Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/ezreklam/public_html/stattitablohy/index.php on line 65
EZREKLAMA: УКРАЇНСЬКА СУПЕР РЕКЛАМА ТА ПУБЛІКАЦІЇ В ІНТЕРНЕТІ :: Надано EzReklama

Реклама 2

 

New blog posts

Administrator has not posted any blogposts yet.

Статистика сайту

site stats View My Stats

 

 

EZREKLAMA: УКРАЇНСЬКА СУПЕР РЕКЛАМА ТА ПУБЛІКАЦІЇ В ІНТЕРНЕТІ

by Administrator on Mar 5, 2009

EZREKLAMA: УКРАЇНСЬКА СУПЕР РЕКЛАМА ТА ПУБЛІКАЦІЇ В ІНТЕРНЕТІ

ПРЕС-РЕЛІЗ
Автор: EzReklama                                                   
email:
admin@ezreklama.com


У пошуках нової роботи, веб-сторінки для реклами своїх товарів або послуг чи нового друга з-за океану, українці все частіше звертатимуться насамперед до EzReklama (вимовляється [ізі реклама]). Чим відрізняється EzReklama від інших?  

EzReklama – унікальнa  аґенція для розміщення дрібних оголошень, призначена для обслуговування українських інтернет-користувачів звідусіль. Ми пропонуємо найширший діапазон рекламних категорій  для покупців і продавців. Також ми єдине українське аґенство для розміщення і публікації оголошень, яке надає Вам можливість завантажувати та  редагувати Ваші рекламні відео, аудіо та фото файли, статті та блоги. Ми впевнені, що сучасні передові технології, які доступні на нашому сайті, зацікавлять не лише  українців-професіоналів, але і приватних осіб з усіх куточків світу. EzReklama має багато істотних переваг. Веб-сайт  EzReklama має гарний дизайн, відповідну інформацію викладено легко та зрозуміло.

На нашому веб-сайті Ви побачите:

• Сайт, що спеціалізується з розміщення оголошень та реклами для українців
• Оголошення українською, англійською та іншими мовами
• Категорія „Купуйте українське”
• Постійне та своєчасне оновлення переліку оголошень
• Розміщення та перегляд оголошень можливий 24 години, 7 днів на тиждень
• Зручність та простота у використанні
• Низькі ціни – чудово, але безкоштовно – навіть краще. З EzReklama Ви маєте можливість розмістити три безкоштовні оголошення будь-коли, завжди! Термін кожного безкоштовного оголошення – 30 днів,  розмір оголошення – понад 1000 символів.

Що ще?  Цей веб-сайт також має:

• Акуратний, професійний вигляд та простий, безкоштовний процес реєстрації, що займає лише одну сторінку
• Декілька  головних категорій  і понад 100 рекламних підкатегорій, серед яких Ви знайдете:  Робота/Імміграція, Бізнес/Фінанси, Туризм/Відпочинок, Повідомлення/Святкування, Загальні товари, Нерухомість, Транспортні засоби, Тварини, Розваги, Знайомства
• Відкритий та закритий типи листування для спілкування з іншими користувачами
• Зручні для користувача кнопки: Зв`язатися з продавцем, Повідомити  другові, Інші оголошення продавця та Надрукувати.
• Безкоштовний URL лінк, щоб перенаправити користувача  до Вашого особистого веб-сайту, та
• Можливість розмістити  Ваше оголошення у пріоритетному місці на сайті, щоб донести інформацію до більшої кількості українців -- дешевше. Ви маєте можливість підвищити статус Вашого оголошення до Особливе оголошення, виділити оголошення  жирним шрифтом, краще розміщення і використання  кольорових слів та виразів,  щоб привернути увагу читачів.  Ми також забезпечуємо надійний процес оплати кредитною карткою онлайн,  приймаємо і традиційні форми оплати --  грошовий  переказ або чек.

Http://articlesandblogs.ezreklama.com та http://stattitablohy.ezreklama.com

Хотіли би стати інтернет-автором? EzReklama надає  можливість і місце для блогування та публікації Ваших статтей англійською та українською мовами.

Articlesandblogs.ezreklama.com – це англомовна  інтернет- збірка безкоштовних  статтей і блогів, автори яких бажають поділитися своїми  знаннями та досвідом з відвідувачами нашого сайту. Stattitablohy.ezreklama.com - це україномовна   версія сайту для публікації статтей і блогів.  Articlesandblogs.ezreklama.com  спочатку був заснований як двомовний – англо-український видавничий  веб-сайт  і функціонує з 21 березня 2008 року. Його популярність постійно зростає. Велика кількість україномовних відвідувачів  спонукала нас нещодавно відкрити  веб-сайт stattitablohy.ezreklama.com, який призначений для публікацій лише українською  мовою. Stattitablohy.ezreklama.com з`явився 10 січня 2009 року і вже налічує сотні відвідувачів. На кожному  з цих сайтів  Ви знайдете сотні відеокліпів з українською музикою, народними танцями,  слайд-шоу про Україну та багато іншого.

Будь ласка, відвідайте наші сайти, щоб дізнатися більше про те, як EzReklama може допомогти Вам  охопити більше коло українців,  де би вони не були.  Ви скоро переконаєтесь, що ми – єдина рекламна та видавнича інтернет-аґенція, яка Вам знадобиться. Публікувати і рекламувати з EzReklama легко, чи не так?

EzReklama Прес-центр 1234 Переглядів

Author

admin

Administrator

Заява Редакції

Використання матеріалів stattitablohy.ezreklama.com дозволяється лише за умови наявності імені автора роботи та прямого посилання (лінку) на цей сайт. Вебсайт і послуги http://stattitablohy.ezreklama.com є надані компанією EZREKLAMA (Манітоба, Канада). Відповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції може не співпадати з думкою авторів публікації. Редакція залишає за собою право редагувати матеріали.

Українська музика рокeрує

ПИШИ УКРАЇНСЬКОЮ

Пиши українською
Тут спілкуються українською

HTML block #1

block.

Random Articles

Світова велич кам’яної могили

Світова велич кам’яної могили Автор: Петро БУДИЧ Кам’яна Могила розташована за 18 км на північ від Мелітополя і за 1,5 км —...

Туризм і дозвілля

Деревина - природний матеріал для виготовлення вікон

Підготував Олександр Лисцев Деревина є традиційним матеріалом, який застосовують у виробництві вікон. І це не випадково, тому що її природні...

Архітектура/Дизайн інтер`єру

Павуки, які втратили статеві органи, стають витривалішими

Вчені виявили, що самці павуків Nephilengys malabarensis, які втратили статеві органи після копуляції, істотно витриваліші і більш успішні у...

Тварини

РАДЯНСЬКИЙ ГЕНОЦИД В УКРАЇНІ

РАДЯНСЬКИЙ ГЕНОЦИД В УКРАЇНІ Автор: Рафаель Лемкін January 30, 2009           Цей невеличкий...

Історія

Рак боїться часнику та кислої капусти

Автор: Лариса ПОПРОЦЬКА Онкологічні захворювання називають чумою ХХ століття – вони вкорочують життя навіть молодих квітучих людей. Такий...

Здоров'я

Actions

Поділитися

Надіслати друзям

Повідомлення

Very Bottom Block Position

 

Ваше оголошення тут

Пишіть admin@ezreklama.com

 

 

Реклама 3

Новини

Міністерські портфелі з українським корінням у новому уряді Канади

Nov 8, 2015

Етнічно та гендерно різноманітний новосформований канадський уряд буде діяти злагоджено та переконливо в обстоюванні української позиції на міжнародній арені та залучення нових партнерів до підтримки України. Такі сподівання висловлює посол Канади в Україні Роман Ващук. Канадський уряд в особі... Читати далі →

Новопризначений міністр Маріанна Мигайчук відвідала святкування 99-річчя Канадського-українського інституту "Просвіта" у Вінніпезі

Nov 8, 2015

Сьогодні, 7-ого листопада 2015 р., ми були свідками події історичного значення, яка відбулася у Вінніпезі, в приміщенні Канадського-українського інституту "Просвіта"  де відбувся бенкет з нагоди його 99-річниці. На запрошення голови Манітобської філії Ліги Українців Канади п.... Читати далі →

ВКонтакте, Яндекс та Мail.Ru почали "зливати" ФСБ дані про своїх користувачів

Sep 6, 2014

Субота, 06 вересня 2014 Соціальна мережа "ВКонтакте" включена до реєстру Роскомнадзору в рамках виконання скандального "закону про блогерів", прийнятого в Росії 1 серпня.  З відповідною заявою виступив прес-секретар Роскомнадзору Вадим Ампелонський.... Читати далі →


Footer block #1

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #2

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #3

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod incorrupte.

Footer block #4

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.