Реклама 2

 

New blog posts

Administrator has not posted any blogposts yet.

Статистика сайту

site stats View My Stats

 

 

Недолуга незалежність.

by Nataliya on Jul 30, 2010

Напротязі багатьох століть за Україну постійно йшла боротьба. Між собою за неї боролись її вороги, з ними, в свою чергу, боролись українці. Також  за допомогою сусідів-ворогів українці боролись між собою за ту ж Україну. Пролито було море крові, моря людських страждань.

Особливо багато трагічних сторінок нездобутої  самостійності в ХХ-му столітті – часи Центральної Ради, Гетьманату та Директорії, коли не зуміли українці дійти згоди і втримати незалежність. Все поглинула громадянська війна і червоний більшовицький терор. Ще прикрішим є поразка українських повстанців в середині століття, коли їх роздирали протиріччя, зі всіх сторін були вороги – більшовицька армія, фашисти, поляки, свої яничари...

Проте боротьба йшла незважаючи на могутніх ворогів (одна військово-репресивна машини СРСР чого варта!), недостатнє матеріальне забезпечення, шалену ворожу пропаганду, внутрішні протиріччя. Так і гинули найкращі діти України, сміливі і безкомпромісні. Вони боролись за вільну, щасливу та багату країну, адже твердо знали, що народ буде жити щасливо лише при здобутті незалежності.

Багато було сказано про те, як би ми розвивались, якщо б незалежність отримали в 20-х чи 40-х роках. І от щасливий, довгоочікуваний, омріяний і вистражданий момент настав. 24 серпня 1991 р. Україна здобула незалежність. Усі вірили, що тепер, будучи господарями на своїй землі, заживемо щасливо і багато, як мріяли наші герої, котрі за це несли себе на вівтар визвольної боротьби.

Та якось дивно все вийшло: при владі опинились вчорашні партійні і комсомольські лідери і їх прихвосні-псевдодемократики. Поступово, але дуже впевнено, влада перетворилась на закритий клуб, куди без певних зв’язків чи статків (а одного без другого не буде) стороннім вхід заборонено. 

Помаленькo, під виглядом загальнодержавної приватизації, в якій нібито брав участь увесь народ, найбільші і найприбутковіші державні підприємства опинились в руках так званих олігархів. Тепер дохід від них йде не у держбюджет, тобто на благо населення України, а на рахунки вузького кола людей. Тих самих, які тепер фігурують на телебаченні, як «світські леви», благодійники і «зірки». Помаленьку доприватизовують те, що залишилось. Тепер влада ще й землю  с/г призначення думає продавати. Останнє, що не продане.

Про такого роду явища можна говорити довго. Усе це наводить на думку, що не за таку Україну боролись наші предки. І тут в першу чергу стоїть зовсім не національне питання, не питання мови, якими так люблять жонглювати наші «демократики». А стоїть тут питання банального привласнення майна народу. Україну собі майте, а заводи і землю нам віддайте.

Якби борці за державність повставали б з могил, то, глянувши на ситуацію в країні, вони напевно б сказали нам: «Bи що, зовсім тут подуріли? Ми стільки крові своєї прилили, боролись з такими потужними ворогами, йшли на вірну смерть, а ви плоди нашої боротьби так по-дурному розбазарили, готового втримати не змогли!». І ще, напевно, багато чого б нам сказали. А нам не залишилось би нічого іншого, як опустити від сорому очі і заплакати. Так, заплакати за усі ті марні жертви, за всі страждання і поневіряння нашого народу в минулому і в сьогоденні. Адже наші негаразди продовжуються уже в незалежній Україні, де нас ганебно обікрали і принизили. А так звані патріотичні організації і партії тільки і вміють, що з прапорами ходити. Замість згуртування для корисних народу дій, роздробились і деградували.

 

Шкода, дуже шкода, що маємо таку прикрість, тож святкуючи День Незалежності і інші патріотичні свята не забудьте пом’янути хвилиною мовчання ідею про щасливе життя народу в незалежній соборній Україні.

Вперше статтю опубліковано тут: http://voxpopuli.blox.ua/html

 

Блоги 1037 Переглядів

Author

Nataliya

Nataliya

Заява Редакції

Використання матеріалів stattitablohy.ezreklama.com дозволяється лише за умови наявності імені автора роботи та прямого посилання (лінку) на цей сайт. Вебсайт і послуги http://stattitablohy.ezreklama.com є надані компанією EZREKLAMA (Манітоба, Канада). Відповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції може не співпадати з думкою авторів публікації. Редакція залишає за собою право редагувати матеріали.

Українська музика рокeрує

ПИШИ УКРАЇНСЬКОЮ

Пиши українською
Тут спілкуються українською

HTML block #1

block.

Random Articles

Лише українці вміють «їстоньки» й «кохатоньки». А росіянин сам не «поб

Автор: Оксана ЗЬОБРО Про людину чимало можна сказати, придивившись до особливостей її жестів, міміки, інтонації, звернувши увагу на її...

Лінгвістика

Time склав список десяти найкращих гаджетів 2010 року

Журнал Time опублікував список десяти найкращих гаджетів 2010 року. Перше місце в рейтингу зайняв планшет iPad, котрого продали до кінця вересня...

Комп`ютери

СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНЕ СТАНОВИЩЕ КІЦМАНСЬКОГО РАЙОНУ ЗА СІЧЕНЬ-БЕРЕЗЕНЬ

СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНЕ СТАНОВИЩЕ КІЦМАНСЬКОГО РАЙОНУ ЗА СІЧЕНЬ-БЕРЕЗЕНЬ 2011 РОКУ повідомлення управління статистики у Кіцманському районі

Прес-випуск

Lenta.ru: Танки для Африки

Обсяг військового експорту України в 2010 році склав 956,7 мільйона доларів. Частина озброєнь і військової техніки поставлялася в країни Африки....

Бізнес/Економіка

Українська Центральна Рада

Автор: Довженко Христина Лютнева демократична революція у Росії 27 лютого 1917 р. перемогла, самодержавство повалено – цими подіями...

Історія

Actions

Поділитися

Надіслати друзям

Повідомлення

Very Bottom Block Position

 

Ваше оголошення тут

Пишіть admin@ezreklama.com

 

 

Реклама 3

Новини

Міністерські портфелі з українським корінням у новому уряді Канади

Nov 8, 2015

Етнічно та гендерно різноманітний новосформований канадський уряд буде діяти злагоджено та переконливо в обстоюванні української позиції на міжнародній арені та залучення нових партнерів до підтримки України. Такі сподівання висловлює посол Канади в Україні Роман Ващук. Канадський уряд в особі... Читати далі →

Новопризначений міністр Маріанна Мигайчук відвідала святкування 99-річчя Канадського-українського інституту "Просвіта" у Вінніпезі

Nov 8, 2015

Сьогодні, 7-ого листопада 2015 р., ми були свідками події історичного значення, яка відбулася у Вінніпезі, в приміщенні Канадського-українського інституту "Просвіта"  де відбувся бенкет з нагоди його 99-річниці. На запрошення голови Манітобської філії Ліги Українців Канади п.... Читати далі →

ВКонтакте, Яндекс та Мail.Ru почали "зливати" ФСБ дані про своїх користувачів

Sep 6, 2014

Субота, 06 вересня 2014 Соціальна мережа "ВКонтакте" включена до реєстру Роскомнадзору в рамках виконання скандального "закону про блогерів", прийнятого в Росії 1 серпня.  З відповідною заявою виступив прес-секретар Роскомнадзору Вадим Ампелонський.... Читати далі →


Footer block #1

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #2

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #3

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod incorrupte.

Footer block #4

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.