Реклама 2

 

New blog posts

Administrator has not posted any blogposts yet.

Статистика сайту

site stats View My Stats

 

 

СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНЕ СТАНОВИЩЕ ГЛИБОЦЬКОГО РАЙОНУ ЗА СІЧЕНЬ–ВЕРЕСЕНЬ 2

by Nazar Sorokin on Oct 31, 2011

ПОВІДОМЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ СТАТИСТИКИ У ГЛИБОЦЬКОМУ РАЙОНІ
Cільське господарство
Станом на 30 вересня п.р. агроформуваннями Глибоцького району (без врахування малих) зібрано 5,4 тис.т зернових культур, включаючи кукурудзу (в початково оприбуткованій вазі), що на 22,3% менше, ніж на 1 жовтня 2010р. Слід відзначити, що за урожайністю зернових культур сільгоспвиробники району посіли третє місце – 38,3 ц/га.
Також зібрано 4,7 тис.т ріпаку (в 7,2 раза більше, ніж на початок жовтня минулого року). За обсягом виробництва – це друге місце серед районів області.
Станом на 30 вересня п.р. під урожай майбутнього року сільськогосподарськими підприємствами району (крім малих) посіяно 3,5 тис.га озимих на зерно і зелений корм, що на 9,6% більше, ніж на 1 жовтня 2010р., в т.ч. 3,3 тис.га зернових культур (у 14,2 раза більше).
За січень–вересень п.р. сільгосппідприємствами району одержано 1987,1 т м’яса в живій вазі, 11,5 т молока, 169,8 млн.шт. яєць. У порівнянні з січнем–вереснем 2010р. виробництво м’яса збільшилось у 2,2 раза, яєць – на 35,9%, молока вироблено на 11,5% менше.
На 1 жовтня п.р., у сільгосппідприємствах району утримувалось 51 голова великої рогатої худоби (з них 26 корів), 6,6 тис. – свиней та 904,8 тис. голів птиці. Порівняно з 1 жовтня 2010р. в районі відбулося збільшення чисельності великої рогатої худоби у 1,5 раза (у т.ч. корів – на 36,8%), свиней – на 26,4%, птиці – у 1,7 раза.
У січні–вересні п.р. агропідприємствами (без врахування малих) реалізовано власно виробленої сільськогосподарської продукції на
110197,4 тис.грн., що на 27,2% більше, ніж за січень–вересень 2010р.
Будівельна діяльність
За січень–вересень п.р. підприємствами виконано будівельних робіт на суму 36683 тис.грн., що становило 353,8% до обсягів січня–вересня 2010р.
Транспорт
За січень–вересень п.р. автомобільним транспортом перевезено
(з урахуванням перевезень фізичними особами-підприємцями) 48,4 тис. тонн вантажів, виконано вантажооборот у обсязі 39,3 млн.ткм. У порівнянні з січнем–вереснем 2010р. обсяг перевезених вантажів зменшився на 19,6%, а вантажооборот – на 7,9%.
Пасажирським транспортом за січень–вересень п.р. перевезено
1197 тис. пасажирів, виконано пасажирооборот у обсязі 28,7 млн.пас.км.
У порівнянні з січнем–вереснем 2010р. обсяг пасажирських перевезень збільшився на 1,8%, а пасажирооборот – на 13,1%. Ціни і тарифи
Індекс споживчих цін (індекс інфляції) за січень–вересень п.р. в цілому по Україні становив 104,2%, по області – 102,2% (за січень–вересень 2010р. – 107,4% та 107,0% відповідно).
Доходи населення
Загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати працівників підприємств (банкрутів) району на 1 вересня п.р. становила 20,4 тис.грн.
Кількість працівників підприємств-банкрутів, яким вчасно не виплачено заробітну плату, на 1 вересня п.р. становила 35 осіб. Кожному із зазначених працівників не виплачено в середньому 583 грн.
За січень–вересень п.р. субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначені 906 сім’ям (93,4% від сімей, які за ними звернулися). Середня сума призначеної субсидії на одну сім’ю в вересні п.р. становила 4,2 грн. проти 2,4 грн. у вересні 2010р.
Субсидії на відшкодування витрат для придбання скрапленого газу, твердого і рідкого пічного побутового палива готівкою були призначені 914 сім’ям (88,3% від сімей, які за ними звернулися). Середня сума призначеної в вересні п.р. субсидії цього виду становила 562,1 грн. проти 387,3 грн. у вересні 2010р.
За січень–серпень п.р. населенням району сплачено за житлово-комунальні послуги, включаючи погашення боргів попередніх періодів, 1951,3 тис. грн., що становило 112,7% до суми нарахувань. У порівнянні з січнем–серпнем 2010р. рівень оплати збільшився на 16,4 в.п.
Станом на 1 вересня п.р. населення pайону попередньо оплатило за житлово-комунальні послуги на суму 64,6 тис. грн.
Ринок праці
На початок жовтня п.р. на обліку в державній службі зайнятості загалом перебувало 1083 особи не зайнятих трудовою діяльністю громадян, що на 4,8% менше, ніж на 1 вересня п.р., більшість з них (97,5%) мали офіційний статус безробітного. Серед безробітних жінки становили 46,2%, молодь у віці до 35 років – 33,7%. Рівень зареєстрованого безробіття на 1 жовтня п.р. становив 2,4% від кількості населення працездатного віку.
Демографічна ситуація
Чисельність наявного населення району упродовж січня–серпня п.р. збільшилася на 258 осіб і на 1 вересня п.р., за оцінкою, становила 73148 осіб. Загальний приріст населення відбулося за рахунок природного приросту – 165 осіб та водночас зафіксований міграційний приріст – 93 особи.
У січні–серпні п.р. було зареєстровано 327 шлюбів та 47 розлучень. Кількість шлюбів у порівнянні з січнем–серпнем 2010р. збільшилась на 2,5%.
Криміногенна ситуація
Органами внутрішніх справ за січень–вересень п.р. зареєстровано 289 злочинів (на 20,9% більше, ніж за січень–вересень 2010р.), серед яких 32,9% (у січні–вересні 2010р. – 41,4%) – тяжкі та особливо тяжкі.
У районі в порівнянні з січнем-вереснем 2010р. зменшилась кількість злочинів, скоєних неповнолітніми або за їх участю на 35,3%, скоєних групою осіб та у стані алкогольного сп’яніння – збільшилась відповідно у 2,8 та 1,9 раза (зафіксовано 11, 75 та 27 випадків відповідно).
Зменшилась кількість зареєстрованих злочинів, скоєних у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин – на 57,1%, а кількість злочинів, скоєних у сфері господарської та службової діяльності збільшилась у 3 раза (зареєстровано 6 та 67 злочинів).
Єдиний державний реєстр підприємств та організацій України
Станом на 1 жовтня п.р. в ЄДРПОУ значилось 769 суб’єктів, розташованих в районі, з них 96,4% – із статусом юридичної особи.
За січень–вересень п.р. в ЄДРПОУ було взято на облік 29 суб’єктів господарської діяльності району та було знято з обліку 16.
 

Бізнес/Економіка 645 Переглядів

Author

Заява Редакції

Використання матеріалів stattitablohy.ezreklama.com дозволяється лише за умови наявності імені автора роботи та прямого посилання (лінку) на цей сайт. Вебсайт і послуги http://stattitablohy.ezreklama.com є надані компанією EZREKLAMA (Манітоба, Канада). Відповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції може не співпадати з думкою авторів публікації. Редакція залишає за собою право редагувати матеріали.

Українська музика рокeрує

ПИШИ УКРАЇНСЬКОЮ

Пиши українською
Тут спілкуються українською

HTML block #1

block.

Random Articles

Собаки здатні винюхувати рак простати

Багато пухлин виділяють речовини із різними запахами, які й вловлюють собаки, що мають значно чутливіший нюх, аніж люди, каже він. Собаки можуть...

Наука/Технології

У Парижі вийшов роман про Голодомор

Автор: Алла Лазарєва Роман "Лани людожерів" написаний у жанрі фантастики. Хронологічно він є другою частиною трилогії французького автора...

Література

Вчені визначили параметри красивого жіночого обличчя

Вчені визначили параметри красивого жіночого обличчя Канадські вчені назвали два фактори, що забезпечують красу жіночого обличчя. Основними...

Мода/Краса

У мережі виклали повне відео з вечора Ліни Костенко у Харкові

У мережі з'явилася повна відеоверсія творчого вечора Ліни Костенко у Харкові у рамках презентації її роману "Записки українського самашедшего".

Література

Airbus презентував ''літак майбутнього''

Інженери компанії Airbus частково розкрили таємницю та презентували свої довгострокові напрацювання.

Транспорт

Actions

Поділитися

Надіслати друзям

Повідомлення

Very Bottom Block Position

 

Ваше оголошення тут

Пишіть admin@ezreklama.com

 

 

Реклама 3

Новини

Міністерські портфелі з українським корінням у новому уряді Канади

Nov 8, 2015

Етнічно та гендерно різноманітний новосформований канадський уряд буде діяти злагоджено та переконливо в обстоюванні української позиції на міжнародній арені та залучення нових партнерів до підтримки України. Такі сподівання висловлює посол Канади в Україні Роман Ващук. Канадський уряд в особі... Читати далі →

Новопризначений міністр Маріанна Мигайчук відвідала святкування 99-річчя Канадського-українського інституту "Просвіта" у Вінніпезі

Nov 8, 2015

Сьогодні, 7-ого листопада 2015 р., ми були свідками події історичного значення, яка відбулася у Вінніпезі, в приміщенні Канадського-українського інституту "Просвіта"  де відбувся бенкет з нагоди його 99-річниці. На запрошення голови Манітобської філії Ліги Українців Канади п.... Читати далі →

ВКонтакте, Яндекс та Мail.Ru почали "зливати" ФСБ дані про своїх користувачів

Sep 6, 2014

Субота, 06 вересня 2014 Соціальна мережа "ВКонтакте" включена до реєстру Роскомнадзору в рамках виконання скандального "закону про блогерів", прийнятого в Росії 1 серпня.  З відповідною заявою виступив прес-секретар Роскомнадзору Вадим Ампелонський.... Читати далі →


Footer block #1

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #2

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #3

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod incorrupte.

Footer block #4

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.