Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/ezreklam/public_html/stattitablohy/index.php on line 65
Комп`ютери :: Надано EzReklama

Реклама 2

 

New blog posts

Administrator has not posted any blogposts yet.

Статистика сайту

site stats View My Stats

 

 

Комп`ютери

Галерея українських віджетів

by yaryna fedkiv on Sep 27, 2008 1600 Переглядів

Галерея українських віджетів
Галерея українських віджетів
Автор: Ігор Цап
Переклад з англійської: Дарія Дирик-Цап
Віджет складається з рядка програмованого коду, який вбудований або „вирізаний і вклеєний” де-небудь в межах HTML вебсторінки сайту. Віджети створюються для швидкого доступу до специфічної інформації, наприклад, новин, статтей, розваг, бізнес інформації просто з Вашого веб-сайту або десктопу. Інакше віджети ще називають: бліджети, капсули, ґаджети, модулі та ін. Щоб дізнатися більше про віджети відвідайте http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D1%96%D0%B4%D0%B6%D0%B5%D1%82 .
В інтернеті існує багато каталогів, галерей та мереж для віджетів, але ніяка з них не може зрівнятися з Widgetbox (вимовляється [віджетбокс], цебто скринька віджетів)! База даних Widgetbox є найбільшою у світі. ...

Continue reading

Відеоформати

by Administrator on May 9, 2009 2416 Переглядів

Відеоформати
Відеоформати
Aвтор: Ярослав Луцик
З кожним днем відеопродукція займає все більше нашого інформаційного простору. Разом із цим розробники відеогалузі, деколи просто в конкурентній боротьбі, придумують щось нове, що часто є, м'яко кажучи, не доцільним. Так останнім часом з'явилося багато нових форматів цифрового відео. Про що ми і поговоримо.
Отже, сьогодні майже все відео існує в цифровому варіанті і обробляється за допомогою комп'ютерів. Умовно відео можна поділити на дві групи: стиснене і не стиснене. Останнє займає надзвичайно великі об'єми на жорстких дисках комп'ютерів і цим форматом користуються виключно професіонали. Таке відео впродальшому обов'язково проходить етап стиснення. А ось вже стиснутих форматів відео є просто безліч. Але і їх можна поділити на три основні групи: об'ємне, часове і часово-об'ємне стиснення.
Об'ємне стиснення.
Як відомо, відеоряд - це набір окремих ...

Continue reading

Як зараз повинен записуватися звук і хто повинен це робити.

by Administrator on May 12, 2009 1471 Переглядів

Як зараз повинен записуватися звук і хто повинен це робити.
Як зараз повинен записуватися звук і хто повинен це робити.
1) Звукооператор ставить потрібні мікрофони в потрібне місце і проводить запис звукового сигнала у суворій відповідності до технічних норм
2) Звукорежисер працює над подальшою обробкою записаного зі звукоінженером і, якщо треба, редактором
3) Звукоінженер завершує роботу у відповідності до технічних норм кінцевого продукта (носія аудіоінформації і цілі його використання)
А хто і де це робить у нас?
Шановні замовники, вас просто дурять, коли заводять в апаратну студії і демонтрують цілі шафи апаратури, що світиться і моргає різнокольоровими світлодіодами, а за пультом сидить хтось і робить розмуний вигляд.
Повірте, він навіть не знає що таке фур'є і взагалі немає «зеленого» поняття про флетчер чи цвикер.  Не вірите? А ви запитайте його!
Математики зараз, напевно посміхнулися, бо вони знають, що Фур'є - ...

Continue reading

Експерт: Соціальні мережі - основне джерело комп'ютерних вірусів

by Administrator on May 30, 2009 2146 Переглядів

Експерт: Соціальні мережі - основне джерело комп'ютерних вірусів
Експерт: Соціальні мережі - основне джерело комп'ютерних вірусів
Соціальні мережі найбільш вразливі для кіберзлочинців, а шкідливий код, що розповсюджується через подібні сайти - у 10 разів ефективніший від вірусних програм, що розсилаються електронною поштою, заявив Стефан Танасе, представник Лабораторії Касперського (компанії-виробника систем захисту від шкідливого і небажаного ПЗ, хакерських атак і спаму) на конференції ICT Security Forum у Кувейті.
У своїй доповіді Танасе, експерт Центру глобальних досліджень та аналізу загроз у регіоні ЕЕМЕА, зазначив, що соціальні мережі, а також мобільні телефони та інші пристрої, що широко використовуються в даний час, істотно полегшують спілкування "на відстані", знаходяться під постійним прицілом кіберзлочинців. За його словами, в 2009 році учасниками соціальних мереж стануть 80% всіх користувачів інтернету, що складе більше одного ...

Continue reading

Український Інтернет-користувач: його потреби та сподівання

by Guest on Sep 2, 2009 1414 Переглядів

Український Інтернет-користувач: його потреби та сподівання
Український Інтернет-користувач: його потреби та сподівання

Джерело: www.innovations.com.ua. Сайт для інноваційних менеджерів

Автор: Альона Сідак 
 

Що шукає сучасний український користувач у всесвітній мережі? Відповідь на це питання дає свіже дослідження компанії iVOX.. Більше двох тисяч українських користувачів світової мережі взяли участь в опитуванні в червні цього року.
Що для вас всесвітня мережа? Простір для комунікацій чи інструмент вирішення питань щодо роботи та навчання? Компанія iVOX опитала 2024 респондента, щоб дати відповіді на ці питання. Вибірка репрезентує українських користувачів всесвітньої мережі за такими показниками як стать, вік і регіон проживання. Згідно з даними опитування 65,9% респондентів проводять значну частину часу в Інтернеті, 6% вважають, що ...

Continue reading

Google інвестує понад $ 100 млн у найбільший сервіс соціальних ігор

by Guest on Jul 19, 2010 1240 Переглядів

Google інвестує понад $ 100 млн у найбільший сервіс соціальних ігор
Компанія Google вклала від $ 100 до $ 200 млн у найбільшого гравця ринку соціальних ігор, компанію Zynga, повідомляє Techcrunch.
За останній рік Zynga вдалося залучити $ 500 млн інвестицій, в тому числі і $ 180 млн від російської компанії Digital Sky Technologies. Схоже, що інвестиції Google були залучені досить давно, а вся угода закрита приблизно місяць тому.
Компанія Zynga є одним з лідерів серед сервісів соціальних ігор. Вона заснована в 2007 році і в своєму арсеналі має безліч ігор для соціальних мереж, зокрема для Facebook, а також кілька ігор для iPhone. Бізнес компанії будується на простеньких іграх типу "мафії" або покеру з широкими соціальними і розрахованими на багато користувачів можливостями. Найпопулярнішим з їх продуктів є Farmville - симулятор ферми.
Цікаво, що в угоді брала участь не дочірня компанія Google Ventures, що займається інвестиціями, а ...

Continue reading

Newsweek: Facebook може зламати вам життя

by Guest on Jul 23, 2010 1197 Переглядів

Newsweek: Facebook може зламати вам життя
Журналістка видання Newsweek Кейт Дейлі провела дослідження, в ході якого відібрала кілька прикладів того, як соціальна мережа Facebook може зламати людині життя.

По-перше, Facebook може возз'єднати вас з родичами, з якими ви не хочете спілкуватися. Так, Прінс Сагана з допомогою суду, домоглася того, щоб їй передали дітей, яких виховував її колишній чоловік, але діти не бажали мати з мамою нічого спільного.
Ще один приклад, Еме Суорд нещодавно була засуджена до тюремного ув'язнення за розбещення свого 15-річного біологічного сина, якого знайшла по Facebook.
По-друге, Facebook допоможе кредиторам і страховикам знайти вас. Нещодавно жінку, яка отримувала виплати за лікарняним, як страждала на депресію, співробітники страхової компанії побачили усміхненою на фото на її сторінці і визнали, що вона здорова і може працювати.
По-третє, Facebook - популярне знаряддя адвокатів, що ...

Continue reading

Як комп'ютерні технології впливають на психіку людини

by Guest on Sep 22, 2010 2835 Переглядів

Як комп'ютерні технології впливають на психіку людини

Автор: Ярослав Гошовський 
 
З постійним розвитком комп'ютерних технологій росте як число людей, котрі активно використовують комп'ютер в робочих цілях, так і кількість людей, що перебувають в надмірному захопленні від комп'ютерних ігор.

Continue reading

В Україні видали перший посібник з безпеки дітей в інтернеті

by Guest on Oct 5, 2010 1213 Переглядів

В Україні видали перший посібник з безпеки дітей в інтернеті
Український оператор мобільного зв'язку Київстар видав перший в Україні науково-обґрунтований посібник для батьків Діти в інтернеті: як навчити дітей безпеки у віртуальному світі, підготовлений компанією спільно з Інститутом психології ім. Костюка НАПН України.

Презентація видання відбулася у рамках круглого столу Як навчити дітей безпеки в інтернеті, в якому взяли участь провідні експерти галузі, представники державних органів, ЗМІ та громадськості.
"Прості та ефективні правила і поради дозволять батькам забезпечити онлайн-безпеку дитини, знайти психологічно правильний підхід до неї при впровадженні цих правил у повсякденному застосуванні, без обмеження свободи дитини і її особистісного прояву в онлайні", - йдеться в офіційному прес-релізі компанії.
Рекомендації авторів посібника зводяться до кількох основних правил. Перш за все, батьки повинні підвищувати власну ...

Continue reading

В Україні буде свій IPad. Деталі - китайські

by Guest on Oct 5, 2010 1561 Переглядів

В Україні буде свій IPad. Деталі - китайські
Автор: Ганна Кундіренко

Невдовзі на ринку з'явиться перший вироблений в Україні мобільний інтернет-планшет під назвою ImPad ( "Імпед"). Це аналог відомого Apple iPad.

Continue reading

Заява Редакції

Використання матеріалів stattitablohy.ezreklama.com дозволяється лише за умови наявності імені автора роботи та прямого посилання (лінку) на цей сайт. Вебсайт і послуги http://stattitablohy.ezreklama.com є надані компанією EZREKLAMA (Манітоба, Канада). Відповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції може не співпадати з думкою авторів публікації. Редакція залишає за собою право редагувати матеріали.

Українська музика рокeрує

ПИШИ УКРАЇНСЬКОЮ

Пиши українською
Тут спілкуються українською

HTML block #1

block.

Random Articles

Прийняття Конституції України

Автор: Андрєєва А.С. Як відомо, Конституція України - Основний закон України, що визначає її державний та суспільний лад, правову систему,...

Історія

На саламандру – з фотоапаратом

На саламандру – з фотоапаратом Автор: Павло БІЛЕЦЬКИЙ --------------------------------------------------------------------------------...

Тварини

Постать Миколи Міхновського в історії України

Автор: Тетяна Клименко У листі до російського міністра внутрішніх справ Сіпягіна в 1900 році, що був видрукуваний іменем “РУП” у львівській...

Історія

Монголо-татарське "іго" триває?

Автор: Олександр Палій На місці Десятинної церкви буде збудовано храм церкви Московського патріархату. Як відомо, Десятинна церква була зведена...

Історія

Благодійний фонд «Небайдужі серця», фонд якому довіряють тисячі людей

Сергей Хорунжий Основна мета благодійного фонду «Небайдужі серця» - це допомога людям, особливо дітям. Благодійний фонд «Небайдужі серця» працює...

Добродійні організації

Поділитися

Надіслати друзям

Повідомлення

Very Bottom Block Position

 

Ваше оголошення тут

Пишіть admin@ezreklama.com

 

 

Реклама 3

Новини

Міністерські портфелі з українським корінням у новому уряді Канади

Nov 8, 2015

Етнічно та гендерно різноманітний новосформований канадський уряд буде діяти злагоджено та переконливо в обстоюванні української позиції на міжнародній арені та залучення нових партнерів до підтримки України. Такі сподівання висловлює посол Канади в Україні Роман Ващук. Канадський уряд в особі... Читати далі →

Новопризначений міністр Маріанна Мигайчук відвідала святкування 99-річчя Канадського-українського інституту "Просвіта" у Вінніпезі

Nov 8, 2015

Сьогодні, 7-ого листопада 2015 р., ми були свідками події історичного значення, яка відбулася у Вінніпезі, в приміщенні Канадського-українського інституту "Просвіта"  де відбувся бенкет з нагоди його 99-річниці. На запрошення голови Манітобської філії Ліги Українців Канади п.... Читати далі →

ВКонтакте, Яндекс та Мail.Ru почали "зливати" ФСБ дані про своїх користувачів

Sep 6, 2014

Субота, 06 вересня 2014 Соціальна мережа "ВКонтакте" включена до реєстру Роскомнадзору в рамках виконання скандального "закону про блогерів", прийнятого в Росії 1 серпня.  З відповідною заявою виступив прес-секретар Роскомнадзору Вадим Ампелонський.... Читати далі →


Footer block #1

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #2

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #3

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod incorrupte.

Footer block #4

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.