Реклама 2

 

New blog posts

Administrator has not posted any blogposts yet.

Статистика сайту

site stats View My Stats

 

 

Деревина - природний матеріал для виготовлення вікон

by Guest on Feb 2, 2011

Деревина є традиційним матеріалом, який застосовують у виробництві вікон. І це не випадково, тому що її природні властивості багато в чому відповідають вимогам до віконних блоків.

Догляд за дерев`яними вікнами

Будь-яке вікно потребує догляду. Це не тільки лагодження і фарбування, але і підтримка справності віконних приладів, запірних механізмів і систем ущільнення. Залежно від навколишніх впливів профілактичні заходи проводять з різною періодичністю. Вікна, що виходять на південь, потребують більшого догляду, ніж інші. Їх необхідно оглядати щорічно.

Профілактичні роботи включають:
- змащення всіх деталей віконної фурнітури, що рухаються;
- перевірку ущільнювальних прокладок на предмет їхнього пошкодження (у разі потреби їх замінюють);
- відновлення у разі потреби поверхні дерев`яних вікон за допомогою фарб, лаків тощо.

Ущільнювальні профілі й ущільнювачі склопакетів не фарбують. При потраплянні на них фарби її необхідно негайно видалити, тому що ущільнювачі можуть утратити свою еластичність. Фурнітуру, крім віконних петель, не фарбують.

У більшості випадків профілактичні роботи не є трудомісткими, однак вони дозволяють уникнути згодом дорогого ремонту і заміни вікон.
Дерев`яні вікна піддаються ремонту навіть після 50 років служби.

Як вибрати дерев`яне вікно

На сьогодні на ринку представлено дерев`яні вікна як українських виробників, так і закордонних. Технологія виробництва вікон така, що з-за кордону можуть поставляти тільки готові віконні блоки, чим і визначається їхня висока ціна. І вони мають свої недоліки. Так, приміром, не враховано індивідуальних розмірів віконних блоків.

Одним з важливих критеріїв, що визначають клас дерев`яного вікна, є естетичні властивості. Краса, чистота обробки поверхонь, добірність форм профілів, колірні нюанси різних пород деревини мають велике значення при виборі вікна. Тільки високі технології дозволяють домогтися високої якості обробки поверхонь, надання складних форм профілям і т.п., а використання сучасних технологій при виробництві вікон - гарантія високої якості в цілому.

Висока якість дерев`яних вікон визначається:
- якісним вихідним матеріалом, висушеним до необхідної вологості, з дотриманням технології сушіння;
- обробкою (просоченням, фарбуванням і т.п.) деревини сучасними матеріалами з дотриманням технології;
- застосуванням сучасних конструкцій як вікна в цілому, так і окремих його частин;
- застосуванням високоякісних комплектуючих: скла/склопакетів, фурнітури, ущілнювачів і т.д.

На закінчення необхідно звернути увагу на те, що в дерев`яних вікнах «ціна визначає якість». Це пов`язано з технологією виробництва вікон:
- сушіння деревини до необхідної вологості є тривалим процесом;
- сучасні методи обробки, фарбування деревини, а також виготовлення новітніх конструкцій віконного бруса вимагають застосування складного дорогого устаткування.


Монтаж вікон

Споживач сприймає вікна, не як самостійний предмет, а в системі вікно - стіна - приміщення. Тому монтаж є не менш важливим компонентом заміни вікон у будинках, ніж власне їх виготовлення на виробництві. Гарним є не просто якісно виготовлене, але і правильно змонтноване вікно.

Кожен будинок являє собою суцільний організм, і встановлення нових вікон у ньому подібне до пересадження органа. Пересадження може бути успішним, коли будинок виявиться в технічній і фізичній рівновазі, чи невдалим, якщо при його проведенні не було враховано всіх аспектів.

Питаннями, що постають у ході монтажу є:
- питання будівельної фізики: сприйняття вікнами кліматичних навантажень як у системі «вікно-приміщення», так і в системі «вікно-стіна»;
- сприйняття і розподіл вітрових навантажень в системі «вікно-стіна»;
- естетика змонтованого вікна в екстер`єрі й в інтер`єрі.

Підготував Олександр Лисцев
Газета «Добрий господар»

Заява Редакції

Використання матеріалів stattitablohy.ezreklama.com дозволяється лише за умови наявності імені автора роботи та прямого посилання (лінку) на цей сайт. Вебсайт і послуги http://stattitablohy.ezreklama.com є надані компанією EZREKLAMA (Манітоба, Канада). Відповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції може не співпадати з думкою авторів публікації. Редакція залишає за собою право редагувати матеріали.

Українська музика рокeрує

ПИШИ УКРАЇНСЬКОЮ

Пиши українською
Тут спілкуються українською

HTML block #1

block.

Random Articles

Україно наша Космічна. Від Кибальчича до "Морського старту"

Через 50 років, які минули від польоту Юрія Гагаріна, традиційно ніхто навіть не обмовиться, що "космічна дорога" для першого космонавта...

Наука/Технології

Передостанній крок на шляху до космічного туризму

У Сполучених Штатах здійснили випробування першого у світі комерційного пілотованого космічного корабля Enterprise. Космічний корабель...

Наука/Технології

Павуки, які втратили статеві органи, стають витривалішими

Вчені виявили, що самці павуків Nephilengys malabarensis, які втратили статеві органи після копуляції, істотно витриваліші і більш успішні у...

Тварини

Американські вчені спровокували розвиток раку у щурів за допомогою екс

Американським вченим з Національної токсикологічної програми вдалося спровокувати розвиток раку у щурів за допомогою екстракту алое, повідомляє New...

Цікаво знати

Маскарад по-українськи

Автор: Наталія Довгопол Традиції святочного маскараду в Україні не менш цікаві за британський Геллоуін або італійську комедію дель Арте. В...

Мистецтво/Рукоділля

Actions

Поділитися

Надіслати друзям

Повідомлення

Very Bottom Block Position

 

Ваше оголошення тут

Пишіть admin@ezreklama.com

 

 

Реклама 3

Новини

Міністерські портфелі з українським корінням у новому уряді Канади

Nov 8, 2015

Етнічно та гендерно різноманітний новосформований канадський уряд буде діяти злагоджено та переконливо в обстоюванні української позиції на міжнародній арені та залучення нових партнерів до підтримки України. Такі сподівання висловлює посол Канади в Україні Роман Ващук. Канадський уряд в особі... Читати далі →

Новопризначений міністр Маріанна Мигайчук відвідала святкування 99-річчя Канадського-українського інституту "Просвіта" у Вінніпезі

Nov 8, 2015

Сьогодні, 7-ого листопада 2015 р., ми були свідками події історичного значення, яка відбулася у Вінніпезі, в приміщенні Канадського-українського інституту "Просвіта"  де відбувся бенкет з нагоди його 99-річниці. На запрошення голови Манітобської філії Ліги Українців Канади п.... Читати далі →

ВКонтакте, Яндекс та Мail.Ru почали "зливати" ФСБ дані про своїх користувачів

Sep 6, 2014

Субота, 06 вересня 2014 Соціальна мережа "ВКонтакте" включена до реєстру Роскомнадзору в рамках виконання скандального "закону про блогерів", прийнятого в Росії 1 серпня.  З відповідною заявою виступив прес-секретар Роскомнадзору Вадим Ампелонський.... Читати далі →


Footer block #1

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #2

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #3

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod incorrupte.

Footer block #4

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.