Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/ezreklam/public_html/stattitablohy/index.php on line 65
Секонд-хенд: заборонити чи залишити? :: Надано EzReklama

Реклама 2

 

New blog posts

Administrator has not posted any blogposts yet.

Статистика сайту

site stats View My Stats

 

 

Секонд-хенд: заборонити чи залишити?

by Guest on Oct 3, 2010

Плани українського уряду скоротити або взагалі унеможливити імпорт уживаних речей до України викликали затятий спротив тих, хто будує на торгівлі секонд-хендом свій бізнес. Щоби врятуватись від потенційних збитків, вони розпочали суспільну дискусію на тему: потрібний секон-хенд українцям чи ні?

Продавці і суспільна користь секонд-хенду

Продавці секонд-хенду в кількох регіонах проводять низку мітингів і роз’яснювальних заходів, які мають пояснити громадськості суспільну важливість індустрії імпортних ношених речей.

На цьому тижні Асоціація дилерів одягу секонд-хенд провела акції протесту у Житомирі, Луганську, Львові і Харкові, і ще в кількох містах.

На них із гаслами на кшталт "Залишити малозабезпечених без дешевого одягу взимку - злочин!" вийшли тисячі людей.

Речники Асоціації наводять цілу низку причин, які мають довести, що обмеження торгівлі вживаними одягом і взуттям недоречне.

По-перше, це доступність для тих, хто не може собі дозволити купити щось дорожче. Віце-президент Асоціації дилерів одягу секонд-хенд Хамед Рахімі оприлюднив цифри, згідно з якими на одного мешканця України припадає півтора кілограми ношеного одягу, а покупцями цієї продукції є близько 80% українців.

Крім того в разі, коли потік секонд-хенду з-за кордону буде перекрито, то втратять роботу, за різними підрахунками, від 325 тисяч до одного мільйона українців. Лише на одній Харківщині безробітними залишаться близько 30 тисяч осіб.

Продавці секунд-хенду переконані, що від скасування імпорту ношених речей значно скоротяться надходження до державного і місцевих бюджетіву.

За оцінкою Владислава Мясоєдова, віце-президента дилерів одягу секонд-хенд, лише минулого року продавці вживаних речей сплатили до бюджету України близько 400 мільйонів гривень податків.

У своєму бізнесі в Асоціації не вбачають і жодної загрози для вітчизняних виробників одягу і взуття. Хамед Рахімі вважає: "Для легкої промисловості реальними є інші проблеми: у них немає фурнітури, немає обладнання, немає тканин, й усі закони, котрі є в Україні, не дозволяють їм конкурувати з легкою промисловістю Китаю і Туреччини. Реальна загроза легкій промисловості там, але аж ніяк не секонд-хенд".

Урядовці і промисловці: секонд-хенд має зникнути

Однак український уряд не повідомив про жодні наміри відмовитись від ідеї скорочення імпортування секонд-хенду.

Як і раніше, чиновники вбачають у масовому продажу вживаного одягу і взуття загрозу легкій промисловості і джерело контрабанди.

Спочатку прем'єр-міністр Микола Азаров запропонував установити досить високі ставки податків для операцій з ввозу в Україну секонд-хенду.

Але згодом віце-прем'єр Борис Колесніков заявив, що обмеження імпорту вживаних речей буде проведене не через Податковий, а через Митний кодекс.

Пан Колесніков піддав сумніву правдивість статистики вживаних речей, що їх завозять до України. На його думку, середньоститстичний українець так багато секонд-хенду не купує:

"Тобто мова йде про фальсифікацію митних документів з метою ввезення нової продукції. От весь зміст. Перше - це несумлінна конкуренція. Ми повинні, будь-яка країна світу повинна піклуватися про свою промисловість".

Минулого тижня голова Державного комітету з регуляторної політики та підприємництва Михайло Бродський навів офіційну статистику: на сьогодні в Україну ввозять на рік 90 тис. тонн секонд-хенду.

"Зараз починається робота з Митним кодексом. Ми унеможливлюватимемо ввезення в Україну костюмів по 3,8 [долари за штуку], взуття по 1 долару", - додав пан Бродський.

Михайло Бродський промовляв на круглому столі, присвяченому проблемам легкої промисловості.

Раніше українські виробники одягу неодноразово висловлювалися за державний контроль імпорту секонд-хенду.

Олександр Соколовський, президент всеукраїнського об'єднання обласних організацій роботодавців легкої промисловості, зокрема, заявив на прес-конференції:

"Якби запровадили ліцензування для тих операторів, які займаються цим видом діяльності, це ніяк би не вплинуло на їх кількість, воно б змусило більш відповідально ставитися до того, що під виглядом секонд-хенду завозиться інший товар, або секонд-хенд іде з порушеннями якихось санітарно-епідеміологічних норм".

Джерело: Бі-Бі-Сі

Культура/Суспільство 1029 Переглядів

Заява Редакції

Використання матеріалів stattitablohy.ezreklama.com дозволяється лише за умови наявності імені автора роботи та прямого посилання (лінку) на цей сайт. Вебсайт і послуги http://stattitablohy.ezreklama.com є надані компанією EZREKLAMA (Манітоба, Канада). Відповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції може не співпадати з думкою авторів публікації. Редакція залишає за собою право редагувати матеріали.

Українська музика рокeрує

ПИШИ УКРАЇНСЬКОЮ

Пиши українською
Тут спілкуються українською

HTML block #1

block.

Random Articles

Літо у "Козацькій фортеці"

Літо у "Козацькій фортеці" Автор: Наталка ПРИСТУП Ще весна, а подруга вже готує сина до літнього відпочинку. Шиє… кілька пар...

Туризм і дозвілля

ПАРЄ: Україна - одна з найгірших у шануванні прав людини

Автор: Дар’я Тарадай Парламентська асамблея Ради Європи назвала Україну серед 9 держав зі значними системними недоліками, які призводять до...

Права людини

У Корчівці споруджено пам’ятник Дмитру Соколовському

Автор: Роман Коваль Волинський отаман Дмитро Тимофійович Соколовський народився 23 жовтня 1894 р. в с. Горбулів Радомишльського повіту, нині...

Культура/Суспільство

«Тривожні діти»

“Не знаю, що син буде робити в першому класі, якщо у підготовчій групі без мене не може залишитись», - скаржилася подругам мама шестирічного...

Сім’я і виховання

СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНЕ СТАНОВИЩЕ КІЦМАНСЬКОГО РАЙОНУ ЗА 2010 РОКУ

повідомлення управління статистики у Кіцманському районі СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО У 2010р. сільськогосподарськими виробниками району одержано за...

Прес-випуск

Actions

Поділитися

Надіслати друзям

Повідомлення

Very Bottom Block Position

 

Ваше оголошення тут

Пишіть admin@ezreklama.com

 

 

Реклама 3

Новини

Міністерські портфелі з українським корінням у новому уряді Канади

Nov 8, 2015

Етнічно та гендерно різноманітний новосформований канадський уряд буде діяти злагоджено та переконливо в обстоюванні української позиції на міжнародній арені та залучення нових партнерів до підтримки України. Такі сподівання висловлює посол Канади в Україні Роман Ващук. Канадський уряд в особі... Читати далі →

Новопризначений міністр Маріанна Мигайчук відвідала святкування 99-річчя Канадського-українського інституту "Просвіта" у Вінніпезі

Nov 8, 2015

Сьогодні, 7-ого листопада 2015 р., ми були свідками події історичного значення, яка відбулася у Вінніпезі, в приміщенні Канадського-українського інституту "Просвіта"  де відбувся бенкет з нагоди його 99-річниці. На запрошення голови Манітобської філії Ліги Українців Канади п.... Читати далі →

ВКонтакте, Яндекс та Мail.Ru почали "зливати" ФСБ дані про своїх користувачів

Sep 6, 2014

Субота, 06 вересня 2014 Соціальна мережа "ВКонтакте" включена до реєстру Роскомнадзору в рамках виконання скандального "закону про блогерів", прийнятого в Росії 1 серпня.  З відповідною заявою виступив прес-секретар Роскомнадзору Вадим Ампелонський.... Читати далі →


Footer block #1

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #2

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #3

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod incorrupte.

Footer block #4

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.