інтерактивності. У даному випадку споживач і виробник знаходяться «в одній торбинці», причому живуть вони тут на абсолютно рівних правах. З'ясувати в будь-який момент у користувача його думка про пропонований  товар чи послугу й обробити отримані зведення не складає великої праці. Саме це і дозволить виробнику гнучко змінювати власну маркетингову політику в залежності від обставин – у тому числі і від коливань попиту.

Іншими словами, Інтернет не тільки відкриває перед підприємством можливість ефективно організувати зворотний зв'язок зі споживачем і оперативно вивчити поточний попит, але також дозволяє гнучко змінювати власні маркетингові плани виходячи з безупинно мінливої економічної ситуації. Інтернет – незамінний інструмент видобутку свіжої маркетингової інформації, і в цьому відношенні він істотно перевершує традиційні ЗМІ. І, нарешті, використання Інтернету помітно скорочує накладні витрати по просуванню товарів і послуг при зменшенні ризику капіталовкладень, зберігаючи необхідну ефективність. Потрібно лише знати, як втілити всі ці неозорі перспективи в життя і витягти з них максимальний прибуток. Саме це і є основним предметом Інтернет-маркетингу.

Фактично, Інтернет-маркетинг взаємодіє з цілим комплексом дочірніх галузей, що включають не тільки баннерну рекламу і public relations, але і вивчення попиту і споживчої аудиторії, освоєння алгоритмів формування високої ефективності рекламних кампаній, способів правильного позиціонування торгової марки на ринку, технології електронної торгівлі, а також багато чого і багато чого іншого. Обмежене розуміння даної дисципліни як «науки про електронну рекламу» є свого роду «дитячою хворобою» вітчизняного Інтернет-маркетингу. Але розбиті коліна і вітрянки неминучі для кожнї бурхливо зростаючої дитини, і подібні напасті говорять лише про те, що Інтернет-маркетинг у нашій країні швидко дорослішає і активно розвивається.

Хто такий Інтернет-маркетолог?

Отже, ми з'ясували, що Інтернет-маркетинг не тільки реально існує, але ще і стрімко еволюціонує. Вже одного цього факту досить для того, щоб зрозуміти: сучасний ринок вимагає кваліфікованих фахівців у даній області, і згодом попит на них буде лише збільшуватися. Яким же вимогам повинний відповідати професійний Інтернет-маркетолог?

Перший і обов'язковий критерій, відповідно до якого оцінюється професійний рівень фахівця з Інтернет-маркетингу, – це визначений набір базових знань про принципи функціонування Інтернету. Сюди входять і розуміння широко вживаної термінології, і володіння основними мережевими технологіями як мінімум на рівні користувача. Другий критерій має на увазі знання основ класичного маркетингу; третій – поінформованість в області електронної реклами і public relations. І, нарешті, дві останні складові жадають від фахівця володіння так званими застережливими знаннями – інформацією про те, що не повинний робити Інтернет-маркетолог, а також «надихаючими знаннями» – тобто отриманими в результаті аналізу вдалих маркетингових проектів, реалізованих в Інтернеті.

Існує думка, що середньостатистичний користувач Інтернету – «технарь» по визначенню. Проте, успішність того чи іншого Інтернет-проекту багато в чому визначається творчим підходом його автора до рішення поставлених задач, до чого більш схильні представники гуманітарних професій. Тому чітких критеріїв тут немає.

Головний секрет Інтернет-маркетингу

У чому ж полягає головний секрет Інтернет-маркетингу? Прийшов час розповісти вам і про це. Приготувалися? Увага: головний секрет Інтернет-маркетингу полягає в тому, що ніякого секрету в Інтернет-маркетингу просто немає. Будь-який проект, реалізований у Мережі, може стати успішним і принести розроблювачу прибуток, якщо його автор має необхідний набір теоретичних знань і практичних навичок. Тільки і всього. Ідея про те, що в даній області знань існують які-небудь таємні прийоми, володіння якими здатне принести успіх вашим починанням, – не більш ніж міф. Якщо ви маєте у своєму розпорядженні бажання вивчити нову, цікаву і корисну область знань, вам залишиться тільки придбати відповідну методичну  літературу чи відшукати придатний набір матеріалів у Всесвітній Мережі. Все інше – справа часу. Дорогу подужає хто йде.

 

Джерело: http://vinnica.info/ довідково інформаційний ресурс.

Маркетинг 1765 Переглядів

Author

admin

Administrator

Заява Редакції

Використання матеріалів stattitablohy.ezreklama.com дозволяється лише за умови наявності імені автора роботи та прямого посилання (лінку) на цей сайт. Вебсайт і послуги http://stattitablohy.ezreklama.com є надані компанією EZREKLAMA (Манітоба, Канада). Відповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції може не співпадати з думкою авторів публікації. Редакція залишає за собою право редагувати матеріали.

Українська музика рокeрує

ПИШИ УКРАЇНСЬКОЮ

Пиши українською
Тут спілкуються українською

HTML block #1

block.

Random Articles

Українська повстанська армія: драматичні події кінця 40-х

ПІДПІЛЛЯ Автор: Кость БОНДАРЕНКО Після офіційного закінчення Другої світової війни в Європі постріли та кровопролиття не припинилися. Низка...

Історія

Трипільські обереги – захист та краса

Автор: Інна КОРЧУК Культура Трипілля все частіше повертається до наших осель. Людина починає розуміти, що доба високих технологій разом із...

Мистецтво/Рукоділля

Війни за віру і війни за волю: як сплелися долі короля, гетьмана й ота

Автор: Віктор Заславський Лицарська історія тих часів, коли Правобережна Україна недовго була турецькою: Петро Дорошенко мріяв об'єднати...

Історія

У Корчівці споруджено пам’ятник Дмитру Соколовському

Автор: Роман Коваль Волинський отаман Дмитро Тимофійович Соколовський народився 23 жовтня 1894 р. в с. Горбулів Радомишльського повіту, нині...

Культура/Суспільство

Ранній початок статевого життя може спричинити недорозвинення чоловічи

Американські вчені з Державного університету Огайо дійшли висновку, що початок статевого життя у підлітковому віці може призвести до недорозвинення...

Здоров'я

Actions

Поділитися

Надіслати друзям

Повідомлення

Very Bottom Block Position

 

Ваше оголошення тут

Пишіть admin@ezreklama.com

 

 

Реклама 3

Новини

Міністерські портфелі з українським корінням у новому уряді Канади

Nov 8, 2015

Етнічно та гендерно різноманітний новосформований канадський уряд буде діяти злагоджено та переконливо в обстоюванні української позиції на міжнародній арені та залучення нових партнерів до підтримки України. Такі сподівання висловлює посол Канади в Україні Роман Ващук. Канадський уряд в особі... Читати далі →

Новопризначений міністр Маріанна Мигайчук відвідала святкування 99-річчя Канадського-українського інституту "Просвіта" у Вінніпезі

Nov 8, 2015

Сьогодні, 7-ого листопада 2015 р., ми були свідками події історичного значення, яка відбулася у Вінніпезі, в приміщенні Канадського-українського інституту "Просвіта"  де відбувся бенкет з нагоди його 99-річниці. На запрошення голови Манітобської філії Ліги Українців Канади п.... Читати далі →

ВКонтакте, Яндекс та Мail.Ru почали "зливати" ФСБ дані про своїх користувачів

Sep 6, 2014

Субота, 06 вересня 2014 Соціальна мережа "ВКонтакте" включена до реєстру Роскомнадзору в рамках виконання скандального "закону про блогерів", прийнятого в Росії 1 серпня.  З відповідною заявою виступив прес-секретар Роскомнадзору Вадим Ампелонський.... Читати далі →


Footer block #1

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #2

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #3

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod incorrupte.

Footer block #4

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.