Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/ezreklam/public_html/stattitablohy/index.php on line 65
Не фліртуйте з роботодавцями! :: Надано EzReklama

Реклама 2

 

New blog posts

Administrator has not posted any blogposts yet.

Статистика сайту

site stats View My Stats

 

 

Не фліртуйте з роботодавцями!

by Guest on Jan 25, 2010

Автор:  Лариса ПОПРОЦЬКА

Знайти роботу до душі – завдання не з простих. Якщо ж вам пощастило й ви отримали шанс посісти омріяну посаду, попереду – чимало випробувань.
Найперше – це співбесіда. До неї потрібно ставитися як до екзамену – чим краще підготуєтесь, тим більше шансів, що пройдете.

Готуватись, перш за все, потрібно психологічно. Ваш настрій повинен бути бадьорим, робочим та діловим. Напередодні неприпустимі вечірки з друзями та дискотеки – «пом’ятий» вигляд, синці під очима та вчорашній перегар зведуть ваші шанси до нуля.

Якщо ви захворіли, домовтеся про перенесення зустрічі заздалегідь, а не за п’ять хвилин до її початку.

Запізнення – неприпустимі, але й приходити на 20-30 хвилин раніше також не варто. Ваш прихід задовго до призначеного часу внесе хаос у плани роботодавця або менеджера з персоналу, а це може його рознервувати та налаштувати проти вас ще до початку співбесіди.

Зовнішній вигляд має відповідати вакансії, на яку ви хотіли б влаштуватися. Не варто приходити у шортах, джинсах, коротких спідницях. Найприйнятніший – діловий стиль одягу: можливо, вам доведеться зустрітися не з одним, а з декількома різними за статусом керівниками. Представницям чарівної статі знадобляться не надто нав’язливі парфуми та макіяж природних відтінків.

Усім своїм виглядом слід демонструвати діловитість, доброзичливість, готовність до співпраці. Жінкам не варто намагатися здобути прихильність роботодавця, кокетуючи з ним.

Під час співбесіди провідну позицію займає той, хто її проводить. Саме тому не варто перебирати ініціативу на себе, перебивати роботодавця й тарахкотіти безперестанку. У вашій біографії йому цікаві лише визначені факти, тому не варто переповідати все своє життя.

Під час розмови тримайтеся природно, не замикайтеся в собі, не демонструйте переляк та роздратування. Останнім часом з’явилося чимало книжок, в яких описується техніка поведінки на співбесіді: готові відповіді на запитання роботодавців, поради щодо міміки, жестів. Не сумнівайтеся, що досвідчені інтерв’юери помітять вашу завчену, заздалегідь підготовлену поведінку, а це – вам не на користь.

Будьте готові до того, що вас запитають про сім’ю, захоплення, друзів, вибір професії, причини звільнення з попереднього місця роботи. Необхідно давати повні та лаконічні відповіді, а не просто «так» або «ні»: роботодавець намагається не просто почути відповідь, а й перевірити ваше вміння викладати думки.

Розповідаючи про колишні успіхи, говоріть лише про реальні досягнення. Не слід приписувати собі зайве – можливо, вам доведеться реалізовувати це на новому місці праці.

Перед співбесідою вас можуть попросити пройти тестування – психологічні, професійні, імітаційні… До цього слід ставитися спокійно та розглядати як своєрідне випробування. Результати не мають вирішального значення, а розглядаються як один з етапів відбору. Тестування зазвичай добровільне, але відмовлятися – не у ваших інтересах.

Вміти «подати себе» - лише половина справи. Важливо також почути те, що вам говорять, та вміти читати між рядками. Успішність проходження співбесіди залежить не лише від професійних навичок – роботодавець хоче зрозуміти, чи зможете ви бути членом команди, до якої прагнете потрапити.

Будьте готові до запитань: «Чому ви обрали саме цю компанію? До якої кар’єрної сходинки хочете дійти?». Бажано заздалегідь підготувати правильну відповідь.

Ви маєте право все знати про фірму, її місію, корпоративну структуру, адаптацію персоналу, тож не соромтеся ставити питання.

Якщо в ході співбесіди з’ясовується, що робота вам не підходить, різко переривати інтерв’ю – неетично.

Якщо вас не взяли на роботу – не впадайте у відчай! Вважайте, що це був один з екзаменів – тепер ви володієте новою інформацією, знаєте відповіді, які хоче чути роботодавець. Будь-яка співбесіда – цінний досвід. 

Автор:  Лариса ПОПРОЦЬКА
Джерело: Високий Замок 
www.wz.lviv.ua

Заява Редакції

Використання матеріалів stattitablohy.ezreklama.com дозволяється лише за умови наявності імені автора роботи та прямого посилання (лінку) на цей сайт. Вебсайт і послуги http://stattitablohy.ezreklama.com є надані компанією EZREKLAMA (Манітоба, Канада). Відповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції може не співпадати з думкою авторів публікації. Редакція залишає за собою право редагувати матеріали.

Українська музика рокeрує

ПИШИ УКРАЇНСЬКОЮ

Пиши українською
Тут спілкуються українською

HTML block #1

block.

Random Articles

Макаронні вироби - найулюбленіша їжа в світі

Як макаронам вдалося завоювати світ

Кулінарія

Туристів дивує брак смітників і тішить бруківка

Туристів дивує брак смітників і тішить бруківка  Автор: Оксана Нагірна Нарешті позаду державний іспит, а у кишені диплом...

Туризм і дозвілля

ЕВОЛЮЦІЯ КАТЕГОРІЇ «КАПІТАЛ» НА РІЗНИХ ЕТАПАХ РОЗВИТКУ ЕКОНОМІЧНОЇ ДУМКИ

ЛУЦЕНКО О.С. У статті досліджено історичний генезис трактування категорії «капітал» з урахуванням функціональних особливостей його речовинних...

Бізнес/Економіка

Втрачений шанс

Втрачений шанс 90 років тому, 30 серпня 1919 року, об'єднані війська Армії УНР та УГА здобули Київ Автор: Володимир Манько Було літо...

Історія

Патріарх Кирило створить помісну церкву краще за Ющенка?

Автор: Олександр Палій Я б не писав про черговий візит Московського патріарха (тим більше, що він обіцяв ще не раз повернутися), якби не дві...

Релігія/Духовність

Actions

Поділитися

Надіслати друзям

Повідомлення

Very Bottom Block Position

 

Ваше оголошення тут

Пишіть admin@ezreklama.com

 

 

Реклама 3

Новини

Міністерські портфелі з українським корінням у новому уряді Канади

Nov 8, 2015

Етнічно та гендерно різноманітний новосформований канадський уряд буде діяти злагоджено та переконливо в обстоюванні української позиції на міжнародній арені та залучення нових партнерів до підтримки України. Такі сподівання висловлює посол Канади в Україні Роман Ващук. Канадський уряд в особі... Читати далі →

Новопризначений міністр Маріанна Мигайчук відвідала святкування 99-річчя Канадського-українського інституту "Просвіта" у Вінніпезі

Nov 8, 2015

Сьогодні, 7-ого листопада 2015 р., ми були свідками події історичного значення, яка відбулася у Вінніпезі, в приміщенні Канадського-українського інституту "Просвіта"  де відбувся бенкет з нагоди його 99-річниці. На запрошення голови Манітобської філії Ліги Українців Канади п.... Читати далі →

ВКонтакте, Яндекс та Мail.Ru почали "зливати" ФСБ дані про своїх користувачів

Sep 6, 2014

Субота, 06 вересня 2014 Соціальна мережа "ВКонтакте" включена до реєстру Роскомнадзору в рамках виконання скандального "закону про блогерів", прийнятого в Росії 1 серпня.  З відповідною заявою виступив прес-секретар Роскомнадзору Вадим Ампелонський.... Читати далі →


Footer block #1

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #2

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #3

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod incorrupte.

Footer block #4

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.