Реклама 2

 

New blog posts

Administrator has not posted any blogposts yet.

Статистика сайту

site stats View My Stats

 

 

Конкурс на найгіршого чиновника

by Guest on Jul 26, 2010

  Постановою Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 р. N 1152  було започатковане щорічне проведення конкурсу "Кращий державний службовець".

Згідно з Порядком проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець",  основними завданнями Конкурсу є:

·       виявлення та заохочення найбільш професійно підготовлених державних службовців, які успішно та ініціативно виконують службові обов'язки, мають організаторські здібності, що ґрунтуються на сучасних знаннях;

·       удосконалення знань і професійного рівня державних службовців; створення умов для кар'єрного зростання державних службовців;

·       залучення висококваліфікованих фахівців, зокрема молоді, до роботи в центральних та місцевих органах виконавчої влади;

·       сприяння підвищенню ефективності роботи з надання адміністративних послуг громадянам;

·       вплив на формування суспільної думки щодо престижу державної служби, залучення високопрофесійних управлінців до роботи в органах виконавчої влади;

·       виховання у державних службовців почуття шанобливого ставлення до своєї професії, основних принципів державної служби.

Конкурс проводиться серед державних службовців державних органів відповідно до їх організаційно-правового статусу в номінаціях: "Кращий керівник" (беруть участь керівники структурних підрозділів); "Кращий спеціаліст" (беруть участь спеціалісти).

Проведення Конкурсу супроводжується інформаційною кампанією за участю засобів масової інформації з метою об'єктивного, відкритого доступу до інформації та його безпосереднього відстеження громадськістю. План проведення інформаційної кампанії затверджується головою Організаційного комітету з проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець".

Результати Конкурсу оприлюднюються у журналі "Вісник державної служби України" та висвітлюються в інших засобах масової інформації.

Інформаційні матеріали про учасників Конкурсу, його проведення, фотографії переможців та лауреатів розміщуються на офіційних веб-сайтах Головдержслужби та її територіальних органів.

Усе це дуже добре, але дорогий Кабмін забув про іншу сторону медалі, адже де є найкращі, цілком закономірно є й найгірші.

Скільки разів за своє життя  громадяни на прийомі в держустановах стикаються із відвертим хамством, «відфутболюванням»,  некомпетентністю, лінню, байдужістю та недоброзичливістю? Багато, ой багато. А де ж дяка таким «слугам народу»? Не завжди їхнє безпосереднє керівництво вислуховує скаргу чи просто зауваження. А навіть, якщо вислуховує, то стягнень з горе-службовців, на жаль, практично не буває. Тому й продовжують сидіти в кріслах різношерсті хами і морально вбогі особи.

 Особливо така тенденція прослідковується серед дрібних чиновників, так званого «офісного планктону». Через відсутність підлеглих їм просто немає на кому вилити свої різноманітні психологічні проблеми. Тому відігратись є можливість тільки на відвідувачах. Також дехто відчуває свої «неабиякі» значущість і розум, тому відверто зневажає громадян, що «турбують по всяким дрібницям й дурницям».  

Таким чином, вношу пропозицію на запровадження щорічного загальнодержавного конкурсу на визначення найгіршого чиновника. Назвати його можна по-різному, «Золотий копняк», наприклад, так як деякі службовці ні на що, крім копняків не заслуговують.

Номінацій теж може бути безліч: «Хам на службі року», «Хабарник року», «Некомпетентність року», «За постійну відсутність на робочому місці» і т. д.

Даний конкурс можна проводити через пошту та Інтернет шляхом надходжень на певну адресу пропозицій стосовно певних чиновників з описом їх «діянь» чи бездіяльності. Результати обов’язково оприлюднювати, а ще краще звільняти.

Таким чином можна хоч якось впливати на якість виконання своїх обов’язків держслужбовцями.

P.S. Для здійснення даного задуму необхідна підтримка громадських організацій і політичних партій.

Стаття вперше опублікована тут: http://voxpopuli.blox.ua/html

Блоги 791 Переглядів

Заява Редакції

Використання матеріалів stattitablohy.ezreklama.com дозволяється лише за умови наявності імені автора роботи та прямого посилання (лінку) на цей сайт. Вебсайт і послуги http://stattitablohy.ezreklama.com є надані компанією EZREKLAMA (Манітоба, Канада). Відповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції може не співпадати з думкою авторів публікації. Редакція залишає за собою право редагувати матеріали.

Українська музика рокeрує

ПИШИ УКРАЇНСЬКОЮ

Пиши українською
Тут спілкуються українською

HTML block #1

block.

Random Articles

Точка зору: Хабарі та податки

Точка зору: Хабарі та податки Колонка редактора  KyivPost Суспільство у фінансовому плані поставлено з ніг на голову, хоча кількість...

Культура/Суспільство

Українські руйнівники Російської імперії

Автор: Сергій Грабовський Без українців Російської імперії не було б. Це твердження можна вважати банальністю, трюїзмом, доконаною істиною, бо...

Історія

Вчені з`ясували, чому дехто спить мало

Вчені з’ясували, чому дехто спить мало Вчені знайшли ген, який визначає тривалість необхідного для відпочинку сну. Виявити це...

Здоров'я

Після плодів збирають... шкідників

Автор: Роман ГОЛИНСЬКИЙ Боротьба зі шкідниками саду не припиняється і пізньої осені. Насамперед зніміть із гілок мумійофіковані плоди, в яких...

Садівництво

Мова про мову. І не тільки

Мова про мову. І не тільки Автор: Марта Онуфрів (Торонто, Канада), журналіст Світова практика показала, що консолідація титульної нації разом...

Політичні оглядачі

Actions

Поділитися

Надіслати друзям

Повідомлення

Very Bottom Block Position

 

Ваше оголошення тут

Пишіть admin@ezreklama.com

 

 

Реклама 3

Новини

Міністерські портфелі з українським корінням у новому уряді Канади

Nov 8, 2015

Етнічно та гендерно різноманітний новосформований канадський уряд буде діяти злагоджено та переконливо в обстоюванні української позиції на міжнародній арені та залучення нових партнерів до підтримки України. Такі сподівання висловлює посол Канади в Україні Роман Ващук. Канадський уряд в особі... Читати далі →

Новопризначений міністр Маріанна Мигайчук відвідала святкування 99-річчя Канадського-українського інституту "Просвіта" у Вінніпезі

Nov 8, 2015

Сьогодні, 7-ого листопада 2015 р., ми були свідками події історичного значення, яка відбулася у Вінніпезі, в приміщенні Канадського-українського інституту "Просвіта"  де відбувся бенкет з нагоди його 99-річниці. На запрошення голови Манітобської філії Ліги Українців Канади п.... Читати далі →

ВКонтакте, Яндекс та Мail.Ru почали "зливати" ФСБ дані про своїх користувачів

Sep 6, 2014

Субота, 06 вересня 2014 Соціальна мережа "ВКонтакте" включена до реєстру Роскомнадзору в рамках виконання скандального "закону про блогерів", прийнятого в Росії 1 серпня.  З відповідною заявою виступив прес-секретар Роскомнадзору Вадим Ампелонський.... Читати далі →


Footer block #1

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #2

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #3

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod incorrupte.

Footer block #4

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.