Реклама 2

 

New blog posts

Administrator has not posted any blogposts yet.

Статистика сайту

site stats View My Stats

 

 

EzReklama.com – веб-сайт для української реклами в інтернеті -- один

by Administrator on Jan 1, 2010

EzReklama.com –  веб-сайт для української реклами в інтернеті -- один рік потому:  2756 відвідувачів, 6098 сторінок переглянено, 3,15 хвилин середня тривалість відвідин сайту

EzReklama – це не просто ще один рекламний веб-сайт для „Купуйте українське!” , де ви знайдете найновіший CD Океану Ельзи або вишиту сорочку для вашого танцювального ансамблю. Відвідайте вже сьогодні цей універсальний та сучасний рекламний сайт для розміщення дрібних оголошень.

Вінніпеґ, Манітоба, Канада, 1-ого січня 2010 року/ Прес-центр EzReklama /

Що таке EzReklama?

EzReklama (вимовляється [ізіреклама]) – перший всеохоплюючий веб-бізнес, який використовує найсучасніші  технології для  розміщення українських дрібних оголошень в інтернеті.  Ми забезпечуємо професіоналів і приватних осіб місцем  для  купівлі та продажу товарів, послуг, нерухомості, а також розміщення  пропозиції  та пошуку праці. Тут також можна зустріти українців з усіх куточків світу для дружби, романтичних стосунків або шлюбу.  І насамкінець, EzReklama надає Вам можливість для публікації статтей та блогування. Та найкраще – усе це безкоштовно! Чому? „Бо українці також люблять халяву”, каже власник сайту EzReklama. Вважайте це „новорічним подарунком” від нас.

100% три безкоштовні текстові оголошення або десять безкоштовних текстових оголошень

Рекламні послуги повинні бути доступними для кожного і недорогими”, вважає власник та оператор сайту. Ось чому EzReklama надає послуги, аби відповідати  потребам кожного. Тут ви отримаєте можливість розмістити 100% три безкоштовні текстові-тільки оголошення або десять безкоштовних текстових-тільки оголошень.  Завжди! Врешті-решт, кожен має більше, ніж одну річ для рекламування.

Ви можете використати одне оголошення, щоб анонсувати якусь подію, інше -- для реклами ваших послуг, і третє -- аби привітати вашу дочку з днем закінчення її навчального закладу. Як тільки термін одного з ваших трьох безкоштовних оголошень закінчиться, ви можете розмістити інше. Стануть у пригоді зручні та доступні всім кнопки для створення  листівок та знаків.

Яка різниця між трьома безкоштовними та десятьма безкоштовними текст-тільки оголошеннями?

Тривалість кожного з трьох безкоштовних текст-тільки оголошень 30 днів, і кожне із додаткових переваг, як, наприклад, фото, краще розміщення, знаки для привертання уваги або виділення жирним шрифтом коштують $1 долар США додатково. Тривалість ж кожного з десяти безкоштовних текст-тільки оголошень -- 180 днів, а кожне із додаткових переваг коштує $2 долари США. Вам вирішувати, який із варіантів вам підходить більше.

Це - ресурс, який вигідний і для працедавців. Вони можуть використовувати його для реклами вакансій, продажу товарів або просування своїх веб-сайтів! "Але якщо мені потрібно розмістити фото, аудіо або відео оголошення?" можливо, запитає роботодавець. Це також можливе на цьому сайті і лише за долар або два більше, залежно від тривалості оголошення. Загалом, досить широкий вибір недорогих послуг та можливостей, які інші рекламні сайти не пропонують або не можуть запропонувати. Невеликі витрати з ваших кишенькових грошей. З EzReklama усе просто, правда?

EzReklama. Один рік потому

EzReklama офіційно дебютувала в мережі 10 січня 2009 року. На момент виходу цього прес-релізу, веб-сайт EzReklаma.com відвідало понад 2,756 осіб або трохи більше, ніж 230 людей на місяць. Більшість - повторні відвідувачі. Також було переглянено 6,098 веб-сторінок. Всередньому, за візит переглянено 1.2 сторінки. Типово візит тривав близько 3.15 хвилини, що свідчить про те, що відвідувачі демонстрували  помірно високе зацікавлення  змістом веб-сайту. Відвідувачі приходять з усіх куточків світу, але здебільшого з Канади (94,03%) і Сполучених Штатів (3,28%). Решта 2,69% припадає на інші країни. Статистичні дані зібрано Site Мeter і Statcounter – програмaми, що здійснюють спостереження за відвідуванням сайтів.

Контакт:
Надано: EzReklama
Електронна пошта:

 

 

EzReklama Прес-центр 1167 Переглядів

Author

admin

Administrator

Заява Редакції

Використання матеріалів stattitablohy.ezreklama.com дозволяється лише за умови наявності імені автора роботи та прямого посилання (лінку) на цей сайт. Вебсайт і послуги http://stattitablohy.ezreklama.com є надані компанією EZREKLAMA (Манітоба, Канада). Відповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції може не співпадати з думкою авторів публікації. Редакція залишає за собою право редагувати матеріали.

Українська музика рокeрує

ПИШИ УКРАЇНСЬКОЮ

Пиши українською
Тут спілкуються українською

HTML block #1

block.

Random Articles

Права людини в Україні – 2011: порушень все більше…

Автор: Євген Захаров, для УП Як відомо, СРСР та його сателіти під час голосування резолюції ООН про ухвалення Всесвітньої декларації прав людини...

Права людини

''Скрябін'': українська музика була, але вночі

Новий закон в Україні, згідно із яким буде скасовано 50% квоту на трансляцію українських виконавців у радіо та телеефірі, викликав дискусію як...

Шоу-бізнес

Співпраця продовжується

Ім’я професора Станіслава Пономаревського, голови Фундації доброчинних громадських ініціатив «Україна-діаспора», добре відоме не тільки в Чернігові...

Міжнародні відносини

Думки про кохання вслух

Що таке кохання? Хіба хтось дав відповідь на це, здавалось, просте запитання? А хіба просте? Якщо страх - стан хвилювання, тривоги, неспокою,...

Блоги

Волинь - це бумеранг українсько-польських відносин

Волинь - це бумеранг українсько-польських відносин Автор: Богдан ЧЕРВАК В українсько-польських взаєминах з'явилася нова-стара проблема....

Міжнародні відносини

Actions

Поділитися

Надіслати друзям

Повідомлення

Very Bottom Block Position

 

Ваше оголошення тут

Пишіть admin@ezreklama.com

 

 

Реклама 3

Новини

Міністерські портфелі з українським корінням у новому уряді Канади

Nov 8, 2015

Етнічно та гендерно різноманітний новосформований канадський уряд буде діяти злагоджено та переконливо в обстоюванні української позиції на міжнародній арені та залучення нових партнерів до підтримки України. Такі сподівання висловлює посол Канади в Україні Роман Ващук. Канадський уряд в особі... Читати далі →

Новопризначений міністр Маріанна Мигайчук відвідала святкування 99-річчя Канадського-українського інституту "Просвіта" у Вінніпезі

Nov 8, 2015

Сьогодні, 7-ого листопада 2015 р., ми були свідками події історичного значення, яка відбулася у Вінніпезі, в приміщенні Канадського-українського інституту "Просвіта"  де відбувся бенкет з нагоди його 99-річниці. На запрошення голови Манітобської філії Ліги Українців Канади п.... Читати далі →

ВКонтакте, Яндекс та Мail.Ru почали "зливати" ФСБ дані про своїх користувачів

Sep 6, 2014

Субота, 06 вересня 2014 Соціальна мережа "ВКонтакте" включена до реєстру Роскомнадзору в рамках виконання скандального "закону про блогерів", прийнятого в Росії 1 серпня.  З відповідною заявою виступив прес-секретар Роскомнадзору Вадим Ампелонський.... Читати далі →


Footer block #1

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #2

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #3

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod incorrupte.

Footer block #4

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.