Реклама 2

 

New blog posts

Administrator has not posted any blogposts yet.

Статистика сайту

site stats View My Stats

 

 

Отець Ксаверій Кнотц «Секс, якого не знаєте»

by Guest on Sep 18, 2010

Отець Ксаверій Кнотц на Форумі видавців розповів про «Секс, якого не знаєте»

16 вересня, у Львові спеціальний гість Форуму видавців отець, монах-капуцин із Польщі Ксаверій Кнотц презентував книгу, яка вже стала бестселером – «Секс, якого не знаєте» видавництва «Свічадо».

Книгу о. Ксаверій Кнотц написав з досвіду реколекцій, які проводить для подружніх пар більше 10 років. Реколекції він проводить кожних вихідних, кілька десятків разів на рік. У його графіку наступні два роки вже розписані, тому, жартує монах, не має права захворіти.

Реколекції стосуються передусім сексуального життя подружніх пар. «Що б ми не обговорювали, що б не обмовляли, завжди виходимо на проблеми в сексуальному житті. На цю тему я вже дуже багато наслухався, тому якщо кілька сотень тисяч пар говорить про своє сексуальне життя, то багато проблем повторюється, але кожна вона переживається в якомусь іншому контексті. Люди говорять про це різними мовами, по-різному свою проблеми називають, є різні причини однакових проблем», – розповів отець.

Він зазначив, що вже має чуття, що саме для людей є важливим, де допускають найбільше помилок, де мають найбільші труднощі, в чому не розуміють одне одного. Також отець зустрівся з різними міфами, про вчення церкви: «Це можна порівняти з укладанням цеглинок, кожна цеглинка – це своєрідні загальмування, комплекси: чоловіки не впевнені, що їхні дружини будуть з ними щасливими, що статевий акт цього разу їм вдасться. Жінки переживають чи зі своїм тілом будуть прийняті чоловіком, чи після пологів чоловік не відкине її, адже вона буде вже не такою стрункою. І на всі ці людські страхи і переживання накладається неспокій і страх в сфері моральності, людина боїться чи поводиться так, як цього хотів би Бог. А деякі тільки бояться покарання. Ці цеглинки наростають і щоразу важче витримати тягар. Власне треба на ці теми розмовляти, щоб непевності одне одному розвіяти».

За словами отця, є й інші пари: які дуже задоволені своїми сексуальними стосунками, але десь там чули, що це є гріхом. Він також поділився спостереженням, що ті люди, які мають найбільше проблем, найчастіше хваляться своїми успіхами: «Найчастіше люди переконані, що секс і Бог взаємовиключають себе, що ці дві сфери не мають нічого спільного. Думають, що секс повинен бути десь там в приватному житті, з дружиною, коханкою, чи коханцем. А Бог живе в Церкві. Тому так важливо погодити дві великі енергії в житті людини. Бо в житті кожної людини є Бог, навіть якщо вона з ним бореться, то вживає його ім’я. І так само кожна людина переживає сексуальність, цікавиться нею, навіть якщо говорить, що не цікавиться».

У своїй книзі Ксаверій Кнотц також порушує питання зачаття дитини: «Кожен з нас є на світі завдяки якомусь статевому акту, завдяки якому ми живемо, що вдалися татові і мамі». Часто побутує думка, що єдиною метою статевого акту є саме зачаття дитини».

«Дехто говорить, що завжди треба підходити до статевого акту з тим, що повинна зачатися дитина. Напевно, коли чуєте такі погляди, то боїтеся їх, бо тоді б так виходило, що мусіли б мати близько 10 дітей, а якщо ви є здоровими, то навіть 15. І дуже важливо щоб ви знали, що Церква зовсім так не навчає. Церква тільки говорить, що потрібно мати пошану до своєї тілесності», – розвіює стереотипи духівник.

Він підкреслив, що кожна жінка має цикл плідності. Часом вона є плідною, часом не плідною. І важливим є, якщо подружжя більше не хоче мати дітей, то щоб навчилися розпізнавати цей час неплідності і мати статеві стосунки власне в цей час, тобто використовувати всі можливості, які дає тіло: коли люди хочуть мати дітей, то займатися сексом в час плідності, а коли не хочуть, то в час неплідності. А коли людина не зможе цього розпізнати, то почувається зневоленою: бо має альтернативу, або зовсім припинити статеві стосунки (багато жінок, які вже мають дітей, воліють взагалі не мати статевих відносин, ніж мати ще одну дитину), або погодитись на народження ще дітей. Але цього жінка теж не хоче, бо має бажання працювати ще за професією. Тоді здається, що виходом є різні методи контрацепції: перерваний статевий акт, таблетка чи стають популярними аборти.

Власне, у своїй книзі монах-капуцин показує шляхи виходу з цих проблем: «Можливо пізнавати все краще одне одного, як чоловіка і жінку та регулювати кількість дітей, радіти дітям, які з’являються на світ. Бо коли людина відчуває владу на своїм тілом, то перестає боятися появи дітей».

Отець також наголосив, що сексуальне життя є висловленням любові. А люди хочуть любити одне одного не тільки тоді, коли хочуть мати дитину.

«Знаю подружні пари, які вибрали таку дорогу, і власне відтоді почуваються дуже безпечно під час статевих стосунків. Мають набагато частіше сексуальне життя без страху, що дійде до вагітності. Одна пара мені розповіла, що після 20 років спільного життя думали, що вже нічого нового в сексуальній сфері не переживуть, але вони пережили таку дику близькість сексуальну, що після тих стосунків їхня любов розквітла. Чоловік почав ставитися до жінки дуже делікатно і ніжно, жінка почала відчувати сильну любов до чоловіка, що вони самі були дуже здивованими. Вони сказали, що стосунки не були якимись пристрасними, їхня надзвичайність полягала в близькості, яку пережили», – навів приклади Ксаверій Кнотц.

За словами отця, таким чином любов між чоловіком і жінкою зростає, в цій любові і є Бог, і ця любов є дуже чистою.

Джерело: ZIK

Література 1261 Переглядів

Заява Редакції

Використання матеріалів stattitablohy.ezreklama.com дозволяється лише за умови наявності імені автора роботи та прямого посилання (лінку) на цей сайт. Вебсайт і послуги http://stattitablohy.ezreklama.com є надані компанією EZREKLAMA (Манітоба, Канада). Відповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції може не співпадати з думкою авторів публікації. Редакція залишає за собою право редагувати матеріали.

Українська музика рокeрує

ПИШИ УКРАЇНСЬКОЮ

Пиши українською
Тут спілкуються українською

HTML block #1

block.

Random Articles

Зривайте огірки щодня! Їх від того стає більше

Зривайте огірки щодня! Їх від того стає більше  Автор: Роман ГОЛИНСЬКИЙ...

Садівництво

Сухий пайок у дорогу

Сухий пайок у дорогу  Автор: Лариса ПОПРОЦЬКА Фото з архіву «ВЗ»...

Здоров'я

10 ЗАПИТАНЬ ДО ВАШОГО КАНДИДАТА У ЧЛЕНИ ПАРЛАМЕНТУ - федеральні вибори в Канаді

Як виглядатиме діалог Вашої партії з Росією, підписантом міжнародних угод, яка виявляє зневагу до міжнародного права та прав людини, повертає...

Політичні оглядачі

"Псевдосвятість" вічних цінностей

Празник! Вже саме те слово чого вартує! Аж у роті одразу збирається слина, а ніс зворушують тонкі уявні аромати вудженої шинки, ковбаси,...

Гумор/Головоломки/Ігри/Фокуси

Вивчили залежність між ісламом і схильністю до насильства

У Німеччині фахівці університету криміналістики Нижньої Саксонії провели дослідження, в ході якого змогли встановити зв'язок між мусульманським...

Наука/Технології

Actions

Поділитися

Надіслати друзям

Повідомлення

Very Bottom Block Position

 

Ваше оголошення тут

Пишіть admin@ezreklama.com

 

 

Реклама 3

Новини

Міністерські портфелі з українським корінням у новому уряді Канади

Nov 8, 2015

Етнічно та гендерно різноманітний новосформований канадський уряд буде діяти злагоджено та переконливо в обстоюванні української позиції на міжнародній арені та залучення нових партнерів до підтримки України. Такі сподівання висловлює посол Канади в Україні Роман Ващук. Канадський уряд в особі... Читати далі →

Новопризначений міністр Маріанна Мигайчук відвідала святкування 99-річчя Канадського-українського інституту "Просвіта" у Вінніпезі

Nov 8, 2015

Сьогодні, 7-ого листопада 2015 р., ми були свідками події історичного значення, яка відбулася у Вінніпезі, в приміщенні Канадського-українського інституту "Просвіта"  де відбувся бенкет з нагоди його 99-річниці. На запрошення голови Манітобської філії Ліги Українців Канади п.... Читати далі →

ВКонтакте, Яндекс та Мail.Ru почали "зливати" ФСБ дані про своїх користувачів

Sep 6, 2014

Субота, 06 вересня 2014 Соціальна мережа "ВКонтакте" включена до реєстру Роскомнадзору в рамках виконання скандального "закону про блогерів", прийнятого в Росії 1 серпня.  З відповідною заявою виступив прес-секретар Роскомнадзору Вадим Ампелонський.... Читати далі →


Footer block #1

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #2

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #3

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod incorrupte.

Footer block #4

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.