Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/ezreklam/public_html/stattitablohy/index.php on line 65
Конкурс 2012 «Напишіть, щоб виграти» :: Надано EzReklama

Реклама 2

 

New blog posts

Administrator has not posted any blogposts yet.

Статистика сайту

site stats View My Stats

 

 

Конкурс 2012 «Напишіть, щоб виграти»

by Guest on Jan 17, 2012

                Конкурс 2012 «Напишіть, щоб виграти»

(Грошові призи) 

Умови та правила конкурсу

 

 

 

Умови та правила конкурсу

З  1-ого січня 2010 року ЕzReklama проводить щорічний конкурс на сайті stattitablohy.ezreklama.com. Stattitablohy.ezreklama.com – це веб-каталог безкоштовних статей та блогів, написаних українською мовою, aвтори яких бажають поділитися своїми знаннями, поглядами та досвідом із користувачами цього сайту. Мета цього конкурсу – виявити та допомогти прихованим талантам. Конкурс проводитиметься на сайті stattitablohy.ezreklama.com. У конкурсі можуть брати участь особи з будь-якого куточку світу, які досягли 18-річного віку. Щоб опублікувати статтю чи блог на нашому сайті, підлітки 16 до 18 років повинні отримати дозвіл від батьків або опікунів. Перед публікацією статті або блогу наш адміністратор сайту повинна отримати лист-дозвіл від батьків чи опікунів неповнолітнього/-ої. Лист повинен містити повне ім`я одного з батьків чи опікунів, місто та номер телефону, за яким можна зв`язатися із ними. З нами можна сконтактуватися через е-mail . Приймається по одній заявці від особи. Заявки приймаються до 30 червня 2012. Участь у конкурсі -- безкоштовна. Конкурс недійсний, де заборонено законом. Працівникам EzReklama та членам їх родин, включаючи і тих, що проживають з ними, забороняється брати участь у конкурсі.

Правила конкурсу:

Щоб взяти участь у конкурсі, вам потрібно зробити наступне:

1. Учасник повинен зареєструватися та опублікувати свою статтю на сайті stattitablohy.ezreklama.com. Реєстрація безкоштовна.
2. Надіслати електронне повідомлення на адресу konkurs@ezreklama.com  з наступною інформацією:
a) ім`я автора (та псевдонім за бажанням);
b) повна адреса, тобто номер будинку, назва вулиці, місто, поштовий індекс, область, країна проживання;
c) номер телефону та дійсна адреса електронної пошти;
d) фото автора (не обов`язково, але бажано) та декілька слів про автора (один-два рядки), які будуть надруковані у разі виграшу;
e) заголовок статті та рубрика, у якій було розміщено публікацію.
f) бажано, щоб розмір статті був від 500 до 1500 слів;

3. Ви отримаєте від нас електронне повідомлення з підтвердженням, що вашу заявку прийнято. Якщо до семи робочих днів ви не отримаєте підтвердження електронною поштою, будь ласка, надішліть повідомлення ще раз на адресу konkurs@ezreklama.com , оскільки ми не отримали потрібну інформацію.
4. Наша Політика конфіденційності, Рекомендації для подання статей, Угода про умови використання стосуються усіх публікацій.
5. Для участі у конкурсі приймаються статті ВИКЛЮЧНО українською мовою; матеріал повинен бути оригінальним та ніде до того не надрукованим.
6. Переможець погоджується надіслати до 30-ого грудня 2012 року підсумкові одне-два речення, у яких будуть викладені його/її враження та думки з приводу конкурсу.
7. Учасники конкурсу також визнають, що рішення EzReklama є остаточними та обов`язковими для виконання і перегляду не підлягають.
8. Подання заявки автоматично означає, що ви прочитали та згідні з вищеподаними Умовами та правилами участі у конкурсі. EzReklama не несе відповідальності за неправильне тлумачення перерахованих правил та умов.
9. У конкурсі беруть участь перші 15 статей.

Повідомлення та оголошення переможців:
Призи отримають автори, статті яких буде прочитано найбільше разів. Тобто кожного разу, що відвідано сторінку, на якій опубліковано статтю, буде зараховано голос на Вашу користь. Кількість разів, що прочитано статтю, визначатиме порядок призових місць. (Перший приз отримає стаття з найбільшою кількістю відвідувачів, друге і третє місце відповідно – стаття із другою та третьою найбільшою кількістю відвідувачів). У випадку, якщо дві і більше статей отримають однакову кількість голосів, грошову винагороду буде поділено між переможцями. Статті, що беруть участь у конкурсі 2012 буде розміщено на сайті у колонці зліва. На сторінці для кожної конкурсної статті буде розміщено лічильник StatCounter, що реєструватиме кількість відвідувачів. Кожен лічильник буде видимий для гостей сайту. Тільки унікальні вдвідувачі буде зараховано як голоси. Це значить, що кожні 24 години можна буде проголосувати з певної ІР адреси лише один раз. Кожне відвідування статті буде зараховано як один голос раз на добу. Переможці будуть повідомлені електронною поштою. Офіційні результати конкурсу буде опубліковано на сайті stattitablohy.ezreklama.com у рубриці Прес-центр EzReklam-и.

Призи:

Отримання призу означає, що переможець дозволяє EzReklama без додаткової винагороди використання у будь-якій формі та у будь-якому засобі (масової інформації) свого імені і зображення, місця проживання (місто, область, країна) з метою реклами. EzReklama несе відповідальність за забезпечення і відправлення лише оголошених (-ого) призів (-у). Виключно переможці несуть відповідальність за будь-який і всі податки і/або грошові збори, а також і всі додаткові витрати, які можуть виникнути.

Перше місце

Перший приз, $ 100 доларів Канади готівкою, прес-реліз для публікації в новинах та статус Головна стаття протягом 30 днів.

Друге місце

Друге місце, $ 75 доларів Канади, прес-реліз для публікації в новинах.

Третє місце

Третє місце, $ 50 доларів Канади, прес-реліз для публікації в новинах.

Часові рамки конкурсу та крайні терміни

Подання/прийом заявок/Період реєстрації: від 1 січня 2012 до 30 червня 2012
Вставлення лічильника до конкурсних статей:  1 липня, 2012
Визначення переможців: 1 грудня – 31 грудня 2012 року
Повідомлення переможців: 1 грудня-31 грудня 2012
Оголошення переможців у прес-релізі: січень 2013

Ексклюзивний спонсор конкурсу EzReklama

Інше

Повідомлення: вибрані переможці будуть повідомлені електронною поштою та, за потребою, телефоном. Відмова відповісти означатиме, що переможець втрачає право на отримання призу. Якщо електронне повідомлення про отримання призового місця повертається тричі (3) через недійсну адресу електронної пошти та/або неможливості сконтактуватися з переможцем телефоном після трьох спроб, у такому випадку буде обрано іншого переможця. Якщо, на думку EzReklamа, з`явиться підозра або докази втручання електронного чи неелектронного походження у будь-яку частину цієї акції або якщо технічні труднощі скомпроментують чесність і прозорість голосування, спонсори залишають за собою право припинити акцію. У такому випадку розиграш призів буде проведено задопомогою комп`ютерної програми генерації чисел між статтями, що були отримані до дати припинення акції. Будь-яка спроба пошкодити зміст або проведення цієї акції є протизаконною та підлягає юридичному переслідуванню спонсорами та їх аґентами.

Учасники/Заявки на участь

Щоб взяти участь у конкурсі, учасники повинні надіслати заявки згідно із викладеними вище правилами. Неповні та неправильно подані заявки не будуть прийматися. EzReklama не несе відповідальності та не буде брати до уваги неповні та неправильно оформлені заявки. Також EzReklama не несе відповідальності за надіслані, але неотримані з будь-яких причин заявки. Заявки будуть вважатися недійсними, якщо є неповними, підробленими або отриманими внаслідок шахрайства чи крадіжки.

Припинення конкурсу

Застереження: будь-яка спроба учасником чи іншою особою підірвати законність цього конкурсу – це порушення кримінального та цивільного кодексів, і спонсор зберігає за собою право притягати до судової відповідальності та повного відшкодування завданих збитків, що дозволено згідно із законом

Беріть участь у конкурсі!

tumblr page counter

 

EzReklama Прес-центр 1360 Переглядів

Заява Редакції

Використання матеріалів stattitablohy.ezreklama.com дозволяється лише за умови наявності імені автора роботи та прямого посилання (лінку) на цей сайт. Вебсайт і послуги http://stattitablohy.ezreklama.com є надані компанією EZREKLAMA (Манітоба, Канада). Відповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції може не співпадати з думкою авторів публікації. Редакція залишає за собою право редагувати матеріали.

Українська музика рокeрує

ПИШИ УКРАЇНСЬКОЮ

Пиши українською
Тут спілкуються українською

HTML block #1

block.

Random Articles

Сміхотерапія для дітей - це серйозно?

Автор: Ярина Капітан У Львові хворих дітей лікують сміхом. Вже другий рік у місті працює благочинний фонд „Доктор Клоун”,...

Цікаво знати

Козацька символіка

Козацька символіка на Дніпропетровщині. Автор: Ольга Коломоєць Дніпропетровська область дуже багата на історичні документи, події та інше....

Історія

Wikileaks: Польща через США захищала Україну

Влада Польщі після російсько-грузинської війни 2008 року закликала США не допустити збройного захоплення Росією територій України. Про це йдеться...

Міжнародні відносини

Тритижневий курс здоров’я: оновіться до Нового року!

Автор: Оксана Скиталінська Новий Рік, як завжди, підкрадається непомітно і в останні дні ми різко "згадуємо", що непогано було б скинути...

Корисні Поради/Повчальні

Forbes: технології, що чекають на нас у майбутньому

Сьогоднішні користувачі ще не натішилися цьогорічними новими планшетами та смартфонами, дослідники між тим вже працюють над створенням наступної...

Наука/Технології

Actions

Поділитися

Надіслати друзям

Повідомлення

Very Bottom Block Position

 

Ваше оголошення тут

Пишіть admin@ezreklama.com

 

 

Реклама 3

Новини

Міністерські портфелі з українським корінням у новому уряді Канади

Nov 8, 2015

Етнічно та гендерно різноманітний новосформований канадський уряд буде діяти злагоджено та переконливо в обстоюванні української позиції на міжнародній арені та залучення нових партнерів до підтримки України. Такі сподівання висловлює посол Канади в Україні Роман Ващук. Канадський уряд в особі... Читати далі →

Новопризначений міністр Маріанна Мигайчук відвідала святкування 99-річчя Канадського-українського інституту "Просвіта" у Вінніпезі

Nov 8, 2015

Сьогодні, 7-ого листопада 2015 р., ми були свідками події історичного значення, яка відбулася у Вінніпезі, в приміщенні Канадського-українського інституту "Просвіта"  де відбувся бенкет з нагоди його 99-річниці. На запрошення голови Манітобської філії Ліги Українців Канади п.... Читати далі →

ВКонтакте, Яндекс та Мail.Ru почали "зливати" ФСБ дані про своїх користувачів

Sep 6, 2014

Субота, 06 вересня 2014 Соціальна мережа "ВКонтакте" включена до реєстру Роскомнадзору в рамках виконання скандального "закону про блогерів", прийнятого в Росії 1 серпня.  З відповідною заявою виступив прес-секретар Роскомнадзору Вадим Ампелонський.... Читати далі →


Footer block #1

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #2

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #3

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod incorrupte.

Footer block #4

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.