Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/ezreklam/public_html/stattitablohy/index.php on line 65
Янукович: виросло ціле покоління пивної молоді :: Надано EzReklama

Реклама 2

 

New blog posts

Administrator has not posted any blogposts yet.

Статистика сайту

site stats View My Stats

 

 

Янукович: виросло ціле покоління пивної молоді

by Guest on Oct 5, 2010

 

Президент України Віктор Янукович констатує, що українські діти і молодь вживають найбільше у світі алкоголю і тютюну.

Своє занепокоєння станом здоров’я дітей і молоді він висловив на засіданні Громадської гуманітарної ради.

"Упродовж останніх років не спостерігалося навіть тенденції до покращення стану здоров’я дітей. Навпаки, у порівнянні з 2003 роком показник захворюваності дітей у 2009-му збільшився на 15%", - констатував президент.

Він навів дані, що серед дітей прогресують хронічні хвороби серцево-судинної, ендокринної та нервової системи. "Думаю, те, що українські діти вживають більше, ніж будь-де у світі, алкоголю і тютюну… Виросло ціле покоління пивної молоді", - заявив Віктор Янукович.

"Часто надходять трагічні інформації – діти помирають прямо у школі", – зазначив Віктор Янукович, зауваживши, що на сьогодні лише 6–10% випускників загальноосвітніх шкіл є здоровими.

"Жахливо те, що серед учнів шкільного віку трапляються смертельні випадки, пов’язані з хворобами, які вчасно не діагностовано", – додав президент. У цій площині Віктор Янукович звернув особливу увагу на питання попередження захворювань серед дітей-сиріт. Держава, на думку президента, має побудувати відповідну дієву систему.

За словами Віктора Януковича, за роки Незалежності в Україні значно зросла кількість випадків передчасних смертей, особливо серед чоловіків. Він навів статистику, що за цей період населення держави скоротилося на 6 млн. і на сьогодні становить 45,8 млн. людей.

Маємо також визнати, сказав Віктор Янукович, що нормою життя українців стають такі негативні чинники як неправильне харчування, недостатня рухова активність, зловживання алкоголем та тютюнопалінням.

"Політична нестабільність, яка переслідувала Україну практично всі 19 років незалежності, наклала відбиток і на психологічне, і на соціальне благополуччя громадян. У разі збереження й надалі таких негативних тенденцій погіршення здоров’я українського народу перетвориться на довгострокове гальмо соціально-економічного розвитку", – відзначив президент.

Остання доповідь Всесвітньої організації охорони здоров'я засвідчила, також, що Україна посідає Клацнути 5-те місце за рівнем насильства серед молоді. Україна також посідає одне з останніх місць з профілактики СНІДу - лише Клацнути 10 відсотків інфікованих українців отримують необхідне лікування.

Красовський: Насправді дива не сталося.

Водночас, курців в Україні серед населення загалом поменшало мало не на третину за останні 5 років – про це свідчать результати ґрунтовних досліджень, проведених на замовлення Всесвітньої організації охорони здоров’я.

Тютюнові компанії спростовують цю інформацію і кажуть, що українці менше курити не стали, але через підвищення акцизів почали купляти дешеві цигарки. Українська Служба Бі-Бі-Сі спілкувалась з одним із авторів цього дослідження, завідувачем сектором контролю за тютюном Інституту стратегічних досліджень при Міністерстві охорони здоров’я України Костянтином Красовським.

Бі-Бі-Сі: Чим можна пояснити таке істотне зниження курців за останні 5 років в Україні?

Костянтин Красовський: Насправді дива не сталося. Просто в Україні задіяли ті ефективні заходи, які були задіяні і в інших країнах. Тобто, було заборонено куріння в громадських робочих місцях. Не скрізь, але цей процес поступово іде – звільнення цих місць від тютюнового диму. Були запроваджені великі попередження на пачках сигарет, були заборонені деякі види реклами, і ще найбільш суттєво було підвищення акцизів за останні 2 роки. І, як і в інших країнах після вжиття таких заходів, люди або припиняли курити, або ще іде процес, що тих курців, які помирали, не заміщали молоді люди, бо молоді люди курять все менше і менше.

Бі-Бі-Сі: Чому вони курять менше? Це завдяки суспільній інформації?

Костянтин Красовський: По-перше, інформації – це не модно. По-друге, цінові заходи на молодих людей впливають більше, бо якщо там на якусь третю-четверту пачку сигарет не вистачило грошей, то все це закінчується експериментами, у залежність не переходить. Тим більше, що коли отакі попередження про імпотенцію, про вагітність… Тобто, пачка виглядає набагато менш привабливою, чим раніше, тому, молодим хлопцям та дівчатам просто не приємно брати такі пачки в руки.

Бі-Бі-Сі: Представники тютюнових компаній кажуть, що по-перше, ця інформація про таке значне зменшення курців не відповідає дійсності, а по-друге – українці змушені перейти на більш дешеві і менш якісні сигарети через підвищення акцизів. Чи це правда?

Костянтин Красовський: По-перше, те, що деякі люди стали курити менш якісні сигарети – це дуже добре. Навіть тютюнові компанії вам скажуть, що всі ці сигарети однаково шкідливі. Тобто, нема ніякої різниці пошкодження для здоров’я між дорогими й дешевими сигаретами. Вся різниця це лише смак і запах. Тому, якщо людина через подорожчання сигарет перейшла на куріння менш смачних сигарет, це може бути кроком для припинення куріння.

Бі-Бі-Сі: А от тютюнові компанії також кажуть, що за рахунок контрабанди відбулося зниження продажів легальної продукції.

Костянтин Красовський: В ході дослідження курців просто попросили показати пачку. І виявилось, що пачок, де було російське попередження, тобто, контрабандних сигарет, було всього 1,5%. Це й є рівень контрабанди сигарет в Україну.


Джерело:
Бі-Бі-Сі

Культура/Суспільство 998 Переглядів

Заява Редакції

Використання матеріалів stattitablohy.ezreklama.com дозволяється лише за умови наявності імені автора роботи та прямого посилання (лінку) на цей сайт. Вебсайт і послуги http://stattitablohy.ezreklama.com є надані компанією EZREKLAMA (Манітоба, Канада). Відповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції може не співпадати з думкою авторів публікації. Редакція залишає за собою право редагувати матеріали.

Українська музика рокeрує

ПИШИ УКРАЇНСЬКОЮ

Пиши українською
Тут спілкуються українською

HTML block #1

block.

Random Articles

Зашлакованість, токсини, інтоксикація

Попадаючи в організм різними шляхами, токсини починають поступово відкладатися в тканинах, відбувається так звана «зашлаковка», або інтоксикація,...

Здоров'я

Козацька символіка- атрибут самовизначення держави

Автор: Тетяна Ясюк Українське козацтво як нова верства суспільства було своєрідним явищем пізнього середньовіччя і відіграло особливу роль в...

Історія

Крик про допомогу батьків учнів ліквідованих шкіл № 3, 27, 100 з украї

Звернення батьків учнів ліквідованих 15 квітня 2011 сесією Макіївської міської ради шкіл № № 3, 27, 100 з українською мовою навчання Донецької...

Права людини

Отець Ксаверій Кнотц «Секс, якого не знаєте»

Отець Ксаверій Кнотц на Форумі видавців розповів про «Секс, якого не знаєте» 16 вересня, у Львові спеціальний гість Форуму видавців...

Література

Actions

Поділитися

Надіслати друзям

Повідомлення

Very Bottom Block Position

 

Ваше оголошення тут

Пишіть admin@ezreklama.com

 

 

Реклама 3

Новини

Міністерські портфелі з українським корінням у новому уряді Канади

Nov 8, 2015

Етнічно та гендерно різноманітний новосформований канадський уряд буде діяти злагоджено та переконливо в обстоюванні української позиції на міжнародній арені та залучення нових партнерів до підтримки України. Такі сподівання висловлює посол Канади в Україні Роман Ващук. Канадський уряд в особі... Читати далі →

Новопризначений міністр Маріанна Мигайчук відвідала святкування 99-річчя Канадського-українського інституту "Просвіта" у Вінніпезі

Nov 8, 2015

Сьогодні, 7-ого листопада 2015 р., ми були свідками події історичного значення, яка відбулася у Вінніпезі, в приміщенні Канадського-українського інституту "Просвіта"  де відбувся бенкет з нагоди його 99-річниці. На запрошення голови Манітобської філії Ліги Українців Канади п.... Читати далі →

ВКонтакте, Яндекс та Мail.Ru почали "зливати" ФСБ дані про своїх користувачів

Sep 6, 2014

Субота, 06 вересня 2014 Соціальна мережа "ВКонтакте" включена до реєстру Роскомнадзору в рамках виконання скандального "закону про блогерів", прийнятого в Росії 1 серпня.  З відповідною заявою виступив прес-секретар Роскомнадзору Вадим Ампелонський.... Читати далі →


Footer block #1

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #2

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #3

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod incorrupte.

Footer block #4

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.