Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/ezreklam/public_html/stattitablohy/index.php on line 65
Український Інтернет-користувач: його потреби та сподівання :: Надано EzReklama

Реклама 2

 

New blog posts

Administrator has not posted any blogposts yet.

Статистика сайту

site stats View My Stats

 

 

Український Інтернет-користувач: його потреби та сподівання

by Guest on Sep 2, 2009

Український Інтернет-користувач: його потреби та сподівання
___________________________________________________________________________________________

Джерело: www.innovations.com.ua. Сайт для інноваційних менеджерів
Автор: Альона Сідак 
 
Що шукає сучасний український користувач у всесвітній мережі? Відповідь на це питання дає свіже дослідження компанії iVOX.. Більше двох тисяч українських користувачів світової мережі взяли участь в опитуванні в червні цього року.

Що для вас всесвітня мережа? Простір для комунікацій чи інструмент вирішення питань щодо роботи та навчання? Компанія iVOX опитала 2024 респондента, щоб дати відповіді на ці питання. Вибірка репрезентує українських користувачів всесвітньої мережі за такими показниками як стать, вік і регіон проживання. Згідно з даними опитування 65,9% респондентів проводять значну частину часу в Інтернеті, 6% вважають, що приділяють світовій мережі занадто багато особистого часу. Чи можна говорити про Інтернет-залежність, чи розуміти це як адекватну тенденцію у сфері цифрових технологій?

Близько 11% опитаних не уявляють свого життя без Інтернету та онлайн-послуг. І що найцікавіше, саме представники вікової категорії 45 і старше схиляються до цієї думки, хоча ми звикли думати, що це більш характерно для молодого покоління.

Інтернет для спілкування

Деякі респонденти відчувають самотність у разі відсутності доступу до Інтернету. Це пояснюється багатьма факторами, одним з яких є популярність віртуальних соціальних мереж в нашій країні. На момент опитування 87% користувачів всесвітньої мережі є відвідувачами різних соціальних мереж. Найбільш популярним серед українських Інтернет-користувачів є сайт odnoklassniki.ru, за нього проголосувало 37,6%; другим по значимості для українців є vkontakte.ru (29%). Проект компанії Mail.Ru - "Мій світ" - займає третє місце і отримав 10,7% голосів респондентів. Інші соціальні мережі, які популярні серед населення: livejournal.ru, connect.ua, facebook.com, myspace.com, linkedin.com відвідують 6,5% опитаних. Більше половини (55%) опитаних заходять на соціальні мережі щоденно, в основному з метою спілкування з друзями (88%).

У більшості респондентів (66%) користування соціальними мережами викликає деякі сумніви, а саме щодо конфіденційності особистих даних, розповсюдження вірусів через соціальні мережі, невпевненість в тому, що спілкування відбувається саме з тією людиною, дані якої представлені на сайті.

Крім соціальних мереж, віртуальне спілкування також досягається за допомогою інших систем - від мобільного телефону до чатів. За результатами опитування, в цьому секторі всі рекорди б'є електронна пошта (регулярно користуються якою понад 95% респондентів). На другому місці за ступенем популярності є месенджер (57%). Досить популярними є форуми (41%) та телефонний зв'язок (37%), а  блоги (14%) і чати (12%) поки що використовуються не дуже активно.

У той же час, як показало дослідження, незважаючи на те, що близько 17,9% проводять в Інтернеті більше часу, ніж планували, це не заважає їхнім зустрічам з друзями, навчанню або роботі і не викликає негативних емоцій у рідних та близьких. Поки що Інтернет не замінює живого спілкування - респонденти значно частіше спілкуються в реальному житті (43%), ніж через Інтернет (13%). А значна частина опитаних спілкується з друзями як через Інтернет так і в реальному житті.

Послуги всесвітньої мережі

Послуги, які пропонує світова мережа, є цікавими і корисними для багатьох відвідувачів Інтернету. Найбільш популярними сервісами для опитаних є завантаження комп'ютерних програм (70%), прослуховування і скачування музики (54%), перегляд та завантаження фільмів (49%), перегляд та завантаження відео (40% респондентів). Такими сервісами як он-лайн ігри, планування туристичних поїздок, купівля товарів, здійснення банківських та фінансових операцій регулярно користується менша кількість опитаних. У той же час, згідно з результатами опитування, більше половини респондентів найбільш активно використовують Інтернет з метою пошуку різної інформації.

Як свідчать результати опитування, при визначенні довіри до інформації, що надходить через Інтернет, користувачі мережі головним чином керуються характером відповідної інформації, на що вказали 50% респондентів. Але в цілому рівень довіри респондентів до всесвітньої мережі істотно перевищує рівень недовіри: довіряють мережі 46%, а не довіряють лише 5% респондентів.


Інтернет чи засоби масової інформації?

Якщо говорити про оцінку об'єктивності Інтернет як ЗМІ, респонденти схиляються до думки, що або Інтернет-ЗМІ так само об'єктивні, як і традиційні (даний варіант відповіді відзначили 33% респондентів), або є навіть більш об'єктивними (цієї думки дотримуються 39% респондентів ). Всього лише 11% опитаних вважають більш об'єктивними традиційні ЗМІ (газети, телебачення та інше).

55% респондентів відчувають себе некомфортно, якщо не мають доступу до Інтернету протягом тижня. У той же час, на підставі отриманих результатів дослідження можна зробити оптимістичний висновок про те, що українські користувачі активно освоюють незліченні можливості віртуальної мережі, не страждаючи небажаною Інтернет-залежністю.

Високий ступінь довіри до всесвітньої мережі і значна сила її впливу на користувачів відкривають великі можливості для компаній, орієнтованих на роботу в Інтернет-просторі.

Фото: mastertel.ru

Комп`ютери 1342 Переглядів

Заява Редакції

Використання матеріалів stattitablohy.ezreklama.com дозволяється лише за умови наявності імені автора роботи та прямого посилання (лінку) на цей сайт. Вебсайт і послуги http://stattitablohy.ezreklama.com є надані компанією EZREKLAMA (Манітоба, Канада). Відповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції може не співпадати з думкою авторів публікації. Редакція залишає за собою право редагувати матеріали.

Українська музика рокeрує

ПИШИ УКРАЇНСЬКОЮ

Пиши українською
Тут спілкуються українською

HTML block #1

block.

Random Articles

Соціально-економічне становище Глибоцького р-ну за січень–липень 2013 року

ПОВІДОМЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ СТАТИСТИКИ У ГЛИБОЦЬКОМУ РАЙОНІ

Цікаво знати

Звернення до землян

Розкриття найдільшої таємниці Всесвіту, та як нею скористатися в сьогоднішніх політичних умовах

Політичні оглядачі

СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНЕ СТАНОВИЩЕ ГЛИБОЦЬКОГО РАЙОНУ ЗА СІЧЕНЬ–БЕРЕЗЕНЬ

СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНЕ СТАНОВИЩЕ ГЛИБОЦЬКОГО РАЙОНУ ЗА СІЧЕНЬ–БЕРЕЗЕНЬ 2013 РОКУ ПОВІДОМЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ СТАТИСТИКИ У ГЛИБОЦЬКОМУ РАЙОНІ...

Цікаво знати

Прес-випуск: Діяльність будівельних підприємств Глибоцького району у с

За січень–травень п.р. підприємствами області виконано будівельних робіт на суму 277,7 млн.грн., що в 1,6 раза більше обсягів...

Бізнес/Економіка

Україна. Друга світова. Тільки цифри

Автор: Петро Процик Втрати СРСР у Другій світовій війні склали 26,6 мільйона людських життів. Загальні втрати Німеччини - трохи менше 6...

Історія

Actions

Поділитися

Надіслати друзям

Повідомлення

Very Bottom Block Position

 

Ваше оголошення тут

Пишіть admin@ezreklama.com

 

 

Реклама 3

Новини

Міністерські портфелі з українським корінням у новому уряді Канади

Nov 8, 2015

Етнічно та гендерно різноманітний новосформований канадський уряд буде діяти злагоджено та переконливо в обстоюванні української позиції на міжнародній арені та залучення нових партнерів до підтримки України. Такі сподівання висловлює посол Канади в Україні Роман Ващук. Канадський уряд в особі... Читати далі →

Новопризначений міністр Маріанна Мигайчук відвідала святкування 99-річчя Канадського-українського інституту "Просвіта" у Вінніпезі

Nov 8, 2015

Сьогодні, 7-ого листопада 2015 р., ми були свідками події історичного значення, яка відбулася у Вінніпезі, в приміщенні Канадського-українського інституту "Просвіта"  де відбувся бенкет з нагоди його 99-річниці. На запрошення голови Манітобської філії Ліги Українців Канади п.... Читати далі →

ВКонтакте, Яндекс та Мail.Ru почали "зливати" ФСБ дані про своїх користувачів

Sep 6, 2014

Субота, 06 вересня 2014 Соціальна мережа "ВКонтакте" включена до реєстру Роскомнадзору в рамках виконання скандального "закону про блогерів", прийнятого в Росії 1 серпня.  З відповідною заявою виступив прес-секретар Роскомнадзору Вадим Ампелонський.... Читати далі →


Footer block #1

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #2

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #3

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod incorrupte.

Footer block #4

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.