Реклама 2

 

New blog posts

Administrator has not posted any blogposts yet.

Статистика сайту

site stats View My Stats

 

 

В Україні діє напівкорумпована машина абортів

by Guest on Dec 10, 2009

В Україні діє напівкорумпована машина абортів

Автор: Галина Терещук

Львівська обласна рада виступає за заборону абортів в Україні і звернулась до перших осіб держави з проханням внести зміни і доповнення до чинного законодавства України, щоб заборонити штучно переривати вагітність і таким чином захисти право на людське життя.

Місцеві депутати пропонують ухвалити статтю 27 Конституції України у дещо іншій редакції, а саме: «Кожна людина має невід’ємне право на життя від моменту зачаття і до природної смерті», а ще у своєму зверненні просять переглянути чинне законодавство, внести зміни до Цивільного та Кримінального кодексів, щоб посилити відповідальність за проведення абортів. Оскільки українське законодавство дозволяє штучно переривати вагітність до 12 тижня і від 12 до 22 тижня у випадку, якщо є певні соціальні чи медичні застереження.

За майже 55 років Україна втратила через аборти приблизно 34 мільйони людей

Тема заборони абортів у Львові звучить не вперше. Адже на цьому питанні зосереджена діяльність Інституту родини, що діє при Українському Католицькому Університеті. Саме пропозиції цієї інституції, яка вже зверталась до перших осіб держави, стали основою депутатського звернення.

Доктор філософії, керівник наукових програм «Інституту родини і подружнього життя» Петро Гусак вважає, що в Україні уже давно на часі заборонити аборти. Науковець позитивно оцінив звернення львівських депутатів і зауважив, що подібний крок мали б зробити інші обласні ради. Адже Україна, за числом абортів, по суті, себе винищує.

Від 1955 року, коли Микита Хрущов вдруге легалізував аборти в країнах СРСР, і до нині українська держава втратила внаслідок проведення абортів приблизно 34 мільйони людей.

Сьогодні на тисячу жінок у державі припадає 20-30 переривань вагітності, коли немає ніяких застережень  щодо здоров’я дитини чи мами.

Лідером за кількістю абортів є східні області, це науковці пояснюють історичною причиною, оскільки в ленінські часи там було дозволено аборти, також регіон вирізняється високим рівнем алкоголізму й наркоманії. У Галичині кількість позбавлення ненароджених дітей щороку зменшується і це є наслідком впливу Церкви, дотриманням моральних засад, у свідомості жінок панує страх вбити ненароджене дитя. Однак упродовж року тільки на Львівщині від 3 до 5 тисяч жінок ідуть на аборт. Переважно віком від 20 до 34 років.

У Києві на 1 народжену дитину припадає 2 аборти. Тому заборона таких операцій мала б ефект, на цьому наголошує Церква, громадські інституції.

Аборти дають фінансовий зиск лікарям

Торік за ініціативи Глави УГКЦ кардинала Любомира Гузара, Патріарха УПЦ КП Філарета і підтримки Всеукраїнської ради Церков Міністерство охорони здоров’я створило робочу групу, яка напрацювала низку пропозицій щодо зміни українського законодавства, щоб заборонити в Україні аборти. Однак робоча група різко припинила роботу через закулісні ігри з боку зацікавлених осіб з Інституту акушерства й гінекології, який контролює усю систему абортів в державі. Не виключено, що головна причина – гроші. Адже ні для кого не є таємницею, що аборти – це живі гроші для лікарів. Проста, швидка операція дає постійний прибуток. До того ж молоді люди, здобувши вищу медичну освіту за гроші, отримавши диплом акушера–гінеколога, можуть швидко повернути затрачені на освіту гроші, роблячи аборти.

За словами Петра Гусака, у державі давно налагодилась ціла напівкорумпована і тіньова система розподілу коштів з абортів, тут слід врахувати, яким цінним і дороговартісним є абортований матеріал, який використовується в косметології й медицині.

Машина з проведення абортів не дасть себе легко зупинити, на це потрібна політична воля, припускає науковець. Але настрій віруючих людей в Україні свідчить про те, що люди підтримують заборону штучного переривання вагітності.

У Львові процвітає так званий «абортовий туризм»

Половина країн у світі заборонили аборти. У тому числі  Польща, де ще в 1989 році аборт прирівняли до вбивства людини. У сусідній державі дозволено переривати вагітність у випадку зґвалтування або ж через серйозні медичні причини. Покарання передбачене тільки для людини, яка безпосередньо проводить операцію, а це від двох до п’яти років позбавлення волі. Жінка, яка вдалась до аборту, не вважається злочинцем.

За часів комуністичної Польщі у рік польки робили, за різними даними від 300 до 500 тисяч абортів. Нині 14-15 тисяч завдяки нелегальним туристичним поїздкам на аборт у Львів. Так званий «медичний» туризм або ж як його називають «абортовий» у Львові процвітає. Польки спеціально приїжджають мікроавтобусами у приватні клініки або ж до конкретних лікарів.

Звісно, якщо в Україні заборонять аборти, тоді й українки поїдуть в інші держави. Однак, як каже Петро Гусак, навіть при такому «медичному» туризмі, в державі у 10-15 разів зменшиться кількість переривання вагітності.

Постабортовим синдромом страждають лікарі, жінки та їхні чоловіки

Згідно з дослідженнями психологів і медиків, якщо жінка зробила аборт, то інші діти, які народилися в родині, не мають довіри до батьків, вони не почуваються безпечно, такий стан називається синдромом уцілілої від аборту дитини. Такі діти намагаються якомога швидше вирватись від батьків.

Постабортовим синдромом страждають і лікарі, які проводять аборти, і жінки, які вдаються до такої операції, і чоловіки, які підштовхують жінку до переривання вагітності.

За спостереженнями як науковців, так і священиків, медики, які роблять аборти, мають проблеми у спілкуванні зі власними дітьми, у багатьох розбиті сім’ї, хтось у родині страждає на алкоголізм. Словом, зароблені гроші на позбавленні життя, кажуть духовні особи, щастя і спокою не приносять. Чимало львівських лікарів після сповіді відмовляються робити аборти.

Aвтор: Галина Терещук (Львів –Київ-Прага)
Джерело:
Радіо Свобода

Культура/Суспільство 1022 Переглядів

Заява Редакції

Використання матеріалів stattitablohy.ezreklama.com дозволяється лише за умови наявності імені автора роботи та прямого посилання (лінку) на цей сайт. Вебсайт і послуги http://stattitablohy.ezreklama.com є надані компанією EZREKLAMA (Манітоба, Канада). Відповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції може не співпадати з думкою авторів публікації. Редакція залишає за собою право редагувати матеріали.

Українська музика рокeрує

ПИШИ УКРАЇНСЬКОЮ

Пиши українською
Тут спілкуються українською

HTML block #1

block.

Random Articles

Складено список українців в російській еліті

В Україні народилася губернатор Петербурга Валентина Матвієнко, головнокомандуючий ВМФ Росії Володимир Висоцький, алюмінієвий король Віктор...

Цікаво знати

Найдоступніша Toyota

На мотор-шоу в Індії відбулася презентація концептуальної версії доступної моделі Toyota — Etios. Зокрема, на виставці дебютували автомобілі...

Транспорт

«Ти шо, із етіх, із свідомих?»

Ірена Карпа Якщо ввімкнути елементарні аналітичні здібності, стає ясно, як Божий день: щоразу, коли треба відвернути увагу медіа, а заразом і...

Культура/Суспільство

Про користь кімнатних рослин

Не всі знають, що кімнатні квіти не тільки створюють затишок, але й приносять користь. Вони очищають повітря в приміщеннях від токсичних речовин,...

Садівництво

Нові правила набору номерів. Поради

Нові правила набору номерів. Поради Автор: Артем Захарченко З 14 жовтня Україна переходить на новий формат набору телефонних номерів. Усі...

Корисні Поради/Повчальні

Actions

Поділитися

Надіслати друзям

Повідомлення

Very Bottom Block Position

 

Ваше оголошення тут

Пишіть admin@ezreklama.com

 

 

Реклама 3

Новини

Міністерські портфелі з українським корінням у новому уряді Канади

Nov 8, 2015

Етнічно та гендерно різноманітний новосформований канадський уряд буде діяти злагоджено та переконливо в обстоюванні української позиції на міжнародній арені та залучення нових партнерів до підтримки України. Такі сподівання висловлює посол Канади в Україні Роман Ващук. Канадський уряд в особі... Читати далі →

Новопризначений міністр Маріанна Мигайчук відвідала святкування 99-річчя Канадського-українського інституту "Просвіта" у Вінніпезі

Nov 8, 2015

Сьогодні, 7-ого листопада 2015 р., ми були свідками події історичного значення, яка відбулася у Вінніпезі, в приміщенні Канадського-українського інституту "Просвіта"  де відбувся бенкет з нагоди його 99-річниці. На запрошення голови Манітобської філії Ліги Українців Канади п.... Читати далі →

ВКонтакте, Яндекс та Мail.Ru почали "зливати" ФСБ дані про своїх користувачів

Sep 6, 2014

Субота, 06 вересня 2014 Соціальна мережа "ВКонтакте" включена до реєстру Роскомнадзору в рамках виконання скандального "закону про блогерів", прийнятого в Росії 1 серпня.  З відповідною заявою виступив прес-секретар Роскомнадзору Вадим Ампелонський.... Читати далі →


Footer block #1

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #2

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #3

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod incorrupte.

Footer block #4

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.