Реклама 2

 

New blog posts

Administrator has not posted any blogposts yet.

Статистика сайту

site stats View My Stats

 

 

Чого хочуть жінки, або навіщо всі ці дієти?

by Олександр Педа on Jan 20, 2011

Д.Елдредж, С. Елдредж. Чарівна: Таємниця жіночої душі. - Львів: «Свічадо», 2011. – 248 с.

Часто можна почути, що жінки надто складні, що їх годі зрозуміти. Що ми такі різні, що немає якоїсь формули, щоб нас вивчити чи привабити. Сьогодні можна натрапити на реклами різноманітних курсів, де хлопців вчать, як правильно зваблювати. Кожна жінка таким обурена. Хтось торкає поверхню води і відразу кричить, що вона тепла, сам не знаючи, що десь там у глибині може текти крижане джерело. «Жінка – це не загадка, яку потрібно розгадувати, а велике чудо, яким потрібно втішатися».

Зовсім важко сказати, де ж є така універсальна книга про жінок, яка б сказала все. Я такої не знаю. Проте, є книга, яка має у собі дещо незвичайне і концентроване, цікаве і водночас дивне, сумне і життєве, високе і натхненне. Це «Чарівна» написана у співавторстві сімейної пари – Джона і Стейсі Елдредж.

Перша книга Джона українською мовою – «Дике серце», котра розповідала про сутність, страхи, пригоди чоловіків, знявши той фіговий листочок, за яким часто ховалися вони. «Чарівна» також оголює тих жінок, які впізнають себе. Часом я навіть дивувалася, звідки автор знає мої думки, хто йому міг би сказати про мене. І так думатиме кожна жінка. Бо зрештою, ми схожі, у нас всіх просто різні проблеми, на які ми по-різному реагуємо. Нещодавно я мала розмову з 72-річною жінкою. Ми мали про що поговорити, між нами ця дивна спорідненість, тиха і відчутна. Між нами немає кордонів, різних мов, усі ми хочемо одного…

Книга має у собі різні розділи, що відповідають на сотні запитань, які рояться у головах жінок. Хто такі справжні жінки? Чому іноді важко бути жінкою? Чому ми у постійній погоні? За чим ми біжимо? Які наші найпотаємніші страхи? Чому ми боїмося розквітнути? Чому такими складними бувають стосунки матері і дочки? Чому батько так потрібен маленькій дівчинці? Коли починається дорослість? Які ми робимо помилки? Чому жінка стає владолюбною? Чому жінка страждає? Що кажуть жіночі рани? Чому ми не вміємо жити для себе? Чому себе забуває кожна жінка? Що дарує чоловікові жінка в першу ніч? Чому материнство є в кожній жінці, незалежно від того є у неї діти чи ні? Коли жінка почувається покинутою і небажаною? Чому жінка то гаряча, то холодна? Що у душі чоловіка змушує уникати жіночого світу?

Кожен з нас вчить алгебру, геометрію, географію, фізику, хімію, літературу, але ніхто і ніколи нас не вчить¸ як це бути жінкою. Яка вона довга і складна ця дорога до жіночости, до глибини свого єства. Всі можливі труднощі ніколи не мають спиняти у русі до справжньої себе. «Жінка найкраща тоді, коли вона справжня жінка». М’яка і ніжна, лагідна і спокуслива краса жіночости може бути вічним джерелом сили чоловіка. «Справжня жіночість пробуджує справжню мужність». Коли жінка вірить у чоловіка і потребує його, тоді чоловік має мужність розкритися.

Ідеальність нікому не загрожує. Тільки поряд із вдоволеною і гармонійною жінкою чоловік може почуватися впевнено і добре. Краса жінки ніби каже нам, що все гаразд, можете розслабитися. Кожна жінка «жадає трьох речей: пережити романтичне кохання, виконати незамінну роль у великій пригоді і розкрити свою красу. Саме вони оживляють жінку».
«Чарівна» - направду дивна суміш пізнання жінки через жінку і чоловіка, себто найцілісніша. Жінка ніколи не зможе відкрити те, що у ній відкриє чоловік, і навпаки. Мужність – це сутність для чоловіків, коли сутність для жінки – це краса. Дівчинка, жінка постійно задає запитання: Чи я красива? Погляньте на вулиці довкола себе і переконайтеся, що жінки завжди прагнуть бути красивими. Навіщо тоді цей дорогий одяг, ця вишукана косметика, ці нові туфлі і така прекрасна зачіска? А почалося все це з Едему. Ми й досі відчуваємо сумніви, які відчувала Єва, виганяємо себе з раю самі, думаючи, що ми недостойні. Часто справді жінці потрібен лицар в блискучих обладунках, але також вона може зробити себе щасливою сама. І тоді чоловік поруч не спинятиметься, щоб розрадити і втішити жінку. Поряд із щасливою і впевненою жінкою, чоловік зможе здійснювати свої грандіозні задуми. Він розкриється і ніколи не спинятиметься у русі вперед.

Книга «Чарівна» підійде як чоловікам, так і жінкам, дівчаткам і хлопцям, матерям і батькам. Кожна книга про жінку – це книга, яку потрібно читати обом у парі. У книзі автори наводять багато цитат з фільмів і книг, які, як на мене, не завжди доречні, а також є слабшими від самого тексту. Книга не читається швидко, але безсумнівно, що ця інформація потребує часу і засвоєння. Однозначно, книга нікого не залишить байдужим. Українським жінкам дуже потрібні такі книги, щоб не боятися бути жінками. Один мій дуже шанований знайомий каже, що довкола значно більше чоловіків, ніж здається.

Щаслива жінка – це ковток свіжого повітря, коли вона заходить у кімнату, то інші почуваються так, наче повідчиняли усі вікна. У кожної з нас є дивний дар присутності. Кожна жінка без сумніву, кожна ти має красу, яку хоче розкрити. Кожна ти – чарівна. «Жінка найкраща тоді, коли вона жінка».

Автор: Тетяна Рубінська

 

Література 959 Переглядів

Author

Заява Редакції

Використання матеріалів stattitablohy.ezreklama.com дозволяється лише за умови наявності імені автора роботи та прямого посилання (лінку) на цей сайт. Вебсайт і послуги http://stattitablohy.ezreklama.com є надані компанією EZREKLAMA (Манітоба, Канада). Відповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції може не співпадати з думкою авторів публікації. Редакція залишає за собою право редагувати матеріали.

Українська музика рокeрує

ПИШИ УКРАЇНСЬКОЮ

Пиши українською
Тут спілкуються українською

HTML block #1

block.

Random Articles

Не робіть з козака самурая

Не робіть з козака самурая Автор: Омар Узарашвілі Жодний філософ не дасть готового рецепта виховання дитини. Та й життя – не...

Сім’я і виховання

Божоле - не лише нуво

"Le Beaujolais Nouveau est arrive!" ("Молоде божоле прибуло!") - цими словами французи щорічно вітаю

Цікаво знати

Прес-випуск: Збирання врожаю сільськогосподарських культур у Глибоцьк

Станом на 30 вересня п.р. агроформуваннями Глибоцького району (без врахування малих) зібрано 5,4 тис.т зернових культур, включаючи кукурудзу (в...

Бізнес/Економіка

Про що розповів Біг Мак?

Автор: Валентин Ткач Нещодавно широкого розповсюдження здобула інформація про те, що за методикою "Біг Маку" гривня є другою за недооцінкою...

Бізнес/Економіка

"Русский Мир" та його аналоги в історії

Автор: Євген Нікітін В результаті технологічної та культурологічної цивілізаційної динаміки на авансцені з'являються цивілізаційні осередки,...

Політичні оглядачі

Actions

Поділитися

Надіслати друзям

Повідомлення

Very Bottom Block Position

 

Ваше оголошення тут

Пишіть admin@ezreklama.com

 

 

Реклама 3

Новини

Міністерські портфелі з українським корінням у новому уряді Канади

Nov 8, 2015

Етнічно та гендерно різноманітний новосформований канадський уряд буде діяти злагоджено та переконливо в обстоюванні української позиції на міжнародній арені та залучення нових партнерів до підтримки України. Такі сподівання висловлює посол Канади в Україні Роман Ващук. Канадський уряд в особі... Читати далі →

Новопризначений міністр Маріанна Мигайчук відвідала святкування 99-річчя Канадського-українського інституту "Просвіта" у Вінніпезі

Nov 8, 2015

Сьогодні, 7-ого листопада 2015 р., ми були свідками події історичного значення, яка відбулася у Вінніпезі, в приміщенні Канадського-українського інституту "Просвіта"  де відбувся бенкет з нагоди його 99-річниці. На запрошення голови Манітобської філії Ліги Українців Канади п.... Читати далі →

ВКонтакте, Яндекс та Мail.Ru почали "зливати" ФСБ дані про своїх користувачів

Sep 6, 2014

Субота, 06 вересня 2014 Соціальна мережа "ВКонтакте" включена до реєстру Роскомнадзору в рамках виконання скандального "закону про блогерів", прийнятого в Росії 1 серпня.  З відповідною заявою виступив прес-секретар Роскомнадзору Вадим Ампелонський.... Читати далі →


Footer block #1

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #2

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #3

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod incorrupte.

Footer block #4

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.