Реклама 2

 

New blog posts

Administrator has not posted any blogposts yet.

Статистика сайту

site stats View My Stats

 

 

ЛИСТ ДО УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ

by Олена Захарян on Jan 29, 2010

Ми, молодь, цінуємо людське індивідуальне, самодостатність і свободу кожної людської особистості, прагнемо до кращої влади в Україні. І оскільки саме ці вартості нині як ніколи під загрозою, ми використовуємо своє право висловитися вголос.

Ми написали цього листа, бо для нас Україна є не просто позначкою на географічній карті. Ми незгодні миритися з тим, щоб нашу країну використовували як місце для присвоювання нечесних статків. Ми хочемо жити в сучасній демократичній правовій державі, яка захищатиме інтереси громадян, а не здирників, керуватиметься верховенством права, а не клановими інтересами. Ми прагнемо відкритого суспільства, свободи і процвітання, а не диктатури, сваволі і злиднів. Ми дивимося в майбутнє і пам’ятаємо минуле.

До цього ми хочемо закликати усіх справжніх українців, насамперед молодь. Багато хто з нас брав участь у Помаранчевій революції 2004 року. І сьогодні, коли Україна стоїть на порозі виборів – нового випробування, потрібно звернути увагу на національну ідентифікацію і в жодному разі не залишатись осторонь визначального періоду в історії розвитку держави. Звичайно, сьогодні в багатьох несвідомих молодих людей простежується апатія до виборів, бо більшістю  інтересів знехтували й сподівання, які молодь покладала на політиків на минулих президентських виборах, не виправдалися. Молодь виклалася на всі 100%, а навзаєм не отримала нічого: ні робочих місць, ні обіцяного житла, ні достойних заробітків. Але кожному з нас потрібно усвідомити одне – ми голосуємо не за політика. Ми робимо вибір нашого майбутнього.

Байдужість – основна вада  українців. Молоді байдуже, хто стане президентом. Вони думають про сьогоднішній день, вважають, що від них нічого не залежить, почуваються незахищеними, безпорадними і нікому не потрібними. Є і інша сторона "медалі". Деякі знають за кого голосуватимуть, грудьми кидаються за кандидата. На питання "Чому саме цей кандидат?", відповіді немає. Вони йдуть за течією: як всі, так і вони. Для них це щось на зразок фан - клубу, не більше.

Тим паче, позиція "взагалі не піду на вибори, бо не вірю владі", яку багато вважають єдиною можливістю висловити свій протест владі, навпаки -  неправильна і неприпустима для свідомого громадянина, тим паче, молодого українця.

 Молоді потрібно усвідомити одне, як би це банально не звучало, – ми майбутнє України, нам будувати своє -- розвинену, демократичну державу, нам ж нею і керувати. Ми --  велика політична, економічна і соціальна сила, яка може не лише потенційно, а й реально впливати на перебіг суспільних процесів, відстоювати свої власні інтереси, діяти творчо та оперативно. Активна, енергійна, цілеспрямована молодь здатна зрушити з місця суспільство в позитивному напрямку. І хоч що б відбувалося у суспільстві, молодь ніколи не повинна залишатись осторонь.

 Відмовимося жити за принципом "моя  хата скраю"! Відмовимося від байдужості! Врешті – решт, сидіти склавши руки  - не вихід з проблеми. Не потрібно піддаватися гіпнозу газет, телебачення та яскравих листівок: слухай тільки самого себе.   Не звертай увагу на програми та лозунги тих чи тих кандидатів або партій — папір витримає все, а програма сьогодні може бути одна єдина: НЕ КРАДИ. Не голосуйте  за обіцянки на майбутнє — дивись на те, як, чому  і  коли змінювалася позиція того чи того політика, дізнайся, що він обіцяв, робив і сповідував протягом всього свого життя. Не дозволяй брехливим обіцянкам і фальшивим словам заполонити твоє серце. І тоді вибір молодих українців буде справжній вибором душі!

Українці споконвіків відстоювали свою незалежність і право на демократичний розвиток. Тож давайте, не загубимо пам'ять про сторінки історії країни і візьмемо до уваги помилки наших предків. Я переконана, що молодь сьогодні постала перед складним вибором. Але, на щастя, тільки притаманний молодим людям максималізм, не обмежений безглуздими заборонами та ідеологічними шаблонами, спроможний капіталізувати значні зміни у розвитку суспільства.

Прийдімо на вибори і зробімо вибір України, вибір демократичного майбутнього. Правильні кроки сьогодні - підвалини нашого майбутнього!

                                                                                                            Автор:  Ярина ФЕДЬКІВ
 

Блоги 1728 Переглядів

Author

Заява Редакції

Використання матеріалів stattitablohy.ezreklama.com дозволяється лише за умови наявності імені автора роботи та прямого посилання (лінку) на цей сайт. Вебсайт і послуги http://stattitablohy.ezreklama.com є надані компанією EZREKLAMA (Манітоба, Канада). Відповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції може не співпадати з думкою авторів публікації. Редакція залишає за собою право редагувати матеріали.

Українська музика рокeрує

ПИШИ УКРАЇНСЬКОЮ

Пиши українською
Тут спілкуються українською

HTML block #1

block.

Random Articles

Різдвяні павуки, калачі та дідухи: українські традиції свята

Автор: Ірина Демків З хрещенням Русі християнські традиції Різдва тісно переплелись з язичницькими обрядами. Чимало поганських символів, набули...

Цікаво знати

Три рушійні принципи для успішного маркетингу на YouTube

Три рушійні принципи для успішного маркетингу на YouTube Автор: Ігор Цап Переклад з англійської Дарії Дирик-Цап Цього місяця Головний...

Маркетинг

Магнезитова плита (МП) - передові технології на службі у будівельників

  Магнезитова плита (МП), друга назва СКЛОМАГНІЄВИЙ ЛИСТ (СМЛ) це листовий оздоблювальний будівельний матеріал жовтувато-білого кольору,...

Архітектура/Дизайн інтер`єру

Як завести собаку

Ви нарешті вирішили завести собаку? Чудово. Дозвольте дати вам кілька порад.

Тварини

Слова "природній" у літературній мові немає

Автор: проф. Олександр Пономарів Про написання слів з великої й малої літери Відмінність між словами "дружний" і "дружній" Слова "природний"...

Лінгвістика

Actions

Поділитися

Надіслати друзям

Повідомлення

Very Bottom Block Position

 

Ваше оголошення тут

Пишіть admin@ezreklama.com

 

 

Реклама 3

Новини

Міністерські портфелі з українським корінням у новому уряді Канади

Nov 8, 2015

Етнічно та гендерно різноманітний новосформований канадський уряд буде діяти злагоджено та переконливо в обстоюванні української позиції на міжнародній арені та залучення нових партнерів до підтримки України. Такі сподівання висловлює посол Канади в Україні Роман Ващук. Канадський уряд в особі... Читати далі →

Новопризначений міністр Маріанна Мигайчук відвідала святкування 99-річчя Канадського-українського інституту "Просвіта" у Вінніпезі

Nov 8, 2015

Сьогодні, 7-ого листопада 2015 р., ми були свідками події історичного значення, яка відбулася у Вінніпезі, в приміщенні Канадського-українського інституту "Просвіта"  де відбувся бенкет з нагоди його 99-річниці. На запрошення голови Манітобської філії Ліги Українців Канади п.... Читати далі →

ВКонтакте, Яндекс та Мail.Ru почали "зливати" ФСБ дані про своїх користувачів

Sep 6, 2014

Субота, 06 вересня 2014 Соціальна мережа "ВКонтакте" включена до реєстру Роскомнадзору в рамках виконання скандального "закону про блогерів", прийнятого в Росії 1 серпня.  З відповідною заявою виступив прес-секретар Роскомнадзору Вадим Ампелонський.... Читати далі →


Footer block #1

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #2

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #3

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod incorrupte.

Footer block #4

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.