Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/ezreklam/public_html/stattitablohy/index.php on line 65
*WikiVid - новий погляд на навчання* :: Надано EzReklama

Реклама 2

 

New blog posts

Administrator has not posted any blogposts yet.

Статистика сайту

site stats View My Stats

 

 

*WikiVid - новий погляд на навчання*

by Administrator on Dec 13, 2015

Автор: Vladyslav Filipovskyy

Нова інтерактивна навчальна платформа WikiVid вже працює в Німеччині, Польщі, Швейцарії і Австрії. Також розроблено українську та російську версію сайту, які у найближчий час стануть доступними для кожного. Чи зможе новий спосіб передачі знань підкорити інтернет?
 
*Відео — це майбутнє?*

Дотепер в інтернеті домінувало писемне слово. Обмін інформацією відбувався через публікацію статей на порталах та у блогах. Кілька років тому автори почали максимально використовувати можливості які пропонує мережа. Почали з'являтися статті не тільки з фотографіями але і з відео.
Застосування цих можливостей показало що публікації стали більш привабливими для користувачів. В той самий час почали набирати популярність платформи, робота яких була основана на передачі інформації у відео форматі. Багато інтернет користувачів вважає що відео витисне писемне слово, адже відео більш атракційне ніж текст.

*WikiVid – нова форма пошуку знань*

У мережі можна знайти безліч сторінок, які дають можливість своїм користувачам публікувати свої власні відео. Спочатку це було гарною ідеєю, але з часом з'явилося безліч проблем. Публіковані відео часто не сортовані по категоріям, що створює плутанину. Авторам важко звернутися до цільової аудиторії, а зацікавлені користувачі часто не можуть знайти інформацію яку шукають. Вирішенням цих незручностей може стати WikiVid, велика едукаційна платформа. Сайт складається з 40 категорій. Користувач має можливість дуже швидко знайти необхідну інформацію. Більш того може створити власний тематичний канал і ділитися своїми знаннями. Тематика
VIDs, тобто відео-записів, може бути різноманітна. Тільки має містити у собі спеціалізовані знання конкретної галузі. Що для одних легко може виявитися складним для інших. Користувач може записати VID присвячений життю Квентіна Тарантіно, а через хвилину лекцію на тему кінетичної будови матерії.

 *Навчання з розширеними функціями*

Засвоєння знань має відбуватися у найбільш зручний спосіб. Користувач навчиться більше, коли його увага буде повністю присвячена змісту. На сторінці міститься інформація опрацьована командою WikiVid, але кожен інтернет користувач також може ділитися знаннями. Спільними зусиллями створюється платформа, на якій користувач сам вирішує що хоче побачити, та чим хоче поділитися. Якщо користувачу подобається відео, він може додати його до улюблених. Таким чином, з'являється можливість побачити чим цікавиться кожен користувач. Також VIDs можна ділитися у соціальних
мережах. VIDs можна коментувати, оцінювати і навіть робити дотації, як винагороду за працю автора. Користувач може підписатися на канал і слідкувати за новими матеріалами. Більш того WikiVid дає можливість селекції інформації, яка надходить від автора до користувача і навпаки. У своєму профілі користувач може встановити які сповіщення хоче отримувати. Усі користувачі WikiVid створюють спільноту, платформа дає можливість завести нові знайомства, та спілкуватися з авторами та іншими користувачами. Також на WikiVid існує можливість створити “список побажань”, який дозволяю користувачеві представити свої пропозиції та побажання щодо нових VIDs. Також існує мобільна версія сайту.

*Бурхливий розвиток*

Польські інтернет користувачі тільки починають знайомитися з WikiVid. Однак, щодня на порталі з'являються нові користувачі, які знайомляться з ідеями сервісу. Дивляться VIDs інших користувачів та пробують розмістити свої. Більш того, до кожного матеріалу можна додати файл у якому можна розмістити текстову версію, презентацію, або результати досліджень. Безумовно сильною стороною платформи є ії функціональність. Люди які створюють VIDs самі вирішують чи на їх відео буде присутня реклама. WikiVid був створений з думкою про користувача.

*Переваги для України*

**Невдовзі WikiVid увійде на український інтернет простір. Сьогодні існує безліч відеоблогерів з дуже тісною конкуренцією. Дуже складно пробитися і стати розпізнавальним автором. WikiVid є конкурентноспроможною платформою, яка допоможе розвитися людям у яких є ідеї та бажання навчити інших. Для звичайного ж користувача з'явиться місце де можна знайти необхідну інформацію, не витрачаючи час на фільтрування.

Комп`ютери 1366 Переглядів

Author

admin

Administrator

Заява Редакції

Використання матеріалів stattitablohy.ezreklama.com дозволяється лише за умови наявності імені автора роботи та прямого посилання (лінку) на цей сайт. Вебсайт і послуги http://stattitablohy.ezreklama.com є надані компанією EZREKLAMA (Манітоба, Канада). Відповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції може не співпадати з думкою авторів публікації. Редакція залишає за собою право редагувати матеріали.

Українська музика рокeрує

ПИШИ УКРАЇНСЬКОЮ

Пиши українською
Тут спілкуються українською

HTML block #1

block.

Random Articles

Україна як місце для бізнесу: між Ліберією і Болівією

Автор: Анастасія Зануда Згідно із рейтингом Світового банку ведення бізнесу в Україні ускладнилося, але в оцінках ще не враховано наслідки...

Бізнес/Економіка

Соціально-економічне становище Глибоцького р-ну за січень–липень 2013 року

ПОВІДОМЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ СТАТИСТИКИ У ГЛИБОЦЬКОМУ РАЙОНІ

Цікаво знати

СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНЕ СТАНОВИЩЕ ГЛИБОЦЬКОГО РАЙОНУ ЗА СІЧЕНЬ–БЕРЕЗЕНЬ

СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНЕ СТАНОВИЩЕ ГЛИБОЦЬКОГО РАЙОНУ ЗА СІЧЕНЬ–БЕРЕЗЕНЬ 2013 РОКУ ПОВІДОМЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ СТАТИСТИКИ У ГЛИБОЦЬКОМУ РАЙОНІ...

Цікаво знати

Козацька символіка- атрибут самовизначення держави

Публікація студентки Інституту Журналістики ;1 курс ;ВСР Карпань Анни

Історія

Елла Лібанова: Українці помирають раніше за європейців

Населення Землі сягає позначки 7 мілдьярдів і продовжує зростати. За прогнозами, впродовж наступних 60 років кількість людей збільшиться до 9,5...

Культура/Суспільство

Actions

Поділитися

Надіслати друзям

Повідомлення

Very Bottom Block Position

 

Ваше оголошення тут

Пишіть admin@ezreklama.com

 

 

Реклама 3

Новини

Міністерські портфелі з українським корінням у новому уряді Канади

Nov 8, 2015

Етнічно та гендерно різноманітний новосформований канадський уряд буде діяти злагоджено та переконливо в обстоюванні української позиції на міжнародній арені та залучення нових партнерів до підтримки України. Такі сподівання висловлює посол Канади в Україні Роман Ващук. Канадський уряд в особі... Читати далі →

Новопризначений міністр Маріанна Мигайчук відвідала святкування 99-річчя Канадського-українського інституту "Просвіта" у Вінніпезі

Nov 8, 2015

Сьогодні, 7-ого листопада 2015 р., ми були свідками події історичного значення, яка відбулася у Вінніпезі, в приміщенні Канадського-українського інституту "Просвіта"  де відбувся бенкет з нагоди його 99-річниці. На запрошення голови Манітобської філії Ліги Українців Канади п.... Читати далі →

ВКонтакте, Яндекс та Мail.Ru почали "зливати" ФСБ дані про своїх користувачів

Sep 6, 2014

Субота, 06 вересня 2014 Соціальна мережа "ВКонтакте" включена до реєстру Роскомнадзору в рамках виконання скандального "закону про блогерів", прийнятого в Росії 1 серпня.  З відповідною заявою виступив прес-секретар Роскомнадзору Вадим Ампелонський.... Читати далі →


Footer block #1

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #2

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #3

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod incorrupte.

Footer block #4

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.