Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/ezreklam/public_html/stattitablohy/index.php on line 65
Як врятуватися з найнебезпечніших ситуацій :: Надано EzReklama

Реклама 2

 

New blog posts

Administrator has not posted any blogposts yet.

Статистика сайту

site stats View My Stats

 

 

Як врятуватися з найнебезпечніших ситуацій

by Guest on Aug 1, 2013

1. Тиснява

Спробуйте залишатися на ногах - це ключ до виживання. Як тільки вас зіб'ють з ніг, ваші шанси істотно зменшуються. У цьому випадку, якщо ви не можете відразу встати, прийміть захисну позу, підібгавши ноги і прикривши голову руками. Направте голову в напрямку руху натовпу, щоб вас не вдарили і постарайтеся встати назад на ноги. У разі вогню, потрібно залишатися внизу, щоб уникнути диму і дихати через вологу тканину.

2. Напад собак

Зберігайте спокій, спробуйте не кричати, не дивитися в очі собаці, не показувати страх або тривогу. Переконавшись у вашій безпечності, він може втратити до вас інтерес. Не дозволяйте собаці перебувати позаду вас. Якщо він починає крутитися навколо вас, що є ознакою підготовки до нападу, повертайтеся разом з ним.
Якщо у вас з собою є якийсь предмет, наприклад, парасолька, помістіть її перед собою, щоб здаватися більшим і краще контролювати простір навколо себе. Пам'ятайте, що потрібно захищати обличчя, груди і горло. Тримайте руки в кулаках, щоб захистити пальці.

 

 3. Авіакатастрофа

По-перше,  сідаючи в літак, одягайтеся відповідно на випадок аварійної ситуації. Джинси і довгі рукави можуть у якійсь мірі захистити вас від опіків і гострих предметів. Пасажири в задній частині літака частіше виживають, ніж в передній. Найнебезпечнішим часом є перші 3 хвилини після зльоту і 8 хвилин перед приземленням. У цей час найкраще не знімати взуття, підняти столик, і звернути увагу на найближчі виходи. Тримайте ручну поклажу під сидінням попереду, щоб ноги не вдарилися об сидіння. Якщо удар неминучий, прийміть правильне положення.
Перші 90 секунд після краху важливі. У цей час потрібно зберігати спокій і вибратися з літака якнайшвидше.

 

Небезпечні ситуації природного походження.

 4. Снігова лавина

Не намагайтеся перегнати її. Лавина буде швидшою за вас, навіть якщо ви на лижах. У вас набагато більше шансів, якщо ви будете рухатися горизонтально від неї. Якщо уникнути її неможливо, закрийте рот і помістіть руки перед обличчям, щоб створити повітряну кишеню, яка знадобитися вам, коли впаде сніг. Не намагайтеся кричати, оскільки це витрачає потрібний вам кисень. І нарешті, можете помочитися (серйозно!), щоб пошукові собаки легше вас знайшли.

 

5. Поведінка під час грози

Спробуйте знайти низинне місце і сядьте навпочіпки. Потрібно перебувати якомога нижче, але щоб ваше тіло якнайменше торкалося землі. Тепер прикрийте вуха, якщо ви справдi опинилися посеред грози, грім може пошкодити барабанні перетинки.

6. Торнадо

Найголовніше в цій ситуації - знайти укриття. Якщо ви не можете його знайти, спробуйте визначити напрямок смерчу. Вибирайтеся з машини і біжіть у зворотному напрямку.
Смерч може рухатися зі швидкістю до 100 км на годину, тому варто поквапитися. Якщо нічого не допомагає, лягайте на землю, прикрийте голову і тримайтеся.

 

7. Велика хвиля

Найкраще спробувати перепливти хвилю, поки вона не розбилася. Якщо це неможливо, потрібно витягнути руки і ноги, щоб розподілити удар і утримати себе від глибокого занурення у воду. Зробіть глибокий вдих і почекайте, поки хвилювання не вщухне. Вас буде кидати у різні сторони, але спробуйте зберігати орієнтацію і не панікуйте. Постарайтеся повернутися на поверхню якомога швидше, дихайте і спробуйте оцінити ситуацію, оскільки можете знову в неї потрапити.

8. Падіння з гірського схилу

Не старайтесь дотягнутися до якоїсь опори, це вам не допоможе. Притисніть підборіддя до грудей і постарайтеся використовувати свої ноги як гальма.

 9. Укус медузи

Постарайтеся швидше дістатися до берега і накладіть пісок на залишки щупалець медузи.  Як тільки вони висохли, скористайтеся предметом, типу кредитної картки, щоб зчистити їх одним рухом. Не тріть це місце, так як це може призвести до подальшого випускання токсинів в шкіру.

 

10. Ви провалилися під лід

Вибирайтеся в тому ж напрямку, звідки прийшли, оскільки можете бути впевнені, що там лід зміг вас витримати. Якщо поруч немає нікого, хто міг би вам допомогти, доведеться використовувати свої передпліччя, щоб виштовхнути себе. Зіпріться широко розставленими руками на край крижини і підтягніться, витягуючи по черзі тулуб і ноги. Не ставайте на ноги, а повзіть до берега.

 

11. Заблукали у лісі: що робити?

 Використовуйте гілки і листя, щоб ви могли повернутися з пройденого шляху.  Підійміться на височину, щоб зрозуміти, чи зможете зорієнтуватися. Тепер рухайтеся по спуску, поки не знайдете річку або іншу рухому масу води. Дотримуйтесь напрямку потоку води, що зазвичай виведе до міста або села. Якщо ви не натрапляєте на воду, продовжуйте рухатися прямо і орієнтуйтеся за сонцем.

12. Авто впало в річку

Якщо ви випадково з`їхали у водойму, у вас є приблизно 90 секунд, перш ніж кабіну повністю заллє водою. На жаль, при зануренні нижнього краю дверей, відкрити їх буде  неможливо, тому потрібно відкрити вікно і відстебнути ремені безпеки. Якщо ви не можете відкрити вікна, спробуйте вибити їх ногами.

13. У разі пожежі

Як правило, вбиває людей не вогонь, а дим. Потрібно знаходитися якомога нижче, оскільки нагріті гази підіймаються вгору. Залишайтеся біля стіни і тримайтеся за неї рухаючись у пошуках виходу з приміщення. Що б ви не робили, намагайтеся не вдихати газ. Якщо відчуваєте, що втрачаєте свідомість, лягайте пластом на підлогу навпроти стіни. Це допоможе пожежним легше вас знайти.

14. Судома в нозі: що робити?

Судома у воді може бути дуже небезпечною. Перше, що потрібно зробити - це перевернутися і пливти на спині, щоб вода не потрапила в легені. Потім розтягніть місце, де виникла судома, наприклад, потягнувши стопу на себе, тримаючи за великий палець, або почекайте, поки судома не мине.

15. Нога заплуталась у водоростях

Якщо це можливо, пливіть на спині, як і у випадку з судомою. Якщо ваша голова знаходиться під водою, постарайтеся не панікувати і зберігайте кисень. За допомогою руки спустіть водорості з ноги, поки не звільнитеся. Не намагайся активно рухатися, оскільки це може погіршити ваше становище.

16. Що робити, якщо подавився

Якщо ви знаходитеся в громадському місці, краще там і залишатися. У цьому випадку у вас більше шансів, що хтось прийде на допомогу. Якщо поруч нікого немає, вам доведеться виконати прийом Гаймліха самому. Це означає, що вам потрібно вдаритися животом (між пупком і реберними дугами)  до  твердого предмета, наприклад об стілець. Мета полягає в тому, щоб стиснути повітря в діафрагму і виштовхнути об'єкт з горла.

17. Випадок нападу  в ліфті

Найгірше, що можна зробити і що більшість жертв інстинктивно роблять, - це відійти до дальшої стіни ліфта. Найкраще перебувати в кутку біля дверей поруч з панеллю управління ліфтом. Принаймні, так ви краще контролюєте ситуацію.

18. Падіння з висоти

Якoю безнадійною не була би ця ситуація, були випадки, коли люди виживали. Є кілька факторів, які підвищують ваші шанси.
По-перше, прийміть «положення прогнувшись» (відомий у парашутизмі термін). По суті, потрібно витягнутися якомога сильніше, щоб створити опір. По-друге, намітьте приземлення, уникаючи бетонної поверхні (в ідеалі приземлитися у воду). Можна спробувати пересунутися вправо, наприклад, опустивши праве плече і навпаки. І нарешті, розслабтеся, зігніть коліна  ступнями вперед і спробуйте перекотитися. Так, принаймні, ви збільшите свої шанси на щасливий кінець.

 

Небезпечні  надзвичайні ситуації

19. Ядерний вибух

У цій ситуації можна вижити, якщо ви знаходитесь поза радіусом ударної хвилі. Само собою, якщо є попереджувальні знаки, потрібно знайти укриття, бажано під землею. Якщо ви знаходитесь у зоні ураження, падайте на землю і закрийте голову, як тільки побачите вибух, тому що може знадобитися до 30 секунд, щоб ударна хвиля вас досягла. Не дивіться на спалах, це відразу вас засліпить. Якщо у вас є хороше укриття, найкраще сидіти там і чекати порятунку.

20. Стрілянина в школі та інших приміщеннях

 Американські вивчення випадків стрілянини в школі показали, що є 4 фактори, які збільшують ваші шанси на виживання. Як би банально це не звучало, але перше, що потрібно зробити, - це втекти (бажано зигзагом). Однак це не завжди можливо.
Друге - це забарикадувати двері. Якщо ви створите перешкоду, озброєний, швидше за все, не буде на це витрачати свій час. Однак якщо він все-таки вирішить проникнути, найкраще прикинутися мертвим. Для цього потрібно не панікувати і контролювати своє дихання. І четверте, якщо нічого не допомогло, використовуйте адреналін у своїх цілях і спробуєте дати відсіч.

21. Вас захопили в заручники

 Якщо ви плануєте втекти, потрібно робити це швидко. Важливі перші кілька хвилин. Навколо можуть бути ще люди, але варто бути обережним. Якщо шанси малі, можна ускладнити свою ситуацію, і в цьому випадку краще поводитися за правилами. Спостерігайте за всім, що відбувається і спробуйте зрозуміти, чому вас викрали. Можливо, це допоможе вам дізнатися, що планують робити викрадачі. Хоча багато заручників виживають, може знадобитися кілька років, перш ніж прийде порятунок. Що би не сталося, не втрачайте надії і зважте весь ризик і переваги спроб до втечі.

22. Перехресний вогонь

Перше і найочевидніше - це спробувати вислизнути. Якщо це неможливо і поруч немає ніякого укриття, лягайте пластом на землю, закинувши руки за голову (принаймні, це краще, ніж стояти, задерши руки над головою). Постарайтеся оцінити ситуацію і повільно відповзіть в безпечне місце.

23. Поховали живцем

 Як би неймовірно це не звучало, такі випадки вже були. Перше і найважливіше - треба перестати панікувати, накрити обличчя одягом, оскільки попереду на вас чекає брудна робота.

Витягніть руки і ноги вгору і, використовуючи ноги (що є сильнішими), штовхайте. Моліться, щоб труна виявилася дерев'яною. У цьому випадку, вам потрібно зробити пробоїну. Як тільки це відбудеться, земля почне сипатися на вас (ось для чого потрібно натягнути одяг на голову), і потрібно ногами відштовхувати її до іншого кінця труни. За умови, що ви знаходитесь не дуже глибоко, незабаром ви зможете прорити собі шлях на поверхню.

Заява Редакції

Використання матеріалів stattitablohy.ezreklama.com дозволяється лише за умови наявності імені автора роботи та прямого посилання (лінку) на цей сайт. Вебсайт і послуги http://stattitablohy.ezreklama.com є надані компанією EZREKLAMA (Манітоба, Канада). Відповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції може не співпадати з думкою авторів публікації. Редакція залишає за собою право редагувати матеріали.

Українська музика рокeрує

ПИШИ УКРАЇНСЬКОЮ

Пиши українською
Тут спілкуються українською

HTML block #1

block.

Random Articles

Як правильно скласти великодній кошик

Автор: Ірина Демків Пасхальний кошик, з усім його наповненням, який сьогодні є невід'ємним атрибутом Великодня, це відображення язичницьких...

Корисні Поради/Повчальні

Як визначити рівень знезараження води за допомогою ОВП-метра?

Як визначити рівень знезараження води за допомогою ОВП-метра?

Сім’я і виховання

Ранній початок статевого життя може спричинити недорозвинення чоловічи

Американські вчені з Державного університету Огайо дійшли висновку, що початок статевого життя у підлітковому віці може призвести до недорозвинення...

Здоров'я

Як виміряти ОВП питної води?

Як виміряти ОВП питної води?

Здоров'я

Автокефалія повинна бути надана матірною Церквою - Константинопольсько

Автокефалія повинна бути надана матірною Церквою - Константинопольською Автор: Митрофорний Протоієрей,  Др. Ігор Ю. КУТАШ Справи...

Релігія/Духовність

Actions

Поділитися

Надіслати друзям

Повідомлення

Very Bottom Block Position

 

Ваше оголошення тут

Пишіть admin@ezreklama.com

 

 

Реклама 3

Новини

Міністерські портфелі з українським корінням у новому уряді Канади

Nov 8, 2015

Етнічно та гендерно різноманітний новосформований канадський уряд буде діяти злагоджено та переконливо в обстоюванні української позиції на міжнародній арені та залучення нових партнерів до підтримки України. Такі сподівання висловлює посол Канади в Україні Роман Ващук. Канадський уряд в особі... Читати далі →

Новопризначений міністр Маріанна Мигайчук відвідала святкування 99-річчя Канадського-українського інституту "Просвіта" у Вінніпезі

Nov 8, 2015

Сьогодні, 7-ого листопада 2015 р., ми були свідками події історичного значення, яка відбулася у Вінніпезі, в приміщенні Канадського-українського інституту "Просвіта"  де відбувся бенкет з нагоди його 99-річниці. На запрошення голови Манітобської філії Ліги Українців Канади п.... Читати далі →

ВКонтакте, Яндекс та Мail.Ru почали "зливати" ФСБ дані про своїх користувачів

Sep 6, 2014

Субота, 06 вересня 2014 Соціальна мережа "ВКонтакте" включена до реєстру Роскомнадзору в рамках виконання скандального "закону про блогерів", прийнятого в Росії 1 серпня.  З відповідною заявою виступив прес-секретар Роскомнадзору Вадим Ампелонський.... Читати далі →


Footer block #1

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #2

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #3

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod incorrupte.

Footer block #4

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.